Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Drugie oko na Maroko...

Afryka jest drugim co do wielkości kontynentem. W Afryce są 54 kraje. Prawie jedna trzecia światowych języków jest używanych w Afryce. Jezioro Wiktoria w Afryce jest największym jeziorem i drugim co do wielkości jeziorem słodkowodnym na świecie. Nigeria ma najwyższy na świecie wskaźnik urodzeń bliźniąt. W Sudanie znajduje się ponad 200 piramid, czyli więcej niż w Egipcie.
Marcin29
Croentuzjasta
Posty: 279
Dołączył(a): 10.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin29 » 16.01.2009 02:24

właśnie nadaje z Agadiru.powiem tak-warto tu przybyć...! 8O
w kraju zima a tutaj 34*C w sloncu... 8)
ps.dla pytajacych o net, w kazdym prawie hotelu sa kaciki wi-fi.mozna sie polaczyc za friko albo 30dirgamow za 30min z ich kompa.
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12745
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 16.01.2009 17:50

Marcin29 napisał(a):właśnie nadaje z Agadiru.powiem tak-warto tu przybyć...!


Fajnie, że Tobie również Maroko się spodobało :) . Życzę miłych chwil przez cały okres pobytu :D . No i oczywiście mam nadzieję, że po powrocie obszerniej przekażesz nam swoje (subiektywne, oczywiście :wink: ) wrażenia...
Pozdrawiam serdecznie :papa:
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 05.03.2009 01:36

dangol napisał(a):
Plumek napisał(a): Fotki pewnie dopiero na Mikołaja ;)


To zrozumiałe :P
Oczywiście poczekamy cierpliwie :wink:



:lol:

No i dawno już po Mikołaju... Ale przysiadłam w końcu fałdów i część (1/entą dopiero hihihi) fotek z Maroka można już obejrzeć w mojej galeryjce: www.photogallery.pl

W Operze trzeba kliknąć na dole "Dopasuj do szerokości" - to jest taka mała ikonka w prawym dolnym rogu przeglądarki, obok ikonki aparatu ;)

Relacji nie będzie, bo byłam w tylu miejscach, że ciezko mi nawet sobie cokolwiek przypominać konkretnie. W opisie zdjęć (które jeszcze nie są do końca opisane jak należy) posługiwałam się mapą, na której nanosiłam trasę przejazdu i noclegi.

No to zapraszam do oglądania :)

Fotki będę sukcesywnie dodawać, więc prosze zagladać od czasu do czasu:)
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12745
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 05.03.2009 09:24

Plumek napisał(a): [No to zapraszam do oglądania :)Fotki będę sukcesywnie dodawać, więc prosze zagladać od czasu do czasu:)


Fajnie, Aniu :D . Będzie raj dla oka , :arrow: w tym przypadku nie tylko dla tego drugiego :wink: , bo tej klasy fotki trzeba oglądać i jednym, i drugim, żeby w pełni rozkoszować się pokazanymi przez Ciebie obrazami.
Wcześniej "pochłonęłam" już te zdjęcia, które pokazałaś w innych miejscah na forum i... czekałam cierpliwie na większą ich dawkę :) . No i są :D , i będą jeszcze :D :D :D . I dzięki Tobie zobaczę 8) Maroko w miejscach, w które z wycieczką dotarcie nie było możliwe :( .

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie :papa:
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 05.03.2009 10:09

:lol: :lol: :lol:

No to świetnie, że się podobają :) Właśnie dłubię i obrabiam następne, żeby znów coś wstawić... Najbardziej żal mi tych, co sobie do kosza wyrzuciłam i już nie odzyskałam... Ale cóż... Za głupotę się płaci... Tak wiec nie mam zdjęć z Tetuanu, przejazdu przez Atlas i najwyższą z przełęczy (a to była droga!) no i po drodze z Cordoby...
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12745
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 05.03.2009 23:48

Plumek napisał(a): Najbardziej żal mi tych, co sobie do kosza wyrzuciłam i już nie odzyskałam... (...) Tak wiec nie mam zdjęć z Tetuanu, przejazdu przez Atlas i najwyższą z przełęczy

Żałuję tych straconych :( fotek razem z Tobą... Na szczęście zostało sporo z innych miejsc :D
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 06.03.2009 00:42

Plumek napisał(a): część (1/entą dopiero hihihi) fotek z Maroka można już obejrzeć w mojej galeryjce: www.photogallery.pl

No to zapraszam do oglądania :)


Siedzę właśnie z rozdziawioną gębą i oglądam .... 8O :D
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 06.03.2009 01:00

dangol napisał(a):
Plumek napisał(a): Najbardziej żal mi tych, co sobie do kosza wyrzuciłam i już nie odzyskałam... (...) Tak wiec nie mam zdjęć z Tetuanu, przejazdu przez Atlas i najwyższą z przełęczy

Żałuję tych straconych :( fotek razem z Tobą... Na szczęście zostało sporo z innych miejsc :D


Ech... no cóż - to był przejazd przez góry! Drogą zaznaczoną jako trudna, górska :) I jeszcz ebyła wymyta po ulewach... Droga przechodząca przez przełęcz pod Jabal Toubkal... ze śniegiem na szczytach gór...

Tymczasem dołożyłam kilkanaście zdjęć znad Atlantyku - MOULAY-BOUSSELHAM, gdzie nocowaliśmy na brzegu oceanu :) Niektórzy pod gołym niebem - takiego szumu fal nie słyszałał ani w Chorwacji, ani nad Bałtykiem...
dorota19
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 277
Dołączył(a): 12.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorota19 » 06.03.2009 08:35

Fotka nr 9, gdzie widać same stopy jest super :D
Monte Christo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 793
Dołączył(a): 04.01.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monte Christo » 06.03.2009 08:47

Plumka ;) a widzialas swoja galerie po Firefoxem ?strasznie sie rozjezdza, cos musisz poprawic.
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 06.03.2009 09:30

Monte Christo napisał(a):Plumka ;) a widzialas swoja galerie po Firefoxem ?strasznie sie rozjezdza, cos musisz poprawic.


Dzięki za info - nie ma w FF dostosowania do szerokosci?? W Operze normalnie też się rozjeżdża, ale Opera ma taki sprytny przycisk po prawej na dole - obok lupki - dopasuj do szerokości.
Raczej nic z tym nie zrobię, bo to skrypt jest gotowy, a ja się na php i css nie znam :(
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 06.03.2009 11:37

Plumek napisał(a):
Monte Christo napisał(a):Plumka ;) a widzialas swoja galerie po Firefoxem ?strasznie sie rozjezdza, cos musisz poprawic.


Dzięki za info - nie ma w FF dostosowania do szerokosci?? W Operze normalnie też się rozjeżdża, ale Opera ma taki sprytny przycisk po prawej na dole - obok lupki - dopasuj do szerokości.
Raczej nic z tym nie zrobię, bo to skrypt jest gotowy, a ja się na php i css nie znam :(


Więc twórca Twojej strony musi to poprawić, bo nie każdy używa opery, a mnie to nawet nie przyszło do głowy, żebym miała ręcznie sama dostosować strony w operze do ekranu.

Za to zdjęcia (rewelacja) mam przed oczami. Szkoda, że w oszczędnym formacie i nie można ich zobaczyć w większym. Przecież są zabezpieczone przed kopiowaniem znakiem wodnym.

Plumek napisał(a):Ech... no cóż - to był przejazd przez góry! Drogą zaznaczoną jako trudna, górska I jeszcz ebyła wymyta po ulewach... Droga przechodząca przez przełęcz pod Jabal Toubkal... ze śniegiem na szczytach gór...

Tymczasem dołożyłam kilkanaście zdjęć znad Atlantyku - MOULAY-BOUSSELHAM, gdzie nocowaliśmy na brzegu oceanu Niektórzy pod gołym niebem - takiego szumu fal nie słyszałał ani w Chorwacji, ani nad Bałtykiem...


Szkoda tych zdjęć. Przejazd był autobusem?

Czy może być jeszcze intensywniejszy szum fal niż czasie bury?
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 06.03.2009 11:56

Lidia K napisał(a):Więc twórca Twojej strony musi to poprawić, bo nie każdy używa opery, a mnie to nawet nie przyszło do głowy, żebym miała ręcznie sama dostosować strony w operze do ekranu.

Za to zdjęcia (rewelacja) mam przed oczami. Szkoda, że w oszczędnym formacie i nie można ich zobaczyć w większym. Przecież są zabezpieczone przed kopiowaniem znakiem wodnym.

Szkoda tych zdjęć. Przejazd był autobusem?

Czy może być jeszcze intensywniejszy szum fal niż czasie bury?


Hm... No tak - twórca napisał skrypt... i tyle - to jest skrypt, który sobie każdy może użytkować. W IE działa normalnie - a IE przecież ma każdy razem z Windowsem, wiec nie wiem, czy chce mi sie płacić komuś, żeby przerabiał.

Zdjecia w oszczędnym formacie? 800 x 600, a kwadraty 670x670 - chyba jest ok? Ja mam 15.4' monitorek więc mam na cały ekran.

A widzisz - Opera ma bardzo dużo róznych fajnych rzeczy, które ułatwiają korzystanie z netu - np. otwierają strony napisane w dalekiej informatycznej prehistorii ;)

Przejazd był busikiem - jak przez całe Maroko zresztą...

A szum fal - zdecydowanie może być intensywniejszy niż nawet podczas bury na Adriatyku ;)
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 06.03.2009 12:58

Plumek napisał(a):Hm... No tak - twórca napisał skrypt... i tyle - to jest skrypt, który sobie każdy może użytkować. W IE działa normalnie - a IE przecież ma każdy razem z Windowsem, wiec nie wiem, czy chce mi sie płacić komuś, żeby przerabiał.


Zdjecia w oszczędnym formacie? 800 x 600, a kwadraty 670x670 - chyba jest ok? Ja mam 15.4' monitorek więc mam na cały ekran.

A widzisz - Opera ma bardzo dużo róznych fajnych rzeczy, które ułatwiają korzystanie z netu - np. otwierają strony napisane w dalekiej informatycznej prehistorii ;)

Przejazd był busikiem - jak przez całe Maroko zresztą...



Nie znam się na żadnych internetowych skryptach, pomyślałam, że skoro stronę "Powered by IMGallery & Dariusz Niemiec" to można coś z tym zrobić. Ale specjalnie też bym nic nie robiła. IE nie używam w ogóle, gdyż wielokrotnie bez powodu zawieszał mi system. A jak tak pozawieszał to i inne proste funkcje systemowe np przeglądania dysków dziwnie działały. Nie używam więc nie mam problemu z systemem od sama nie wiem kiedy. 3-4 lat. Do niedawna do przeglądania stron internetowych tylko opera, ostatnio jeszcze mozilla firefox.



Mam 19 cali, fakt jest za duży na typowy rozmiar, ale to nie notbook, nie zabiorę w podróż.



Może jeszcze coś nam wszystkim zdradzisz przy okazji udostępniania kolejnych zdjęć. Jakieś przygody.

Pozdrawiam Lidia
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 06.03.2009 14:31

Piękne Plumku... Przyznaję się, że śledzę Twoje fotki we wszystkich wątkach, bo mi się bardzo, bardzo podobają. Małpiszony, ergi, ludzie itp. Tak więc niektóre są mi znane, ale i tak oglądam z przyjemnością po raz n-ty!

A teraz mam powód do osobistej dumy - zdjęcie stóp nad oceanem - mam podobne w kolekcji i też znad Atlantyku :hearts: Wprawdzie wykonanie nie tak mistrzowskie jak Twoje, ale i tak mnie cieszy :lol: :lol: :lol:

Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Afryka


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Drugie oko na Maroko... - strona 17
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone