Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Do odstąpienia dom z bezpośrednim dostępem do morza

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
przybyla
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 02.08.2007
Do odstąpienia dom z bezpośrednim dostępem do morza

Nieprzeczytany postnapisał(a) przybyla » 12.05.2014 08:52

Mam nadzieję, że to dobre miejsce na tego typu ogłoszenie i nie zostanie potraktowane jak reklama.

Z dużą grupą znajomych mieliśmy jechać do Chorwacji w terminie 9-23 sierpnia. Niestety los sprawił, że nie możemy pojechać w tym terminie. Teraz musimy znaleźć chętnych na termin sierpniowy abyśmy mogli zmienić termin na czerwcow-lipcowy. Może ktoś byłby zainteresowany wyjazdem w sierpniu?

Miejscowość - Posedarje nad Novigradsko More. Dom do wyłącznej dyspozycji nad samym morzem, z bezpośrednim dostępem do prywatnej plaży (żwirkowa) na obrzeżach miejscowości, więc nikt się nie kręci i nie chodzi. Dom składa się z 3 niezależnych apartamentów. Każdy apartament to sypialnia (łóżko małżeńskie, szafa przesuwna), pokój dzienny (sofa rozkładana 2 osobowa) z aneksem kuchennym, łazienka, balkon lub taras. Na wyposażeniu TV satelitarna, klimatyzacja, meble. W cenie są ręczniki, pościel. Na terenie posesji wielki murowany grill, spory ok. 50m2 taras. Parking. Cały dom pięknie zadbany, fajnie wyposażony. Miejscowość Posedarje, około 20km od Zadaru. Cicha spokojna miejscowość. Byliśmy tam w zeszłym roku, jechać mieliśmy w tym w sierpniu, ale tak jak pisałam, nie możemy i musimy dokonać szybkiej zmiany terminu. Nie jest to miejscowość bezpośrednio nad otwartym morzem a nad Novigradsko More, co dla jednych jest wadą a dla innych zaletą. Dla nas zaleta - mniej ludzi, niższe ceny w sklepach i restauracjach, spokój, czysta woda, itp. Słońce świeci tak samo jak nad otwartym morzem :D Mam sporo zdjęć - mogę podesłać zainteresowanym. Po informację proszę pisać PW. Max zakwaterowanie 12 osób. Jeden apartament to max 4 osoby. Idealne miejsce dla grupy znajomych z dziećmi lub bez. Cena jest za cały dom, ale w ostateczności mogą zostać wynajęte 2 apartamenty (wtedy trzeba się liczyć z tym, że ktoś może zostać dokwaterowany).

Z domu do centrum miejscowości 15-20 minut spacerkiem (z dziećmi). Samochodem ok 3 minuty. W samej miejscowości 3 bardzo dobrze wyposażone sklepy (mniejsze, większe), w którym znaleźć można dosłownie wszystko. Piekarnia, targowisko, sprzedaż ryb, knajpki, doraźna pomoc lekarska, poczta, itp.

Chętnych poproszę o kontakt na PW - podeślę zdjęcia, odpowiem na wszystkie pytania.

P.S. Sporo pytań przyszło do mnie w sprawie innych terminów. Od właścicieli wiem, że wolne są jeszcze tylko terminy wrześniowe.
Ostatnio edytowano 15.05.2014 20:14 przez przybyla, łącznie edytowano 1 raz
przybyla
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 02.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) przybyla » 12.05.2014 08:55

Dodatkowa informacja - w tym domu spędzaliśmy wakacje w zeszłym roku, więc wiemy jak wygląda zarówno dom, plaża, okolica jak i sama miejscowość.
Ania i Arek
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 16.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania i Arek » 13.05.2014 12:09

Witam,
Bardzo proszę o więcej informacji. Wybieramy sie właśnie w tym czasie (09.08.2014-21.08.2014).
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl lub adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

z góry dziękujemy :D
przybyla
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 02.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) przybyla » 13.05.2014 13:01

Ania i Arek napisał(a):Witam,
Bardzo proszę o więcej informacji. Wybieramy sie właśnie w tym czasie (09.08.2014-21.08.2014).
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl lub adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

z góry dziękujemy :D


Wysłane na e-mial :D
Korczu
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 13.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Korczu » 13.05.2014 20:26

Witam,
jestem w trakcie poszukiwań apartamentu w Chorwacji w okresie od 7.08-20.08, co prawda minimalna różnica, ale może da się to dogadać. Apartament ma być dla dwójki dorosłych i dziecka... Bardzo proszę o szczegóły dotyczące ceny oraz kilka zdjęć.
Pozdrawiam
Korczu
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 13.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Korczu » 13.05.2014 20:27

i jeszcze e-mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
przybyla
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 02.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) przybyla » 13.05.2014 22:39

Korczu napisał(a):Witam,
jestem w trakcie poszukiwań apartamentu w Chorwacji w okresie od 7.08-20.08, co prawda minimalna różnica, ale może da się to dogadać. Apartament ma być dla dwójki dorosłych i dziecka... Bardzo proszę o szczegóły dotyczące ceny oraz kilka zdjęć.
Pozdrawiam



Witam,

Do odstąpienia jest cały dom, nie jeden apartament. Rezerwacja opiewa na całość.
Jeżeli interesuje Was całość - proszę o info.

Poszedł e-mail na podany adres ze szczegółami.
Mefisto44
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 25.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mefisto44 » 28.05.2014 11:43

Witam,
jestem zainteresowany wynajęciem całego domu w podanym terminie.
proszę o informację adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
bielszczanka42
Croentuzjasta
Posty: 148
Dołączył(a): 28.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) bielszczanka42 » 28.05.2014 11:56

Jestem zainteresowany proszę o kontakt.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl . Pozdrawiam
cambriaaa
Odkrywca
Posty: 69
Dołączył(a): 23.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) cambriaaa » 30.05.2014 08:42

Dzień dobry,

Uprzejmie proszę o zdjęcia i namiary na dom: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Dziękuję :D .
czuszka
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 10.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) czuszka » 30.05.2014 10:34

w tym roku co prawda mam rezerwację ale może na przyszły rok by mnie coś takiego interesowało. proszę o jakieś namiary na pw.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Do odstąpienia dom z bezpośrednim dostępem do morza
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone