Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Do Chorwacji bez samochodu

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
baunty
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2362
Dołączył(a): 17.10.2013
Re: Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Nieprzeczytany postnapisał(a) baunty » 12.07.2014 19:52

Te naprawdę ciche zatoczki, to raczej od strony morza są dostępne a nie samochodem 8)


Kilka ostatnich postów, to bardziej temat "Chorwacja , wczasy bez samochodu. ..." niz wyjazd w ciemno :wink:
Użytkownik usunięty
Re: Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.07.2014 21:19

Agbella, ja bylem w okolicach Rijeki i znam problem, ty nie 8)

No,ale skoro ty wiesz lepiej, to jedz bez auta 8)

Malo tego, rok temu bylem nastawiony na to, ze auto bedzie odpoczywac, a my jezdzic z Opatiji kolo Rijeki do innych miejscowosci autobusami 8)

To byly mrzonki :cry:
Ceny biletow sa astronomiczne, bilety 2 razy drozsze niz w Polsce, a siec polaczen slaba
Rijeka to ludnosciowo mniej niz 1/10 aglomeracji slaskiej, nia da sie porownac do Gormego Slaska
agabella
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 08.07.2014
Re: Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Nieprzeczytany postnapisał(a) agabella » 13.07.2014 13:02

Lednice napisał(a):Agbella, ja bylem w okolicach Rijeki i znam problem, ty nie 8)

No,ale skoro ty wiesz lepiej, to jedz bez auta 8)

Malo tego, rok temu bylem nastawiony na to, ze auto bedzie odpoczywac, a my jezdzic z Opatiji kolo Rijeki do innych miejscowosci autobusami 8)

To byly mrzonki :cry:
Ceny biletow sa astronomiczne, bilety 2 razy drozsze niz w Polsce, a siec polaczen slaba
Rijeka to ludnosciowo mniej niz 1/10 aglomeracji slaskiej, nia da sie porownac do Gormego Slaska

Nie chciałam w żaden sposób podważać Twojego autorytetu, chyba za bardzo ambicjonalnie do tego podchodzisz. Pozwól mi mieć moje tanie, studenckie wakacje bez samochodu. Pewno masz rację, ale dlaczego tak agresywnie chcesz mi udowodnić, że jestem nierozsądna? Proszę zakończmy mój wątek tutaj, bo nie chcę sobie obrzydzać wymarzonego wyjazdu. Pozdrawiam i życzę udanych wakacji ;)
vizila
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 78
Dołączył(a): 15.07.2012
Re: Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Nieprzeczytany postnapisał(a) vizila » 14.07.2014 07:52

agabella napisał(a):
Lednice napisał(a):Agbella, ja bylem w okolicach Rijeki i znam problem, ty nie 8)

No,ale skoro ty wiesz lepiej, to jedz bez auta 8)

Malo tego, rok temu bylem nastawiony na to, ze auto bedzie odpoczywac, a my jezdzic z Opatiji kolo Rijeki do innych miejscowosci autobusami 8)

To byly mrzonki :cry:
Ceny biletow sa astronomiczne, bilety 2 razy drozsze niz w Polsce, a siec polaczen slaba
Rijeka to ludnosciowo mniej niz 1/10 aglomeracji slaskiej, nia da sie porownac do Gormego Slaska

Nie chciałam w żaden sposób podważać Twojego autorytetu, chyba za bardzo ambicjonalnie do tego podchodzisz. Pozwól mi mieć moje tanie, studenckie wakacje bez samochodu. Pewno masz rację, ale dlaczego tak agresywnie chcesz mi udowodnić, że jestem nierozsądna? Proszę zakończmy mój wątek tutaj, bo nie chcę sobie obrzydzać wymarzonego wyjazdu. Pozdrawiam i życzę udanych wakacji ;)

Musisz się przyzwyczaić do agresji na tym forum. Jest tutaj wiele osób które pojechały 5 razy do chorwacji z bagażnikiem pełnym konserw więc nie dyskutuj z nimi :D Nie masz prawa do własnego zdania bo masz tylko 9 wpisów :D Niczym się nie przejmuj jedz tak jak chcesz i tak jak sobie zaplanowałaś :) Każdy urlop może być Twoim najlepszym i wymarzonym jeśli jedziesz z odpowiednimi ludźmi :)
Użytkownik usunięty
Re: Go Chorwacji bez samochodu

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.07.2014 19:23

Jedyne agresywne wypowiedzi to twoja i agbelli
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008
Re: Go Chorwacji bez samochodu

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 14.07.2014 19:39

Lednice napisał(a):Jedyne agresywne wypowiedzi to twoja i agbelli

moim zdaniem - ostrzegałeś :)
jeśli ktoś wie lepiej - niech ... jedzie :) stopem nawet :) tylko po cholerę zadaje pytania i odrzuca odpowiedzi??? :roll:
edekstary
Odkrywca
Posty: 85
Dołączył(a): 19.06.2012
Re: Go Chorwacji bez samochodu

Nieprzeczytany postnapisał(a) edekstary » 14.07.2014 19:44

agabella napisał(a):Nie byłam jeszcze nigdy w Chorwacji, dlatego chciałam Was zapytać, bardziej doświadczonych, jak najlepiej szukać? Jechać w ciemno (ale jadę bez samochodu) czy lepiej coś sobie wcześniej znaleźć? Nocował ktoś w okolicy Rijeki i zna jakieś miłe, tanie miejsce? :)


jakieś 30km od Rijeki leży Crikvenica i miasta jej pobliskie (Jadranovo, Selce itp), kawałek dalej jest Novi Vinodolski, w drugą stronę blisko jest Opatija :) na 99,9% są jakieś autobusy z Rijeki do tych miejscowości, a tam już o apartman nietrudno ;)

i tak jak mówi vizila pełno tu hejterów, którzy wiedzą wszystko najlepiej i ohejtują to, że np wolisz leżeć na plaży od zwiedzania :D
mijagi
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 57
Dołączył(a): 18.07.2011
Re: Go Chorwacji bez samochodu

Nieprzeczytany postnapisał(a) mijagi » 14.07.2014 19:49

Gdzieś czytałem, że jak biuro podróży to 'tylko' niemieckie. Na 99,99 nie zbankrutuje. A jak coś pójdzie nie tak to niezłe gratisy. A u nas to wiadomo jak jest. Dzisiaj są, jutro nie ma.
edekstary
Odkrywca
Posty: 85
Dołączył(a): 19.06.2012
Re: Go Chorwacji bez samochodu

Nieprzeczytany postnapisał(a) edekstary » 14.07.2014 19:51

mijagi napisał(a):Gdzieś czytałem, że jak biuro podróży to 'tylko' niemieckie. Na 99,99 nie zbankrutuje. A jak coś pójdzie nie tak to niezłe gratisy. A u nas to wiadomo jak jest. Dzisiaj są, jutro nie ma.


a jeszcze do tego czytałem artykuł o tym, że wojewodowie już umywają rączki i trzeba wracać do kraju na swój koszt :mrgreen: uwielbiam to, jak nasze państwo dba o obywatela :mrgreen:
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009
Re: Go Chorwacji bez samochodu

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 14.07.2014 20:13

Na rozlużnienie zwieraczy i nerwów w wontku polecam wam tą relację Kraków - Makarska - Gliwice autostopem. 2800 km, 48 aut :). :)
Użytkownik usunięty
Re: Go Chorwacji bez samochodu

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.07.2014 21:46

edekstary napisał(a):
i tak jak mówi vizila pełno tu hejterów,


Edku, pisalem o autobusach :wink:

Kto sie przezywa, sam sie tak nazywa :D
baunty
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2362
Dołączył(a): 17.10.2013
Re: Go Chorwacji bez samochodu

Nieprzeczytany postnapisał(a) baunty » 14.07.2014 22:34

[url dalmacja-bez-samochodu-z-noclegiem-w-makarskiej-t46047.html[/url]

W tym wątku jest trochę informacji o wyjeździe bez samochodu.
somila
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 04.09.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) somila » 05.09.2014 07:42

Jest możliwość dojazdu autobusem z Polski do różnych miast w Chorwacji, jechaliśmy i za tydzień jedziemy znowu. Na miejscu wzdłuż wybrzeża jest bardzo dobra komunikacja lokalna, nią też już jeździliśmy. Spokojnie się da.
rapez
Croentuzjasta
Posty: 456
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) rapez » 03.02.2015 12:56

Stopem już tak nie zabierają w Cro jak kiedyś.
Na trasach dojazdowych do mniejszych miejscowości większość jedzie w komplecie; więc trzeba liczyć na "swoich".
Okolice Rijeki są takie sobie (aglomeracja).
W wekendy dostać się można wszędzie, sporo Chorwatów śmiga nad morze.

Reasumując; bez samochodu dużo nie pozwiedzasz, nie poplątasz się po wybrzeżu.
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 05.02.2015 15:02

Jak w tytule "Do Chorwacji bez samochodu" , byłem raz i nigdy więcej!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Alternatywne środki lokomocji



cron
Do Chorwacji bez samochodu - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone