Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Czy się pływa, czy też leży medal CIOVO się należy !!

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 19.09.2013 14:41

Zapisuję się również i ja do grona czytających i oglądających :D
Czekam na ciąg dalszy ;)
Pozdrawiam
bonar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 18.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonar » 19.09.2013 15:24

Ja raz byłem w Okrug Górny
I nie jestem taki durny
By kolejny raz zaliczyć miejsca które już poznałem
Piękno Vodic rozpoznałem i na urlop je obrałem :)

Witam i z przyjemnością powrócę wspomnieniami z mojego pobytu w ap. Cornelia :papa:
09Za
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 01.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) 09Za » 19.09.2013 22:24

Też w tym roku byliśmy na Ciovo. Dosyć dobrze zjeździłem wyspę, ale chętnie popatrzę na relację.
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 20.09.2013 07:39

Ciovo stolicą Polski w Chorwacji. Tylu Polaków co w Trogirze widziałem nigdzie w Chorwacji nie uświadczy.
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 20.09.2013 10:38

darek1 napisał(a):Ciovo stolicą Polski w Chorwacji. Tylu Polaków co w Trogirze widziałem nigdzie w Chorwacji nie uświadczy.


Bzdury piszesz :wink: :D
loverosa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 750
Dołączył(a): 22.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) loverosa » 20.09.2013 13:00

Super wierszyk i początek:)
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 21.09.2013 01:50

Początek relacji - super. Mój dziadek byłby z Ciebie dumny, on także na wczasach w Chorwacji zawsze układał rymowanki :)

My zakochani w tej Chorwacji,
czekamy na ciąg dalszy relacji,
liczymy na zdjęć bez liku,
które siedząc przy stoliku,
obejrzymy wnet dokładnie,
omawiając co popadnie
i planując za rok cały,
nasze nowe Cro-wagary!

:mrgreen:
Janisia
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 29.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janisia » 21.09.2013 14:48

Szybko zawijam kiecę
i już do Was lecę,
na ciąg dalszy relacji,
z mych wspaniałych wakacji!


Dziękuję wszystkim za odwiedziny :D Niektóre Wasze relacje były moją inspiracją,inne pozwoliły mi poznać zakątki w których jeszcze nie byłam,dlatego to zaszczyt gościć Was wszystkich tutaj. :oczko_usmiech:

Cd. Droga minęła nam szybko i bez przygód.Po 12 godzinach zjazd na Trogir ,więc zjeżdżamy-widok niezapomniany!!(niestety zdjęć brak :cry: )Dojeżdżamy do zjazdu na Ciovo i okazuje się że forumowe czarne scenariusze się spełniają-miał być korek i jest korek!!W końcu wjeżdżamy na Ciovo miało być wąsko i jest wąsko!!Właśnie przed nami zaklinowała się ciężarówka i kamper :| Zaczyna być coraz ciekawiej :? Docieramy do najbliższej od naszego apartamentu plaży Copacabana-miało być tłoczno i głośno i oczywiście jest tłoczno i głośno :evil: Oczywiście przed mężem udaję że wszystko w porządku i uśmiecham się w stylu -kochanie jest wspaniale :D ,w duchu myśląc sobie co ja tutaj robię!
Moja kochana druga połowa rozpromieniona,więc może nie jest tak źle?!Nagle skręcamy w uliczkę prowadzącą do naszego lokum-jest ładnie :D
Obrazek

Docieramy do naszego apartamentu,wita nas Nikola(Mikołaj),pierwsze kroki na taras -jest dobrze :D
Obrazek
Sypialnie przestronne,duży salon,kuchnia i przestronny taras-wszystko co nam na miejscu pobytu potrzebne-jest! :D Cena przystępna bo 60 euro za 5 osób :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Gospodarz miły, uczynny i zabawny myslę że może być tylko lepiej :oczko_usmiech:
Fresz
Croentuzjasta
Posty: 197
Dołączył(a): 04.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fresz » 21.09.2013 15:46

Ale mię korci aby zapytać Cię o dokładny adres (na zdjęciu się lekko zamazał). Ale nie zrobię tego, o nie będę twardy :D :D
Janisia
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 29.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janisia » 21.09.2013 20:06

Ale pytaj,pytaj chętnie odpowiem :wink:
Fresz
Croentuzjasta
Posty: 197
Dołączył(a): 04.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fresz » 22.09.2013 09:50

Jeszcze się kilka dni powstrzymam :D :D Najważniejsze, że do plaży na piechotkę się szło, oj tak, to było najważniejsze :D :D
Janisia
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 29.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janisia » 22.09.2013 11:20

Następnego dnia rano ruszam na rekonesans okolicy :)
Obrazek

Idąc do sklepiku mijam Copacabanę która wygląda o tej porze dziwnie spokojnie.
Obrazek

Obrazek

Plaza przy kempingu Rożac też wygląda zachęcająco.
Obrazek
Obrazek
Te obie plaże znajdowały się w odległości około 200metrów od naszego apartamentu,także sklepy takie jak Konzum,Studenac i inne markety.
Wolniutki spacerek z powrotem
Obrazek
Następnie śniadanko i narada dziś za radą forumowiczów ,jedziemy na drugą stronę wyspy Slatine :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Jak narazie to jest chyba to co tygryski lubia najbardziej :lol:
Fresz
Croentuzjasta
Posty: 197
Dołączył(a): 04.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fresz » 22.09.2013 14:07

[quote="Janisia"]Następnego dnia rano ruszam na rekonesans okolicy :)

Idąc do sklepiku mijam Copacabanę która wygląda o tej porze dziwnie spokojnie.
Obrazek

Poranne gladkie morze po poludniu i pod wieczor coraz bardziej szalone bylo. Codziennie. U Ciebie tez ' znak zapytania
Janisia
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 29.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janisia » 22.09.2013 19:58

Poranne gladkie morze po poludniu i pod wieczor coraz bardziej szalone bylo. Codziennie. U Ciebie tez ' znak zapytania


Bardziej chodziło mi o ten spokój spowodowany brakiem ludzi :wink:
Przyznaję szczerze że Copacabana nie była moja ulubioną plażą,odbywaliśmy tam tylko wieczorne spacerki promenadą :D
MajaR6
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 14
Dołączył(a): 19.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) MajaR6 » 22.09.2013 20:13

Janisia napisał(a):]
Następnie śniadanko i narada dziś za radą forumowiczów ,jedziemy na drugą stronę wyspy Slatine :D
Obrazek

Jak narazie to jest chyba to co tygryski lubia najbardziej :lol:


A my pozdrawiamy z tego miejsca, dalej jest uroczo, gorąco i przyjemnie :) Do soboty mamy jeszcze czas zachwycać się tym miejscem :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Czy się pływa, czy też leży medal CIOVO się należy !! - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone