Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

czy ktoś był w willi Penava na Ciovo?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kasiako
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasiako » 08.07.2012 21:08

Witajcie

Mam pytanie następujące: czy ktoś z Was był w willi Penava na Ciovo i może się podzielić jakimiś informacjami na jej temat? Ciekawa jestem też jakie są plaże w pobliżu willi ?

Będę wdzięczna za informację

Pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.07.2012 21:17

Teraz jestem w Tribunj. W willi Penava jestem od 15 lipca :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.07.2012 21:29

Janusz Bajcer napisał(a):Teraz jestem w Tribunj. W willi Penava jestem od 15 lipca :lol:

Pozdrawiam Panie Januszu!!!
kasiako
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasiako » 08.07.2012 21:29

Czy to będzie pierwsza wizyta w tej willi czy kolejna ?
Jeśli kolejna to wnioskuję, że miejsce i kwatera godne polecenia:)
kasiako
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasiako » 09.07.2012 17:44

Ponawiam pytanie: jakie są plaże w pobliżu willi Penava na Ciovo?
Obawiam się stromych zejść do wody, gdyż jadę z dwójką dzieci.
Czekam na jakieś informację i z góry dziękuję.
Pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.07.2012 18:44

W willi Penawa będę pierwszy raz. Z opisu willi i z fotki na stronie wynika, że jest tam mały basen dla dzieci.
kasiako
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasiako » 09.07.2012 21:06

Dziś wstępnie zarezerwowałam, choć nadal nie wiem nic odnośnie najbliższej plaży. Pojadę, sprawdzę i po powrocie podzielę się wrażeniami. Już nie mogę się doczekać.
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.07.2012 21:11

No Ciovo jest wiele plaż, w tym dobrych dla dzieci. Szukaj w relacjach z tej wyspy.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.07.2012 21:22

kasiako napisał(a):Dziś wstępnie zarezerwowałam, choć nadal nie wiem nic odnośnie najbliższej plaży. Pojadę, sprawdzę i po powrocie podzielę się wrażeniami. Już nie mogę się doczekać.

w jakim terminie?
Bo jeśli wrzesień, to całkiem niedaleko tego miejsca (zobacz w googlach ) jest zielony cypelek, na którym jest mały kamp. We wrześniu pozwalają wchodzić ludziom z zewnątrz, mają małą, bardzo ładną plażę (taką dla dzieci). Zaraz może jakieś foto wygrzebię. Poza tym generalnie cała kopakabana jest wysypana żwirkiem i są w paru miejscach takie mini brodziki dla dzieci porobione, pewnie przez same dzieci, lub rodziców-więc mogą być lotne.
kasiako
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasiako » 11.07.2012 07:22

Dzięki za podpowiedzi i pozdrawiam wszystkich.
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.07.2012 07:29

Plaża przy Penawa dla dieci umiejących pływać. Dla innych najbliższa plaża z lagodnym zejściem pieszo ok. 200 m. Można na inne plaże pojechać samochodem.
OlaFtz
Plażowicz
Villa Penava (Kastelanska Riwiera TROGIR )

Nieprzeczytany postnapisał(a) OlaFtz » 08.01.2019 12:09

Witam, wiem że znajdę tu na forum jakieś "małe" info o Villi Penava, ale interesują mnie "świeższe" informacje. Dokładnie chodzi mi o ogólne zdanie na jej temat, kto był w tamtym roku ? czy brać pod lupę negatywne komentarze typu "straszny hałas z stoczni, nie miła obsługa, pokoje w piwniczkach" -> z takimi komentarzami się zetknęłam. Biorę pod uwagę wykup tygodniowych wakacji wraz z przelotem właśnie w Villi Penava ( biuro podróży Rainbow ) ( 2 os dorosłe + dwójka malutkich dzieci ( 3 latka i roczek )... Jakiekolwiek info od osób które były tam w tamtym roku bądź 2 lata temu mile widziane ! :) :!:
Janusz Bajcer
Moderator
Re: Villa Penava (Kastelanska Riwiera TROGIR )

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.01.2019 13:22

OlaFtz napisał(a):Witam, wiem że znajdę tu na forum jakieś "małe" info o Villi Penava, ale interesują mnie "świeższe" informacje. Dokładnie chodzi mi o ogólne zdanie na jej temat, kto był w tamtym roku ? czy brać pod lupę negatywne komentarze typu "straszny hałas z stoczni, nie miła obsługa, pokoje w piwniczkach" -> z takimi komentarzami się zetknęłam. Biorę pod uwagę wykup tygodniowych wakacji wraz z przelotem właśnie w Villi Penava ( biuro podróży Rainbow ) ( 2 os dorosłe + dwójka malutkich dzieci ( 3 latka i roczek )... Jakiekolwiek info od osób które były tam w tamtym roku bądź 2 lata temu mile widziane ! :) :!:

Ale ten czas leci ... byłem w tej willi w 2012 roku.
Od tego czasu nic się nie zmieniło.
Willa jest na wyspie Ciovo, plusem jest położenie blisko starówki Trogiru. (spacerkiem ok.800 m)
Minusy:
Widok z plaży na stocznię.
Plaża nie nadaje się dla małych dzieci, zejście do niej schodkami, woda w morzu przy brzegu głęboka.

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
OlaFtz
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) OlaFtz » 08.01.2019 13:37

dzięki za info!
OlaFtz
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) OlaFtz » 08.01.2019 13:49

czyli znowu jestem w punkcie wyjścia :D
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2022