Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

czy ktoś był w willi Penava na Ciovo?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kasiako
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 06.07.2012
czy ktoś był w willi Penava na Ciovo?

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasiako » 08.07.2012 22:08

Witajcie

Mam pytanie następujące: czy ktoś z Was był w willi Penava na Ciovo i może się podzielić jakimiś informacjami na jej temat? Ciekawa jestem też jakie są plaże w pobliżu willi ?

Będę wdzięczna za informację

Pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107696
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.07.2012 22:17

Teraz jestem w Tribunj. W willi Penava jestem od 15 lipca :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.07.2012 22:29

Janusz Bajcer napisał(a):Teraz jestem w Tribunj. W willi Penava jestem od 15 lipca :lol:


Pozdrawiam Panie Januszu!!!
kasiako
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 06.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasiako » 08.07.2012 22:29

Czy to będzie pierwsza wizyta w tej willi czy kolejna ?
Jeśli kolejna to wnioskuję, że miejsce i kwatera godne polecenia:)
kasiako
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 06.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasiako » 09.07.2012 18:44

Ponawiam pytanie: jakie są plaże w pobliżu willi Penava na Ciovo?
Obawiam się stromych zejść do wody, gdyż jadę z dwójką dzieci.
Czekam na jakieś informację i z góry dziękuję.
Pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107696
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.07.2012 19:44

W willi Penawa będę pierwszy raz. Z opisu willi i z fotki na stronie wynika, że jest tam mały basen dla dzieci.
kasiako
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 06.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasiako » 09.07.2012 22:06

Dziś wstępnie zarezerwowałam, choć nadal nie wiem nic odnośnie najbliższej plaży. Pojadę, sprawdzę i po powrocie podzielę się wrażeniami. Już nie mogę się doczekać.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107696
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.07.2012 22:11

No Ciovo jest wiele plaż, w tym dobrych dla dzieci. Szukaj w relacjach z tej wyspy.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.07.2012 22:22

kasiako napisał(a):Dziś wstępnie zarezerwowałam, choć nadal nie wiem nic odnośnie najbliższej plaży. Pojadę, sprawdzę i po powrocie podzielę się wrażeniami. Już nie mogę się doczekać.

w jakim terminie?
Bo jeśli wrzesień, to całkiem niedaleko tego miejsca (zobacz w googlach ) jest zielony cypelek, na którym jest mały kamp. We wrześniu pozwalają wchodzić ludziom z zewnątrz, mają małą, bardzo ładną plażę (taką dla dzieci). Zaraz może jakieś foto wygrzebię. Poza tym generalnie cała kopakabana jest wysypana żwirkiem i są w paru miejscach takie mini brodziki dla dzieci porobione, pewnie przez same dzieci, lub rodziców-więc mogą być lotne.
kasiako
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 06.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasiako » 11.07.2012 08:22

Dzięki za podpowiedzi i pozdrawiam wszystkich.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107696
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.07.2012 08:29

Plaża przy Penawa dla dieci umiejących pływać. Dla innych najbliższa plaża z lagodnym zejściem pieszo ok. 200 m. Można na inne plaże pojechać samochodem.
OlaFtz
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 07.01.2019
Villa Penava (Kastelanska Riwiera TROGIR )

Nieprzeczytany postnapisał(a) OlaFtz » 08.01.2019 13:09

Witam, wiem że znajdę tu na forum jakieś "małe" info o Villi Penava, ale interesują mnie "świeższe" informacje. Dokładnie chodzi mi o ogólne zdanie na jej temat, kto był w tamtym roku ? czy brać pod lupę negatywne komentarze typu "straszny hałas z stoczni, nie miła obsługa, pokoje w piwniczkach" -> z takimi komentarzami się zetknęłam. Biorę pod uwagę wykup tygodniowych wakacji wraz z przelotem właśnie w Villi Penava ( biuro podróży Rainbow ) ( 2 os dorosłe + dwójka malutkich dzieci ( 3 latka i roczek )... Jakiekolwiek info od osób które były tam w tamtym roku bądź 2 lata temu mile widziane ! :) :!:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107696
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Villa Penava (Kastelanska Riwiera TROGIR )

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.01.2019 14:22

OlaFtz napisał(a):Witam, wiem że znajdę tu na forum jakieś "małe" info o Villi Penava, ale interesują mnie "świeższe" informacje. Dokładnie chodzi mi o ogólne zdanie na jej temat, kto był w tamtym roku ? czy brać pod lupę negatywne komentarze typu "straszny hałas z stoczni, nie miła obsługa, pokoje w piwniczkach" -> z takimi komentarzami się zetknęłam. Biorę pod uwagę wykup tygodniowych wakacji wraz z przelotem właśnie w Villi Penava ( biuro podróży Rainbow ) ( 2 os dorosłe + dwójka malutkich dzieci ( 3 latka i roczek )... Jakiekolwiek info od osób które były tam w tamtym roku bądź 2 lata temu mile widziane ! :) :!:

Ale ten czas leci ... byłem w tej willi w 2012 roku.
Od tego czasu nic się nie zmieniło.
Willa jest na wyspie Ciovo, plusem jest położenie blisko starówki Trogiru. (spacerkiem ok.800 m)
Minusy:
Widok z plaży na stocznię.
Plaża nie nadaje się dla małych dzieci, zejście do niej schodkami, woda w morzu przy brzegu głęboka.

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
OlaFtz
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 07.01.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) OlaFtz » 08.01.2019 14:37

dzięki za info!
OlaFtz
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 07.01.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) OlaFtz » 08.01.2019 14:49

czyli znowu jestem w punkcie wyjścia :D
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
czy ktoś był w willi Penava na Ciovo?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone