Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

CRO debiut - Tučepi 2014

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Marlena_Łódź
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 24.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marlena_Łódź » 27.03.2015 21:05

Dzień 9 i 10 - pożegnanie z Tucepi

Tak jak wcześniej wspomniałam dwa ostatnie dni poświęciliśmy na odpoczynek, opalanie się, nurkowanie, pływanie, obowiązkowy zakup pamiątek dla znajomych, zakup pamiątek dla siebie, zakup Chorwackich specjałów:)))) Porobienie kilku fotek dla znajomych - np. cudownych kwiatów :)


P1080931.JPG
takie cuda mieliśmy okazję podziwiać przez okno apartamentu w którym mieszkaliśmy:)


P1080991.JPG


P1080993.JPG


Oczywiście spacer do portu i z powrotem obowiązkowy, na pożegnanie poszliśmy na coś słodkiego i na suuuuuuper drineczki:)

P1080986.JPG
fontanna w Tucepi


P1090009.JPG
drineczki


P1090011.JPG
Mamuśka miała najlepszy!


P1090020.JPG
pychotka!


Polecam Wszystkim Tucepi jako miejsce pobytu - nie jest to bardzo małe i wyludniałe miejsce, można dobrze zjeść, zaopatrzyć się, miło spędzić czas na mieście i jest gdzie pospacerować i nie trzeba się przeciskać między ludzmi jak w Makarskiej. Tucepi jest świetną bazą wypadową, ma jedną z najdłuższych plaż w Dalmacji i co najważniejsze moc świetnych , miłych i sympatycznych Ludzi:)))

Dziękuję za uwagę, mam nadzieję że Wszystkim się będzie miło czytało moją entuzjastyczną relację. Mam nadzieję że kolejna będzie tak samo pozytywnie nabuzowana po pobycie w tym roku w Istrii:)))
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 27.03.2015 21:45

Marlena_Łódź napisał(a):w Istrii:)))

Nie żebym się czepiał , Broń cię..... :) , tylko chyba.......z.

Fajnie było sobie przypomnieć swoje wakacje 2011.

Pozdrav
maniek :D
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 27.03.2015 21:47

O jejku... Już koniec? :wink:
Ten drineczek w odcieniach turkusu faktycznie wygląda cudnie!

:papa:
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 27.03.2015 21:52

ten drineczek to swimming pool na moje oko, najlepszy drink jaki może być! normalnie niebo w gembie :)
Tucepi jest urocze to fakt, byliśmy tam pierwszy raz a w tamtym roku będąc w Podgorze spacerowaliśmy parę razy wieczorem do Tucepi, piękna długa promenada i super plaża ta na końcu w stronę Podgory, nawet w sezonie luźna i urocza.
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 27.03.2015 22:53

yzedef napisał(a):ten drineczek to swimming pool na moje oko, najlepszy drink jaki może być! normalnie niebo w gembie :)

Dzięki! Spojrzałam sobie na recepturę - jeżeli to faktycznie ten, a wygląda na to, że tak, zapowiada się interesująco :wink:

Ależ inspiracja, Marlenko :oczko_usmiech:
Marlena_Łódź
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 24.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marlena_Łódź » 01.04.2015 12:05

minimartini napisał(a):
yzedef napisał(a):ten drineczek to swimming pool na moje oko, najlepszy drink jaki może być! normalnie niebo w gembie :)

Dzięki! Spojrzałam sobie na recepturę - jeżeli to faktycznie ten, a wygląda na to, że tak, zapowiada się interesująco :wink:

Ależ inspiracja, Marlenko :oczko_usmiech:



Ja też postaram się go w domciu zrobić ale wiadomo, nie uzyskam tego Cro klimatu :))) ale jeszcze trochę, druga połowa lipca i będę w Cro ponownie :)))
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5791
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 02.04.2015 23:34

Fajna, ciekawa relacja :!: Te debiutanckie są najlepsze :D

Marlena_Łódź napisał(a):W tym roku chcielibyśmy odmiany i planujemy wypad do Istrii, czytam relacje Kolegów i mam nadzieję że dzięki nim uda mi się wybrać jakąś fajną miejscowość wypadową:) Może Rijjeka, może mała Fontana, zobaczymy, mamy jeszcze trochę czasu na podjęcie decyzji :)

Tą Rijekę to sobie odpuść. To nie jest miejsce na wakacje. Rijeka to duże, przemysłowo-portowe miasto. Zresztą nie leży na Istrii lecz tuż przed nią.
Jeśli lubisz spokój i różnorodne plaże (oprócz piaszczystych) to polecam Sv. Marinę :wink:
Kacper111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1144
Dołączył(a): 04.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kacper111 » 07.04.2015 11:40

w jakim czasie udało ci się Marlenko dojechac do Dubrownika?
mirasowski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 537
Dołączył(a): 19.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirasowski » 07.04.2015 19:11

Witam. Fajna relacja. Pozdrawiam.
avonek1203
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 02.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) avonek1203 » 08.04.2015 14:12

Czy autorka wątku ma może namiary na noclegi w Tucepi?
Nicolae
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 295
Dołączył(a): 20.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nicolae » 08.04.2015 17:13

avonek1203 napisał(a):Czy autorka wątku ma może namiary na noclegi w Tucepi?


Marlena_Łódź napisał(a):Ok. godz. 8:00 rano byliśmy w Makarskiej, jednak coś nas tknęło i pojechaliśmy dalej, trafiając takim sposobem do Tucepi. Zaparkowaliśmy auto przy głównej drodze i rozdzieliliśmy się w poszukiwaniu noclegu po niecałej godzinie o 9:00 mieliśmy wybrane lokum - tzw. apartament - 2 pokoje, w obu klima, kuchnia i łazienka, bardzo ładny wystrój i odrobinę taniej niż w innych miejscach gdzie ceny plasowały się na poziomie 80 euro za apartament, za noc, my zapłaciliśmy 70 euro za noc! :) :) Szybko przeliczając 70/4 osoby = 17,5 euro czyli ok. 70zł za osobę. Z tego co pamiętam ten pensjonacik nosił nazwę "Mali Raj", Właściciele przemili :)

Wystarczy wpisać w google Mali Raj Tucepi :papa:
avonek1203
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 02.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) avonek1203 » 09.04.2015 12:43

umknęło mi w czasie czytania że padła nazwa :) dziękuje:)
Marlena_Łódź
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 24.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marlena_Łódź » 15.04.2015 14:54

Kacper111 napisał(a):w jakim czasie udało ci się Marlenko dojechac do Dubrownika?


Z tego co pamiętam to z Tucepi do Dubrovnika smigneliśmy w 2,5h z postojem na tankowanie.
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
CRO debiut - Tučepi 2014 - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone