Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

CRO 2010 Kastel Stari/Splitu camp Biluś relacja rwana ;-)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 31.05.2011 14:01

maniust napisał(a):Darek czym robiłeś foty pod wodą?

W tym roku też planuję ten bajer na Peljesacu i zastanawiam się czy takie cóś da radę... :oops: Jednorazowy aparat Kodak do zdjęć podwodnych


Daj sobie spokój z takimi badziewiami . Nie masz zupełnie kontroli nad tym co fotografujesz i jak :wink:

polecam Canon D10 PowerShot
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 31.05.2011 14:14

Cdn... astapił :lol: :lol:

Kiedy opanowaliśmy kryzysowa sytuacje z mrówkami , na nasz camping ( pisze nasz bo jak już pisałem bylismy tu najstarszymi mieszkańcami)

przybyła sympatyczna para z Wrocławia. Oczywiscie jakoś tak się stało że rozbili się koło naszej ekipy :lol: :lol:

I oczywiście jakoś przypadkiem :wink: :wink: od razu doszło do bliskiego spotkania III stopnia :lol: :lol:

:wink: :wink:

Byli zmęczeni podróżą wiec dalsze zapoznawanie z nowymi nastąpiło następnego dnia.

A następnego dnia standardowo plaza od rana do popołudnia.

Jako ze zbliżał sie czas naszego odjazdu z Chorwacji i Kasztl Stari , miejscowi zorganizowali na nasze :wink: :wink: pożegnanie festyn . Rybacka Noc

Tak się dziwnie złożyło ze jak kończył się nasz pobyt rok temu w Pakostane to tez mieliśmy coś w rodzaju festynu i dlatego śmiejemy się że to chyba taka nowa świecka tradycja że jak wyjeżdżamy to takie pożegnanie .

Ale co tu pisać trzeba zdjecia pooglądać bo one mówią same za siebie jak cudna była zabawa !!!! :lol: :lol:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


To już po pierwszym 0.3l kubku chorwackiego winka

Obrazek

Obrazek


Nasze dziewczyny robiły dla wokalistki choreografie

Obrazek


Była niesamowicie szczupła ale głos miała naprawdę potężny. Może uda mi się tu później wkleić fragment filmu

Obrazek

Obrazek

Obrazek


My robiliśmy show a Chorwaci jakoś siedzieli

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


To już po drugim winku 0.3+0.3= 0.6l to jak na moja żonkę masakryczna ilość :lol: :lol: :lol:

Obrazek


Nawet nasz gospodarz Ivica sie tu znalazł i dał się porwać do zabawy

Obrazek

Scena była nasza :lol: :lol: :lol: kilka razy

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Później nastąpił trudny pieszy powrót na camping

:lol: :lol: :lol:

i było jeszcze długo wesoło w naszej duuuzej ekipie przy namiocie :wink: :wink:


cdn...
AnaSz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 238
Dołączył(a): 21.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnaSz » 31.05.2011 14:32

W jakim terminie jest to święto?? może uda nam się załapać :)
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 31.05.2011 14:39

AnaSz napisał(a):W jakim terminie jest to święto?? może uda nam się załapać :)


Ze zdjęć wynika ze była to ostatnia sobota lipca.

To była Rybarska noc .. a Noc naprawdę świetnej zabawy :lol: :lol: :lol: Nowszy lepszy player lepiej się to ogląda niż z playera strony. Obrazek celowo zmniejszony. Jak znajdę materiały źródłowe na nowo to wyeksportuje w lepszej rozdzielczości.
Ostatnio edytowano 23.01.2017 15:20 przez filip122 vel Darek, łącznie edytowano 4 razy
AnaSz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 238
Dołączył(a): 21.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnaSz » 31.05.2011 14:42

Uuuuu... to my akurat wyjeżdżamy z domciu do Kastel :( ale na pewno i tak będzie super!!! :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 31.05.2011 14:44

Ribarska fešta w sezonie letnim w niektórych miasteczkach obywa się w soboty.

Można wtedy zaliczyć np. występ jakiejś Klapy

AnaSz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 238
Dołączył(a): 21.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnaSz » 31.05.2011 15:23

Mam pytanko czy naprawdę jest tak źle z wodą w zatoce koło Kasteli? Bo jak szperam na forum to ma nie za ciekawe opinie? Że raczej trzeba szukać innych miejsc do miłego plażowania
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 31.05.2011 15:34

filip122 vel Darek napisał(a):Daj sobie spokój z takimi badziewiami . Nie masz zupełnie kontroli nad tym co fotografujesz i jak :wink:

polecam Canon D10 PowerShot

Khym , khym .........ale cena 8O

Ja chciałem tylko w tym roku cosik pstryknąć na Peljesacu pod wodą.
Nie jestem takim profesjonalistą fotografii jak ty Darek.... :cry:

Skoro uważasz , że jak najdalej o tego badziewia , to może coś polecisz , ale w ramach rozsądku powiedzmy do 300 zł. :)
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 31.05.2011 16:07

AnaSz napisał(a):Mam pytanko czy naprawdę jest tak źle z wodą w zatoce koło Kasteli? Bo jak szperam na forum to ma nie za ciekawe opinie? Że raczej trzeba szukać innych miejsc do miłego plażowania


Wiesz nie było aż tak źle , ale jak chciałem porobić pod wodne fotki to szukałem krystalicznej wody i tak znalazlem miedzy innymi na Ciovo po drugiej stronie zatoki . czytaj wcześniej w relacji, obejrzyj fotki z plaży przy Kasztel i z Ciovo .
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 31.05.2011 16:12

maniust napisał(a):
filip122 vel Darek napisał(a):Daj sobie spokój z takimi badziewiami . Nie masz zupełnie kontroli nad tym co fotografujesz i jak :wink:

polecam Canon D10 PowerShot

Khym , khym .........ale cena 8O

Ja chciałem tylko w tym roku cosik pstryknąć na Peljesacu pod wodą.
Nie jestem takim profesjonalistą fotografii jak ty Darek.... :cry:

Skoro uważasz , że jak najdalej o tego badziewia , to może coś polecisz , ale w ramach rozsądku powiedzmy do 300 zł. :)


Wiesz nie znam sie :wink: :wink: co by mogło spełnić oczekiwania dobrej fotki , przy okazji filmiku, miało nastawy manualne :wink: :wink:

Uważam ze ten aparacik ma idealny stosunek jakości do ceny w Media Markt kosztuje 1500zl tu masz cenę poniżej 1000zl . Ale warto bo robi rowniez dobre fotki na powietrzu
AnaSz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 238
Dołączył(a): 21.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnaSz » 31.05.2011 19:19

filip122 vel Darek napisał(a):
AnaSz napisał(a):Mam pytanko czy naprawdę jest tak źle z wodą w zatoce koło Kasteli? Bo jak szperam na forum to ma nie za ciekawe opinie? Że raczej trzeba szukać innych miejsc do miłego plażowania


Wiesz nie było aż tak źle , ale jak chciałem porobić pod wodne fotki to szukałem krystalicznej wody i tak znalazlem miedzy innymi na Ciovo po drugiej stronie zatoki . czytaj wcześniej w relacji, obejrzyj fotki z plaży przy Kasztel i z Ciovo .

Czytam, czytam od samego początku i podoba mi się coraz bardziej :) tak sobie myślę, że tak jak i wy będziemy trochę tu trochę tam plaże zwiedzać już podglądnęłam waszę miejsce Ciovo i może je odnajdziemy :)
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 31.05.2011 20:15

AnaSz napisał(a):Czytam, czytam od samego początku i podoba mi się coraz bardziej :) tak sobie myślę, że tak jak i wy będziemy trochę tu trochę tam plaże zwiedzać już podglądnęłam waszę miejsce Ciovo i może je odnajdziemy :)


Dacie rade znaleźć bez problemu . Z tym zwiedzaniem plaż to Ci powiem niezły pomysł tak robiliśmy i było ciekawie :wink:
Jacek 206
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2822
Dołączył(a): 30.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek 206 » 01.06.2011 21:17

filip122 vel Darek napisał(a):
Tak się dziwnie złożyło ze jak kończył się nasz pobyt rok temu w Pakostane to tez mieliśmy coś w rodzaju festynu i dlatego śmiejemy się że to chyba taka nowa świecka tradycja że jak wyjeżdżamy to takie pożegnanie .

Witaj Darku, fajne zdjęcia i relacja, co do "tradycji" to mamy tak samo jak Wy, zawsze w Chorwacji mamy rocznicę ślubu i trafiamy na festyny, :lol:a wtedy zabawa jest przednia. :wink:
d@rkoś
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 38
Dołączył(a): 10.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) d@rkoś » 04.06.2011 18:29

No Darku powiem Ci DAŁEŚ RADĘ !!!
Belgosia
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 11.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Belgosia » 04.06.2011 18:38

No fakt, dała radę :lol: I to tak skutecznie zrelacjonował, że postanowiliśmy wsadzić do Kasteli swoj nos :wink: Tylko jak usiedzieć w pracy jeszcze cały tydzień :roll: :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
CRO 2010 Kastel Stari/Splitu camp Biluś relacja rwana ;-) - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone