Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

CRO 2010 Kastel Stari/Splitu camp Biluś relacja rwana ;-)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Belgosia
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 11.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Belgosia » 27.05.2011 10:34

Ale RELACJA!!!! Gratki chłopie przeogromne i medal za wytrwałość :P Zastanawiamy się z mężem na Kastelem - to nasz pierwszy wypad na CRO. Nie szukamy atrakcji typu disco, multum ludzisków, zatłoczone plaże... My juz z tego wyrośliśmy bo jesteśmy młodzieżą wcześniej urodzoną :oops: :wink: Co z takich spokojnych, urokliwych, rdzenno-chorwackich miejscowości polecacie zawodowcy=znawcy CRO?
Ja już zaczęłam odliczanie do wyjazdu :hearts: i jakoś nie mogę spokojnie usiedzieć na ..... :P :P :P :P
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 27.05.2011 11:03

Belgosia napisał(a):Ale RELACJA!!!! Gratki chłopie przeogromne i medal za wytrwałość :P Zastanawiamy się z mężem na Kastelem - to nasz pierwszy wypad na CRO. Nie szukamy atrakcji typu disco, multum ludzisków, zatłoczone plaże... My juz z tego wyrośliśmy bo jesteśmy młodzieżą wcześniej urodzoną :oops: :wink: Co z takich spokojnych, urokliwych, rdzenno-chorwackich miejscowości polecacie zawodowcy=znawcy CRO?
Ja już zaczęłam odliczanie do wyjazdu :hearts: i jakoś nie mogę spokojnie usiedzieć na ..... :P :P :P :P


Dziękuje za miłe słowa.

My również jesteśmy jak widać na załączonych fotkach tzw młodzieżą starsza :lol:

I dlatego szukaliśmy cos pośrodku czyli nie kompletna pustynia kulturalna , ale tez nie jakies centrum dyskotekowe .
Dlatego z tego co zdążyłem poznać szczerze polecam Pakostane z relacji z 2009r.

No Kasztel Stari z obecnej relacji. Chociaż Pakstane było trochę ciekawsze, ale tylko troszeczkę.

Poczekaj jeszcze troszeczkę aż skończę te relacje , bo finał pobytu był iście królewski.

:wink:
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 27.05.2011 11:04

erci napisał(a):cisza... nadal cisza.... nadszedł czas na delikatne upomnienie się o ciąg dalszy :)
pzdr


Będzie ... :lol: :lol:
Belgosia
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 11.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Belgosia » 27.05.2011 13:30

No, łatwo Ci mówić: Poczekaj jeszcze troszeczkę aż skończę te relacje , bo finał pobytu był iście królewski. :?
Przecież już pisałam, że mnie roznosi......... :twisted:
Dzięk za pod. dokąd pociskać za 15 dni (o Bozicko, aż 15 dni 8O :roll: ).
Man nadzieję na doczytanie relacji przed wyjazdem :lol: :lol: :lol:
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 27.05.2011 13:54

Belgosia napisał(a):Dzięk za pod. dokąd pociskać za 15 dni (o Bozicko, aż 15 dni 8O :roll: ).
Man nadzieję na doczytanie relacji przed wyjazdem :lol: :lol: :lol:


No to mnie zmobilizowało. Postaram sie w niedziele coś spłodzić :lol: :lol:
Belgosia
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 11.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Belgosia » 29.05.2011 20:34

Puk, puk!!!!! Filip - zlituj się jest niedziela a co tam z twoją płodnością? :wink: :lol: Zaglądam, zaglądam a obiecanej relacji brak :cry: :cry: :cry:
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 30.05.2011 13:39

Belgosia napisał(a):Puk, puk!!!!! Filip - zlituj się jest niedziela a co tam z twoją płodnością? :wink: :lol: Zaglądam, zaglądam a obiecanej relacji brak :cry: :cry: :cry:


Sorki ale niedziele była bardzo intensywna w inne zajęcia. Wiec aby nieco odświeżyć temat postaram się wrzucić kilka fotek i słów o następnym dniu.

Po nocnej burzy i opadach deszczu następny dzień przywitał nas pogoda idealnie pasującą na zwiedzanie. Wspólnie postanowiliśmy że tym razem pojedziemy ekipa na północ od Kaszteli czyli do Primosten.

Właściwie Promosten był naszym pomysłem na tegoroczne (2010) wakacje ale jakoś nie potrafiliśmy tam znaleźć campingu, dlatego wylądowaliśmy w Kasztel Stari.

Po śniadanku, obowiązkowej kawce w miłym towarzystwie, wyruszyliśmy .

Ta fotka to dla tych którzy z jardanki chcieliby zawitać do Kaszteli na Camping Biluś, który szczerze polecam.

Obrazek

W tym roku pomału precyzują się plany i prawdopodobnie pojedziemy za ok 6 tygodni
:lol: :lol: :lol: tylko jeszcze nie wiem gdzie :wink: :wink:

Ale jak sie uda to wstąpimy do Ivicy właściciela campingu Bilus ,aby sie przywitać i przywieziemy mu polskie piwo bezalkoholowe ( bo takie pija )

A wiec w droge :wink: :wink:

Promosten przywitał nas widoczkiem znanym dla wielu Cro maniaków ,ale jak nie mieć tego standardowego ujęcia w swoich zbiorach fotograficznych :wink: :wink:


Obrazek


Obrazek

Po krótkim poszukiwaniu parkingu ( nie parkujecie na tym pierwszym po wjeździe po lewej bo ten jest stosunkowo drogi ) tylko pojechaliśmy od rondka w prawo


Obrazek

i znaleźliśmy nieduży płatny parking za 1/3 ceny tego pierwszego. Spacerkiem w kierunku słynnego półwyspu.

Po drodze spotkaliśmy pierwszego pana z lodami i tu nasze zaskoczenie pan jakiś mało miły co na warunki chorwackie nie spotykane i te gałki lodów jakieś małe nie chorwackie :lol: :lol: , poszliśmy wiec dalej....
a dalej już było fajnie a nawet bardzo fajnie :lol: :lol:


Obrazek



Obrazek

Kiedy doszliśmy za bramę, na teren tzw starego miasta kolejne lody a tutaj jeszcze bardzie miły pan który w żartobliwy sposób je podawał. oczywiście nawiązała się rozmowa ze on pochodzi i mieszka w Kasztel Stari i ze ma tam znajomych w w pewnym barze ( zapomniałem w tej chwili nazwę ) i mam tam się udać z jego listem polecającym na darmowe piwo



Obrazek



Obrazek



Obrazek


A oto urokliwe uliczki starego Primosten

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek

I te kwiaty, cudowne kwitnące drzewa

Obrazek


Obrazek



dojście na sama górę, gdzie znajduje się kościółek i cmentarz zaowocowało takimi widokami


Obrazek


Obrazek


cdn... może jeszcze dzisiaj





:lol: :lol:
Ostatnio edytowano 31.05.2011 13:06 przez filip122 vel Darek, łącznie edytowano 1 raz
AnaSz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 238
Dołączył(a): 21.05.2011
:)

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnaSz » 30.05.2011 15:38

Proszę o szybki cd :) Jedziemy w tym roku do Kastel Kambelovac i czytam Twoją relację z wielkim zainteresowaniem, a umiesz zaciekawić :0 PROSZĘ o dalej...
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 30.05.2011 21:55

filip122 vel Darek napisał(a):Promosten przywitał nas widoczkiem znanym dla wielu Cro maniaków ,ale jak nie mieć tego standardowego ujęcia w swoich zbiorach fotograficznych :wink: :wink:

.....i znów te krzaczory :evil:
Że też nikt ich nie może powycinać. :evil:

Piękne , znajome widoki. :D .......deptaliśmy wam po piętach.
Belgosia
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 11.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Belgosia » 31.05.2011 13:16

No filipku - fajnie się sprawujesz w tych relacjach :P Tylko jest jeden minus - wszędzie by sie chciało pojechać.... :roll: Każde opisywane miejsce jest warte odwiedzenia 8O Dokąd wobec tego trafimy - któż to wie? Wypalamy 11.VI (sobota) i nocujemy 30 km od Plitwic. W niedzielę rozkoszujemy się Plitwickimi jeziorkami, śpimy i w poniedziałek wyruszamy na łowy :papa:
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 31.05.2011 13:18

Po nasyceniu duchowym urokliwym Primosten, Wojtek zaproponował aby cos dla ciała tez było i pojechaliśmy na camping Adriatic.
Tym bardziej ze słoneczko wyszło i zachęcało do kąpieli i plażowania
Duży camping, ładny, zadbany, dużo cienia,

ale jak dla mnie za duży i stosunkowo drogi :lol: :lol:

Nie zmienia to faktu ze tyłek można było pomoczyć na plaży campingu.

Aby nie było problemu z wejściem czy wjazdem na teren campingu zdradzę Wam pewien patent :lol: :lol: Na parkingu zewnętrznym przebraliśmy się w stroje kąpielowe, manele w rękę i twardo idziemy na bramę jako miejscowi mieszkańcy :wink: :wink:
Nikt nas nie haczył czy my tu mieszkamy czy nie :wink:

Znaleźliśmy sobie miejsce na plaży nie było trudno bo miejscowi jeszcze nie załapali ze wyszło słoneczko :wink: :wink:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

No i oczywiście zdjecia pod wodne

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Po bogatym dniu we wszelkie wrażenia powrót na camping

Obrazek

Gdzie czekała nas wielka niespodzianka. Broniliśmy się przed tym od kilku dniu :lol: :lol:

okopaliśmy namiot, zrobiliśmy zasieki , nawet fosa nie pomogła :roll: :roll:

Kiedy wróciliśmy na camping okazało się ze mamy atak :lol: :lol:

Znalazły sposób aby nas dopaść :lol: :lol:

:lol: :lol:

:lol: :lol:

:lol: :lol:

Obrazek


:lol: :lol:
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 31.05.2011 13:35

Belgosia napisał(a):No filipku - fajnie się sprawujesz w tych relacjach :P Tylko jest jeden minus - wszędzie by sie chciało pojechać.... :roll: Każde opisywane miejsce jest warte odwiedzenia 8O Dokąd wobec tego trafimy - któż to wie? Wypalamy 11.VI (sobota) i nocujemy 30 km od Plitwic. W niedzielę rozkoszujemy się Plitwickimi jeziorkami, śpimy i w poniedziałek wyruszamy na łowy :papa:


Dlatego Chorwację trzeba sobie na spokojnie rozłożyć na kilka wakacyjnych wyjazdów :lol: :lol:
Belgosia
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 11.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Belgosia » 31.05.2011 13:37

Foty podwodne POWALAJĄ 8O :P filip122 - a możesz podpowiedzieć gdzie spotkaliście najfajniejsze góry? Bo my to tacy górale z Ziielonej Góry więc staramy się być w górskich klimatach "przy okazji morza" :wink:
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 31.05.2011 13:47

Belgosia napisał(a):Foty podwodne POWALAJĄ 8O :P filip122 - a możesz podpowiedzieć gdzie spotkaliście najfajniejsze góry? Bo my to tacy górale z Ziielonej Góry więc staramy się być w górskich klimatach "przy okazji morza" :wink:


Filmik tez jakiś wrzucę podwodny

Wiesz nasza wiedza to jest skromna na ten temat 2 raz w CRO ale im dalej na południe tym większe górki nad samym Adriatykiem :wink: :wink:
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 31.05.2011 13:54

Darek czym robiłeś foty pod wodą?

W tym roku też planuję ten bajer na Peljesacu i zastanawiam się czy takie cóś da radę... :oops: Jednorazowy aparat Kodak do zdjęć podwodnych
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
CRO 2010 Kastel Stari/Splitu camp Biluś relacja rwana ;-) - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone