Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

COVID - szczepionka

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
fly
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1416
Dołączył(a): 16.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) fly » 17.06.2021 09:38

yooshky napisał(a):
Ogarnąłeś już sobie profil zaufany?
W TOK FM usłyszałem rano, że można zakładać profile zdalnie tj. za pośrednictwem rozmowy wideo z urzędnikiem. Taki profil ważny jest przez 3 lata.
Ponoć od początku pandemii można było to robić lecz z ograniczeniem, że profil był ważny tylko przez 3 mies.

Pracuje nad tym, na razie widać że coś grzebią bo nie mogę zamówić video konferencji.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 17.06.2021 10:31

54321 napisał(a):To miłe kiedy dostaje się bana za jedno, nieznaczące, wtrącenie polityki do wątku, zaś takie samo zachowanie, ale użytkowników którzy już tu są dłuższą chwilę, skutkuje tylko łagodnym uśmiechniętym upomnieniem.

Przy rejestracji winieneś przeczytać Regulamin i na pewno musiałeś go zaakceptować.
A to stoi jak byk:
Wyłącznie właściciel forum, administratorzy i moderatorzy mają prawo decydowania o tym, czy i w jakim stopniu dana wypowiedź narusza regulamin. Decyzje te są zawsze subiektywne, ale nie podlegają dyskusji, ani krytyce.

Odpuszczę Ci tym razem, żeby nie było, że jesteś w jakiś sposób prześladowany.
I napisz jeszcze raz posta, bo niechcący go usunąłem, za co przepraszam.

Tylko już może regulaminowego.
54321
zbanowany
Posty: 27
Dołączył(a): 09.06.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) 54321 » 17.06.2021 11:29

Gonzales napisał(a):
sviva napisał(a):Warto posłuchać tych "konowałów" jak ich tutaj niektórzy nazywają:
https://www.youtube.com/watch?v=6o0lqppW-sE&fbclid=IwAR18mkeMqC1VNJHzjk9yynXMAGaOXbMLDLAzGK1obYZ_ZSbY3QGvh8pOydQ


Z ciekawości zaglądnąłem. Dwie godziny to nie na moje zdrowie

Jeśli 2h wypowiedzi i debaty lekarzy, którzy tłumaczą pokolei wszystko dobitnie posługując się badaniami naukowymi odnośnie koronawirusa, lockdownu, maseczek i szczepionek dla Ciebie to jest za długo, to na jakiej podstawie podejmuje się decyzje związane np. ze szczepieniem się? Krótka wypowiedź byle jakiego lekarza/naukowaca w tvp/tvn...? Była debata z lekarzami, którzy rzekomo kłamią, sieją propagandę i dezinformacje. TVP, TVN czy Polsat nie dość, że nie raczyły się w ogóle zjawić na tym spotkaniu, to również nie pojawił się tam żaden lekarz, który zarzuca im kłamstwa. A może to są oszuści? Dlaczego nikt nie chciał podjąć z nimi rozmowy a jedyne co potrafią to wzywać na przesłuchania i grozić karami? Wystarczyłoby, żeby przyszedł pierwszy lepszy obeznany naukowiec i wyjaśnił każdego z tych znachorów. Co zrobili Pospieszalskiemu jak zaprosił takich lekarzy? Zdjęli go z anteny bez jakiejkolwiek dyskusji.

Dlatego odnoszę się do mojego pierwszego pytania:
Na jakiej podstawie wybieracie których lekarzy/naukowców/epidemiologów którym wierzycie i ich słuchacie?
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5244
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 17.06.2021 12:35

fly napisał(a):
yooshky napisał(a):
Ogarnąłeś już sobie profil zaufany?
W TOK FM usłyszałem rano, że można zakładać profile zdalnie tj. za pośrednictwem rozmowy wideo z urzędnikiem. Taki profil ważny jest przez 3 lata.
Ponoć od początku pandemii można było to robić lecz z ograniczeniem, że profil był ważny tylko przez 3 mies.

Pracuje nad tym, na razie widać że coś grzebią bo nie mogę zamówić video konferencji.


Odgrażali się, że dzień czy dwa zajmie przestawianie systemu.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.06.2021 14:00

Trzeba się przygotować na 3,4,5 i 6 dawkę...
eryk_kr
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 27.03.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) eryk_kr » 17.06.2021 14:56

Mukas napisał(a):Trzeba się przygotować na 3,4,5 i 6 dawkę...


Coś mi tu śmierdzi. Depopulacja miała nastąpić już po drugiej dawce...
Foliarze coś kręcą :mrgreen:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.06.2021 14:58

Mama jest pielęgniarka i już ma potwierdzone ze na jesień będzie 3 dawka, i przypuszczam ze będzie 4..5..
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13432
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 17.06.2021 16:09

54321 napisał(a):Dlatego odnoszę się do mojego pierwszego pytania:
Na jakiej podstawie wybieracie których lekarzy/naukowców/epidemiologów którym wierzycie i ich słuchacie?

W sferze nauki funkcjonuje metoda naukowa, czyli sposoby zdobywania wiedzy oparte na prawach logiki (dedukcja, indukcja) oraz prawdopodobieństwa.
To są sposoby intersubiektywnego poznawania i zdobywania wiedzy, a poglądy ideologiczne i emocje są odfiltrowywane w tym procesie. Zgodnie z tą metodą formułowane są tezy, które są uzasadniane, testowane i korygowane.

Ludzie nauki tworzą w ten sposób wzorzec postępowania, tj. uporządkowany zbiór przekonań podzielanych przez zdecydowaną większość uczonych, uprawiających daną dyscyplinę, czyli paradygmat, określający podstawy danej nauki.

Jeśli zatem prof. Czajkowska-Majewska twierdzi, że "nanocząsteczki metali ukryte w szczepionkach przenikają do wnętrza naszych komórek, zmieniając ludzi w niewolnicze cyborgi, a na dodatek pozwalają na zdalną kontrolę naszych zachowań" - to ja tych "proroków", którzy przyczyniają się do umysłowego kołtuństwa, nie słucham :!:
Gonzales
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1210
Dołączył(a): 29.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gonzales » 17.06.2021 17:15

54321 napisał(a):Na jakiej podstawie wybieracie których lekarzy/naukowców/epidemiologów którym wierzycie i ich słuchacie?


Osobiście mam już serdecznie dość udowadniania że nie jestem wielbłądem. Moi czcigodni przedmówcy @walp i @Janusz Bajcer bardzo dobrze oddali moje odczucia w tej materii. Do tego dochodzi efekt skali. Jeżeli 99% lekarzy twierdzi że 2+2 =4 to wierzę właśnie im a nie tym z tego 1% którzy kontestują że może 3 albo 5.

Pozdrowienia.;)
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 17.06.2021 17:41

Gonzales napisał(a):
54321 napisał(a):Na jakiej podstawie wybieracie których lekarzy/naukowców/epidemiologów którym wierzycie i ich słuchacie?


Osobiście mam już serdecznie dość udowadniania że nie jestem wielbłądem. Moi czcigodni przedmówcy @walp i @Janusz Bajcer bardzo dobrze oddali moje odczucia w tej materii. Do tego dochodzi efekt skali. Jeżeli 99% lekarzy twierdzi że 2+2 =4 to wierzę właśnie im a nie tym z tego 1% którzy kontestują że może 3 albo 5.

Pozdrowienia.;)


Nie udowadniaj Gonzales. Widzisz przecież, że te ich wszystkie posty, to nic innego jak ciągłe usprawiedliwianie się.
Z naszej strony każdy poinformował krótko o swojej decyzji, a tam ciągła walka, miliony postów, szukanie po internecie i prezentowanie przeróżnych "szamanów", teorii i innych bzdetów, tylko po to, żeby usprawiedliwić się przed całym światem. Ewidentnie widać, że źle się czują ze swoją decyzją.
Gonzales
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1210
Dołączył(a): 29.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gonzales » 17.06.2021 17:49

Habanero napisał(a): Ewidentnie widać, że źle się czują ze swoją decyzją.


Już w tym wątku pisałem ze najprawdopodobniej boją się igły (jak wiadomo kto ale nie mogę napisać :lol: :lol: ) i ta ich "walka" ma na celu znalezienie jakiegokolwiek usprawiedliwienia. Głównie na swój osobisty użytek :mrgreen:

Pozdrowienia.;)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.06.2021 17:54

A nie prościej napisać ze każdy ma wybór?? Po co dzielić ludzi na zdecydowanych i nie zdecydowanych??? Nie dzielmy się...
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 17.06.2021 18:00

Mukas napisał(a):A nie prościej napisać ze każdy ma wybór?? Po co dzielić ludzi na zdecydowanych i nie zdecydowanych??? Nie dzielmy się...

No i ok, tylko po co ciągle męczą konia. Krótka informacje, podjąłem decyzję że nie, bo .... i bez żadnego usprawiedliwiania się, ...krótko po męsku , a nie jak :wink: .
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.06.2021 18:02

Habanero napisał(a):
Mukas napisał(a):A nie prościej napisać ze każdy ma wybór?? Po co dzielić ludzi na zdecydowanych i nie zdecydowanych??? Nie dzielmy się...

No i ok, tylko po co ciągle męczą konia. Krótka informacje, podjąłem decyzję że nie, bo .... i bez żadnego usprawiedliwiania się, ...krótko po męsku , a nie jak :wink: .



Wszędzie znajdą się trole...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
COVID - szczepionka - strona 170
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone