Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

COVID - szczepionka

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1967
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 17.06.2021 22:37

54321 napisał(a):
Dlaczego nikt nie chciał podjąć z nimi rozmowy a jedyne co potrafią to wzywać na przesłuchania i grozić karami? Wystarczyłoby, żeby przyszedł pierwszy lepszy obeznany naukowiec i wyjaśnił każdego z tych znachorów. Co zrobili Pospieszalskiemu jak zaprosił takich lekarzy? Zdjęli go z anteny bez jakiejkolwiek dyskusji.

A dlaczego poważni ludzie z dorobkiem muszą tłumaczyć każdą brednię wypowiadaną przez foliarzy?
Mają ważniejsze zajęcia.
Telewizje też się nie zajmują nic nieznaczącymi wydarzeniami.
Foliarze są głośni ale na szczęście jest ich mało.
boboo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4915
Dołączył(a): 06.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 18.06.2021 05:56

sviva napisał(a):Warto posłuchać tych "konowałów" jak ich tutaj niektórzy nazywają:
https://www.youtube.com/watch?v=6o0lqppW-sE
Niby nie wypada kopać leżącego (materiał został usunięty z YT), ale ten leżący zasługuje wręcz na... "zakopanie".
Kilka dni temu uraczyłem się jakąś wstępną minutą tego arcydzieła.
Ci, którzy mnie troszkę poznali, wiedzą, że mam różne skojarzenia i lubię porównywać.
Otóż w owej "wstępnej minucie" prowadząca panienka nakreśliła zarys dyskusji, między innymi o maseczkach, co do których "zostało udowodnione, że nie działają". Zrobiła to w taki sposób, że dla mnie był to koniec przedstawienia, bo... taka wizja/skojarzenie mnie nawiedziła:
Sala sądowa,
czarnoskóry oskarżony, czarnoskóry adwokat,
białoskóry prokurator w białej todze i białym szpiczastym kapturze,
jak to tej pory - OK
- proszę wstać, sąd idzie
i wchodzi (z zasady neutralny) sędzia... w białej todze i białym kapturze...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.06.2021 11:27

A co na tym filmie było, że został usunięty ?
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1967
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 18.06.2021 11:54

alechandro napisał(a):A co na tym filmie było, że został usunięty ?

Za duże stężenie głupoty.
stachan
Koordynator forum
Avatar użytkownika
Posty: 3167
Dołączył(a): 16.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachan » 18.06.2021 12:11

Materiał filmowy został usunięty z YT. Jest dostępny na innych witrynach. Cele działania Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców są dostępne tutaj.
54321
zbanowany
Posty: 27
Dołączył(a): 09.06.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) 54321 » 18.06.2021 12:29

walp napisał(a):
54321 napisał(a):Jeśli zatem prof. Czajkowska-Majewska twierdzi, że "nanocząsteczki metali ukryte w szczepionkach przenikają do wnętrza naszych komórek, zmieniając ludzi w niewolnicze cyborgi, a na dodatek pozwalają na zdalną kontrolę naszych zachowań" - to ja tych "proroków", którzy przyczyniają się do umysłowego kołtuństwa, nie słucham :!:

Z tą częścią akurat się zgadzam. Pytanie tylko. Czy na tym spotkaniu wypowiadała się ta pseudo profesor? Czy w liście lekarzy, naukowców i emidemiologów do służby zdrowia i mediów ta kobieta się podpisywała? To, że zawsze się w jakimś środowisku znajdzie czarna owca to z tym nic nie zrobisz. Jakbyś trochę posłuchał wypowiedzi tych osób, to byś wiedział, że nikt takich bzdur nie wypowiada, a ludzie opierają się na tych właśnie faktach i dowodach naukowych.

Jeśli doktor Błochowiak mówi o tym, że przeprowadzono dziesiątki randomizowanych badań dotyczących noszenia maseczek i na tych badaniach stwierdzono, że to czy masz maseczkę czy nie nie wpływa na przenoszenie się tego wirusa układu oddechowego, zaś potem horban czy simon czy jeszcze któryś z mędrców mówi, że to prawda, ale maseczki i tak będziemy nosić aby nie zapominać o wirusie to o czym my tu mówimy?

Tak się traktuje troszkę wybiórczo te fakty naukowe, nie? Ciekawe ilu z Was do tej pory szczepiło się na grypę i nosiło wcześniej maseczki.

Pamiętacie jak na początku się mówiło, że osoby co przeszły covida nie powinny się szczepić około pół roku? Teraz już 30 dni. Wcześniej między pierwszą a drugą dawką trzeba było czekać około 2 miesięcy. Teraz mocno skrócili ten czas.

Czy faktem jest to, że od 2000 - 2020 r. umierlaność na świecie poszczepienna wynosiła około 4100 zgonów? Natomiast od 2020-2021 ponad 4000? Mówią gdzieś o tym w mediach? Podają gdzieś statystyki NOPów? No nie, bo po co?

I ostatnie najpiękniejsza rzecz. Nie stwierdzono ani jednego przypadku zgonu na świecie na covida osób do 15 r. życia. Zaś do 16 przeżywalność wynosi 99,997%. W jakim więc celu oni są szczepieni?
r19
Odkrywca
Posty: 69
Dołączył(a): 12.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) r19 » 18.06.2021 12:31

Najlepsze jest na końcu... pan brak certyfikatu ssl na ich stronie uznaje za kolejną szykanę... padłem :)
No i wszyscy biją brawo... widownia zupełnie przypadkowa :)
Gonzales
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1210
Dołączył(a): 29.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gonzales » 18.06.2021 19:10

54321 napisał(a):Podają gdzieś statystyki NOPów? No nie, bo po co?


Naprawdę nie podają :?: :?: :?: Ciągle dolewasz oliwkę do ognia. Tylko po co :?: :?: :?: Płacą Ci za to :?: :?: :?:

https://portal.abczdrowie.pl/szczepienia-przeciwko-covid-19-nowy-raport-o-nop-ach-po-ktorej-szczepionce-bylo-ich-najwiecej

Pozdrowienia.;)
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13437
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 18.06.2021 20:01

54321 napisał(a):Tak się traktuje troszkę wybiórczo te fakty naukowe, nie? Ciekawe ilu z Was do tej pory szczepiło się na grypę i nosiło wcześniej maseczki.

Szczepiłem się przeciwko grypie, w lipcu zaszczepię się przeciwko KZM.

Z antyszczepionkowcami jest jak z każdą sektą. Np. wśród płaskoziemców obalisz argument płaskiego horyzontu, to wyjadą z rzeką Kongo. Takie neverending story. Ponieważ dla nich 2+2 to 3 lub 5 lub 1,5, a w matematyce to 4, szkoda czasu na dyskusję.

Pytałeś - odpowiedziałem. Zastosuję język radiowców: Roger, out. :wink:
robertms
Cromaniak
Posty: 1269
Dołączył(a): 24.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) robertms » 18.06.2021 20:20

Hmm... Ponoć kolejna szczypawka na jesieni. Takie czasy.

Widzę, że dezinformacja, o której pisałem ponad rok temu, w rozkwicie. Pewnie nie jest to jej "szczytowanie"... :(
milosz78
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 205
Dołączył(a): 15.07.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) milosz78 » 18.06.2021 20:37

Gonzales napisał(a):
54321 napisał(a):Podają gdzieś statystyki NOPów? No nie, bo po co?


Naprawdę nie podają :?: :?: :?: Ciągle dolewasz oliwkę do ognia. Tylko po co :?: :?: :?: Płacą Ci za to :?: :?: :?:

https://portal.abczdrowie.pl/szczepienia-przeciwko-covid-19-nowy-raport-o-nop-ach-po-ktorej-szczepionce-bylo-ich-najwiecej

Pozdrowienia.;)

Tak sobie poczytałem z ciekawości ... Dane w liczbach podają ile zgonów po jakim preparacie ile zakrzepów po jakim preparacie....Zabrakło tylko ile którego preparatu podano :wink:
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 18.06.2021 20:46

Gonzales napisał(a):
54321 napisał(a):Podają gdzieś statystyki NOPów? No nie, bo po co?


Naprawdę nie podają :?: :?: :?: Ciągle dolewasz oliwkę do ognia. Tylko po co :?: :?: :?: Płacą Ci za to :?: :?: :?:

https://portal.abczdrowie.pl/szczepienia-przeciwko-covid-19-nowy-raport-o-nop-ach-po-ktorej-szczepionce-bylo-ich-najwiecej

Pozdrowienia.;)


Waha się :lol:
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1967
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 18.06.2021 21:15

54321 napisał(a):Coś tam coś tam

Nie rozumiem o co ci chodzi. I po co ta krucjata.
Normalny człowiek w tego typu temacie na dowolnym forum napisze że się szczepi albo że się nie szczepi i tyle.
Poza tym jest aktywny w wiodących tematach (czyli tych dotyczących tematyki danego forum).
Od jakiegoś czasu obserwuję na różnych forach (muzycznych, akwarystycznych, prawnych, technologicznych itp) inwazję dziwnych userów. Większość z nich jest zarejestrowana od kilku miesięcy i udziela się tylko w tematach covidowych. Nic mądrego nie mają do napisania. Jedyne co można o nich napisać to że dużo piszą. Stanowczo za dużo.
Nie wiem tylko po co, bo i tak wszyscy mają z nich bekę, niektórzy tracą cierpliwość i ma miejsce pyskówka (której temperatura zależy od cierpliwości modów/adminów).
Zastanawia mnie tylko czy to zajęcie hobbystyczne, sekciarskie czy praca na etaciku.
milosz78
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 205
Dołączył(a): 15.07.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) milosz78 » 18.06.2021 21:35

A mi się nie podoba usuwanie takich filmów. Obejrzałem . Każdy ma swój rozum i powinien mieć możliwość posłuchania sobie również takich konferencji. Z tego co usłyszałem telewizje nie były zainteresowane udziałem mimo zaproszenia. Uczestnicy wyrazili wątpliwości i w czym problem?
Nie lubię jedynie słusznej linii jak w Korei Pn. Zwłaszcza, że ta linia też ulegała zmianom., choćby w sprawie maseczek ale i wielu innych.
Sam się już w pełni zaszczepiłem ponieważ ufam, że to mnie ochroni przed jakimś ciężkim stanem covidowym ...... a także pozwoli na wyjazdy. Natomiast tak "ufam" to jedyne słowo, którego mogę użyć. Myślę , że podobnie jak wszyscy inni bo nikt z nas się na tym nie zna. Możemy tylko zaufać temu Panu z tytułem albo temu drugiemu.
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 18.06.2021 21:51

Nikt z nas nie wie co bedzie , ale ja z moją rodziną wybraliśmy mniejsze zło. Niestety śmierc z powodu Covid nie tylko naszą rodzinę poturbowała, ale także wśród znajomych. Nasza ukochana jedynaczka po smierci szwagra powiedziała....mamuś ja nie potrafie sobie wyobrazić co by bylo gdybyś Ty albo tata był pod respiratem...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
COVID - szczepionka - strona 171
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone