Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

ciovo - trogir: czy są dyskoteki

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mariusz59
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 31.03.2006
ciovo - trogir: czy są dyskoteki

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz59 » 17.04.2006 22:18

w sierpniu wybieram się do cro z moimi dziecmi tj m.in z 17 letnią córką na ciovo, meczy mnie o dyskoteki jezeli ktos tam był w ubiegłym roku to proszę o info czy w poblizu są jakieś imprezownie (czy są na ciovo czy dopiero w trogirze) czy sa duze korki na moście , słyszałem że kursuje tam tramwaj wodny, jak często , ile kosztuje pozdrawiam
Bary i swinki
Odkrywca
Posty: 113
Dołączył(a): 25.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bary i swinki » 18.04.2006 12:57

Do Chorwacji po to żeby na dyskoteki chodzić :P Nie no sam jestem w podobnym wieku tylko w Chorwacji cięzko sie pobawić więkrzośc zamykają o godzinie 3 :( jade w podobnym terminie tylko zielonego pojęcia nie mam gdzie jest ta miescowośc do której jedziecie:P
Kejt
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 18.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kejt » 18.04.2006 13:39

w ubiegłym roku byłam na wakacjach na ciovo . na ciovo w dzien jest super natomiast w nocy bary czynne sa do 12 lub 1 ;/ odleglosc miedzy ciovo a trogirem jest mała zaledwie 15 min spacerku :) w samym trogirze zycie zaczyna sie o 9 niestety konczy sie szybko o 1 or 2 .. jest jedna dyskoteka czynna tylko w piatki i soboty , co sprawia ze jest tam tylke osob ze lepije udac sie na piwo do baru na alejce ;) polecam rejs po adraityku niezapomniane przezycia :)
Bary i swinki
Odkrywca
Posty: 113
Dołączył(a): 25.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bary i swinki » 18.04.2006 14:06

No to Mariusz proponuje zmiane miejscowosci ze wzgledu na córke :P
Bary i swinki
Odkrywca
Posty: 113
Dołączył(a): 25.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bary i swinki » 16.05.2006 16:44

okazało sie że też ląduje na wyspie ciovo w te wakacje:) okrug gornji najprawdopodobniej od 26 sierpnia:)

Powrót do Chorwackie ABC



cron
ciovo - trogir: czy są dyskoteki
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone