Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ciovo

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Darek9634
Croentuzjasta
Posty: 284
Dołączył(a): 20.01.2006
Ciovo

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darek9634 » 05.02.2006 11:41

Wybieramy się do Chorwacji w czerwcu. Chorwackie biuro "Coala Travel"
zaoferowało nam ( 9 osób z HP) wyspę Ciovo - Arbanija. Czy ktoś zna to biuro. Czy na tej wyspie są plaże, które nadają się dla dzieci ( 4 i 5 lat)?
Proszę o odpowiedż na forum lub tu adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Vegusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 186
Dołączył(a): 18.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vegusia » 07.02.2006 14:13

Hej witam serdecznie,polecam Ciovo nawet bardzo .Byłam tam 2 razy ,ale nie z Coalą , a jak to wszyscy załatwiają z Vedranem ze stronki zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link .Tam są najrózniejsze apartamenty ,i z widokami na morze i nie .Do wyboru do koloru.Ciovo jest podzielone na tgz.Okrugi ja polecam Okrug Gornyj.Jest zaciszniej i spokojniej.Jeżeli wolicie więcej rozrywki no to wtedy szukajcie zakwaterowania bliżej Trogiru.Ale z Okruga G. tez jest blisko a o wiele spokojniej .Wogóle tam jest suuperrr, naprawdę bardzo polecam .Jeżeli chodzi o ceny to ja co roku za apartament dla 3 os. z tarasem z widokiem na morze płacę 35 Eur za dobę.
Vegusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 186
Dołączył(a): 18.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vegusia » 07.02.2006 14:20

acha tak mi się przypomniało ,że z 3 regionów na Ciowo Arbaniję polecałabym na końcu.własnie bardziej okrug Gornyj albo Dolnyj. jeżeli chodzi o dzieciaczki i plażę to my byliśmy z 5 latkiem i nie było problemu.Oczywiście wazne jest by dzieci miały buty do wody (tam ich jest pełno i są tańsze niż u nas).generalnie w większości zamiast plaż są takie zatoczki betonowe,ale tam gdzie my byliśmy była plaża z drobnym kamyczkiem w sam raz dla dzieci . Polecam Apartamenty Tatjana lub Nadalina .
Darek9634
Croentuzjasta
Posty: 284
Dołączył(a): 20.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darek9634 » 07.02.2006 14:50

To nie ten dział forum, ale mieszkamy niedaleko siebie. Napisz coś
o Twojej trasie dojazdu. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Vegusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 186
Dołączył(a): 18.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vegusia » 07.02.2006 15:01

tzn.interesuje Cie droga do Cro ? czy juz tam na miejscu?
Darek9634
Croentuzjasta
Posty: 284
Dołączył(a): 20.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darek9634 » 07.02.2006 15:21

Droga i noclegi.
Jagoda i Zibi
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 01.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jagoda i Zibi » 09.02.2006 20:51

Jesli kogos interesuje, to bede mial do odstapienia na ciovo własnie rejon okrug górnyj pokój. Wynajałem tam apartament 4 pokojowy z 2 łazienkami, tarasem i kuchnia, ja z znajomymi będę zajmował tylko 3 pokoje, jeden do podnajmu. Co do ceny można się dogadac. termin - pierwsze dni lipca prawdopodobnie 1-12
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 21.02.2006 00:19

My jedziemy poraz drugi na Ciovo... rejon Okrug Gornji ale najbardziej urzeka mnie Slatina. Dużo uroku ma plaża Kava tam przebywalismy najczęsciej mimo ze trzeba zapłacic grosik przy wjezdzie...Wyspa Ciovo jest przepiekna choć pobliski Trogir bardzo zaludniony szczególnie w lipcu i sierpniu... Wybór jest ogromny nie można sie nudzić jeśli chciecie spedzić czas aktywnie... Arbanija jest spokojna miejscowością z pewnością znajdzie sie plaża zwirkowa wzdłuż drogi...Jeśli macie jakies pytania chetnie odpowiem...pozdrawiam...Magda
fijasek
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 15.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) fijasek » 21.02.2006 10:18

Mam pytanie do Madzi1981 jak byś mogła napisać wiecej informacji na temat Slatiny a konkretnie o miejscach plażowania ewętualnie jakieś fotki na maila. W tym roku wybieramy sie na Ciovo drógi raz ,bodajze od 03.07-15.07 i chciałbym w tamtych rejonach plażować.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 22.02.2006 12:54

fijasek napisał(a):Mam pytanie do Madzi1981 jak byś mogła napisać wiecej informacji na temat Slatiny a konkretnie o miejscach plażowania ewętualnie jakieś fotki na maila. W tym roku wybieramy sie na Ciovo drógi raz ,bodajze od 03.07-15.07 i chciałbym w tamtych rejonach plażować.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Witam:) Na ciovo znajduje się wiele plazyczek, ja z racji ciekawskiego nosa chyba zwiedziłam je wszystkie :D Niewątpliwie najbardziej zaludnioną plażą jest plaża w centrum Okrug Gornji wzdłuż drogi. Jest to plaża żwirkowa z leżakami dość płytka oddzielona bojami. Przy niej znajduje sie kilka barów na wolnym powietrzu tam zjesz rybke z grilla lub cevapi i inne szybkie dania. Ciężko tam jednak znaleść miejsce jadąc koło południa,bowiem od rana ludzie już układają swoje ręczniczki i zaklepują miejsce.
Kierując się z mostu od Trogiru w lewo na Slatinę po drodze już w Arbaniji można znaleść sobie plażyczkę przy drodze (można zaraz obok postawić sobie autko). Są to ładne pasy również żwirku :D choć malo zacienione. Dno jest dość kamienne choć stopniowo płytkie a nawet bardzo płytkie. :D
My najbardziej upodobalismy sobie plażę na Slatinie zwaną przez chorwatów Kava (nie bardzo to rozumiem bo na mapie plaża Kava jest na Okrugu Dolnji ,może widocznie są dwie :D Kierując sie cały czas na koniec wyspy w Slatinie konczy sie asfatowa droga i zaczyna sie hm...jakby jakaś droga usypana (ale bardzo dobra,nie ma czego sie obawiać,my mamy bardzo niski zderzak ale dawalismy rade bez problemu) tam stoi szlaban a przy niej pani która bierze 5 kun za autko na całą dobę. Tam moim zdaniem jest raj na ziemi (postaram sie podesłać fotkę,która i tak nie odda w pełni uroku)Skalna, dość głeboka (skakałam na bombę :D ) z różnymi skalnymi skałkami,pieknymi muszelkami wyrzuconymi na skały, i bardzo ciepłą woda! jest to dość zaciszne miejsce niestety nie ma zadnego sklepiku,wiec trzeba wziąść torbę jedzonka i picia. W zeszłym roku oglądalismy burzę na drugim brzegu (okolice Trogiru a w oddali Split) Niebo kotłowało się,sypało piorunami, deszcz padał do jakieś połowy drogi na morzu (myśle ze ta ciesnina ma jakies cale 4 km) ale do nas nie doszło tylko fale wzburzone rozbijały sie o brzeg. Tu na krancu wyspy jest bardzo dużo fajnych miejsc ktore z pewnoscia odkryjemy jeszcze w tym roku.
Na Okrugu Dolnji jakies 4 km od centu Ciovo jest "rajska plaża" Kierując sie na koniec okrugu dolnji bedzie znak i reklama przy drodze po lewej stronie. tam jadąc jakies 0,5 km wśród strasznego upału dojedziemy do plaży. Tam tez jest bardzo ładnie,jest tam plaża bezpośrednio przy kampingu ale jadąc dalej jest cicha zatoczka...piekne miejsca! Podobna do Murter.
Na koncu Okrug Dolnji jest plaża Kava ( :D ) dojechac do niej mozna bezposrednio tez mozna obok siebie zostawić autko. Nie płatna,czysta, ale dość zatłoczona :)
Myślę ze troszkę pomogłam wyborze. jaki domek juz wybraliscie? Postaram sie podesłać na maila jakies fotki, ale kiepsko z nimi w tym roku bo nawalił nam aparat o czym przekoanalismy sie na dwa dni przed odjazdem... Kupilismy nowy w Cro ale nie odwiedzilismy juz tych miejsc z poprzednich dni...Pozdrawiam.
kw
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 932
Dołączył(a): 31.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) kw » 22.02.2006 15:06

madzia1981 napisał(a):Witam:) Na ciovo znajduje się wiele plazyczek, ja z racji ciekawskiego nosa chyba zwiedziłam je wszystkie :D Niewątpliwie najbardziej zaludnioną plażą jest plaża w centrum Okrug Gornji wzdłuż drogi. Jest to plaża żwirkowa z leżakami dość płytka oddzielona bojami. Przy niej znajduje sie kilka barów na wolnym powietrzu tam zjesz rybke z grilla lub cevapi i inne szybkie dania. Ciężko tam jednak znaleść miejsce jadąc koło południa,bowiem od rana ludzie już układają swoje ręczniczki i zaklepują miejsce.

Madziu,
Czy camping Rozac w Gornym Okrugu już odbudowano?
Kilka lat temu były tam tylko zdewastowane resztki sanitariatów
i puszek elektrycznych.
Za to plaża była najlepsza w tej okolicy, bo prawie pusta i z ładnymi skałkami. Sporo naturalnego cienia i na cyplu dość daleko od ulicy.
Niestety woda taka jak w całej zatoce - nie najczystsza.

Pozdrawiam,
Krzysztof
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 22.02.2006 17:38

Tak-teraz to chyba jeden z najbardzej czystych kampingow :D
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Pozdrawiam:)
yaro38
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 21.02.2006
Willa Nives Čiovo

Nieprzeczytany postnapisał(a) yaro38 » 22.02.2006 18:00

Witam
czy ktos z szanownych forumowiczów mieszkał w willi Nives na Ciovo?Poszukuje miejsca dla swojej rodziny na Cro w końcu czerwca i stamtąd ptrzymałem dosyć ciekawą prpozycje.
pozdrawiam wszystkich :lol:
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004
Re: Willa Nives Čiovo

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 22.02.2006 20:10

yaro38 napisał(a):Witam
czy ktos z szanownych forumowiczów mieszkał w willi Nives na Ciovo?Poszukuje miejsca dla swojej rodziny na Cro w końcu czerwca i stamtąd ptrzymałem dosyć ciekawą prpozycje.
pozdrawiam wszystkich :lol:

Za jaką cene i ile osób?
blacha
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 217
Dołączył(a): 24.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) blacha » 22.02.2006 20:56

We wrzesniu br bede w Willa Sea ,Okrug Gornji,Ciovo.
Czy ktos rowniez w tym terminie wybiera sie w to samo miejsce?
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone