Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Ciovo

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
cromen_heh
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) cromen_heh » 15.03.2006 18:22

W tym roku wybieram się do Chorwacji w sierpniu. Nie chodzi to o temperatury, ale o wspaniale owoce, ktorych w tym miesiacu pojawia sie najwiecej. We wrzesniu jechac nie mozemy ze wzgledu na dzieci. Gdzie? Tym razem kilka dni na Istrii i potem na dwa tygodnie na Pelejsac (Zuljana albo Triestnik).

Pozdrawiam
toudee
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) toudee » 16.03.2006 08:02

Ja trochę w temacie wody.
Trudno jest mi wypowiedzieć się jaka konkretnie woda jest w Slatine.
Z mapy jak i mojej wiedzy winika, że Slatine leży przy zalewie po którego przeciwnej stronie znajdują się Kasztela. Ja swego czasu byłem w Kastel Luksic (było to kilka lat temu). Rzeczywiście w zalewie przy Kasztelach woda była nieciekawa. Przejrzystość bez porównania jeśli chodzi o Mavarsticę w której pluskałem się 2 lata temu. Swoją drogą moze od czasu jak tam byłem "coś w temacie wody" poprawiło się.
Fakt, że najczęściej wiatry wieją w tym miejscu od morza więc możliwe, że mętna woda przepychana jest w strone stałego lądu a w Slatine jest OK.
Zresztą nie ma problemu Ciovo to nie Australia, jeśli w Slatine woda nie będzie przejrzysta przejedziecie na część wyspy od strony otwartego morza i na pewno będzie w porzadku.
Co do plaży w Okrug Gornji przy głównej drodze, nie przypadłą mi do gustu - widok na stocznię w Trogirze, woda mętna. Trzeba - jak wszędzie -uważac na dzieciaki - plaża jest prawdopodobnie sztucznie usypana. Popływałem tam trochę i pod wodą widać w pewnym momencie stromo opadające żwirkowe dno, dalej jest już tylko szary piasek.
To tyle moich spostrzerzeń. Jak zwykle decyzję podejmujecie na własne ryzyko :D
Czeki
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Czeki » 30.06.2015 13:54

Witam,
w tym roku kierunek Trogir/Ciovo
proszę o info dotyczące sprawdzonych miejsc plażowania, chciałbym w pobliżu szukać apartamentu.
Jakby ktoś znał udogodnienia dla 4/6/7 latków byłoby super.
Z góry dzięki Cromaniaku.
Załączniki:
mapa_trogir.jpg
bonar
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonar » 30.06.2015 18:34

Czeki napisał(a):Witam,
w tym roku kierunek Trogir/Ciovo

Wpisz w google "wróciłem z ciovo"
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
i "ap. Cornelia" grafika pokaże ci moje zdjęcie budynku Cornelia z 2008r.
Załączniki:
ap cornelia.JPG
Czeki
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Czeki » 01.07.2015 08:02

Kanał you tube zostawiłem na póżniej, ale dzięki.
Na zdjęciu to zejście do morza to mała plaża blisko apartamentu ?
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019