Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ciovo

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
cromen_heh
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 02.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) cromen_heh » 15.03.2006 19:22

W tym roku wybieram się do Chorwacji w sierpniu. Nie chodzi to o temperatury, ale o wspaniale owoce, ktorych w tym miesiacu pojawia sie najwiecej. We wrzesniu jechac nie mozemy ze wzgledu na dzieci. Gdzie? Tym razem kilka dni na Istrii i potem na dwa tygodnie na Pelejsac (Zuljana albo Triestnik).

Pozdrawiam
toudee
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 748
Dołączył(a): 03.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) toudee » 16.03.2006 09:02

Ja trochę w temacie wody.
Trudno jest mi wypowiedzieć się jaka konkretnie woda jest w Slatine.
Z mapy jak i mojej wiedzy winika, że Slatine leży przy zalewie po którego przeciwnej stronie znajdują się Kasztela. Ja swego czasu byłem w Kastel Luksic (było to kilka lat temu). Rzeczywiście w zalewie przy Kasztelach woda była nieciekawa. Przejrzystość bez porównania jeśli chodzi o Mavarsticę w której pluskałem się 2 lata temu. Swoją drogą moze od czasu jak tam byłem "coś w temacie wody" poprawiło się.
Fakt, że najczęściej wiatry wieją w tym miejscu od morza więc możliwe, że mętna woda przepychana jest w strone stałego lądu a w Slatine jest OK.
Zresztą nie ma problemu Ciovo to nie Australia, jeśli w Slatine woda nie będzie przejrzysta przejedziecie na część wyspy od strony otwartego morza i na pewno będzie w porzadku.
Co do plaży w Okrug Gornji przy głównej drodze, nie przypadłą mi do gustu - widok na stocznię w Trogirze, woda mętna. Trzeba - jak wszędzie -uważac na dzieciaki - plaża jest prawdopodobnie sztucznie usypana. Popływałem tam trochę i pod wodą widać w pewnym momencie stromo opadające żwirkowe dno, dalej jest już tylko szary piasek.
To tyle moich spostrzerzeń. Jak zwykle decyzję podejmujecie na własne ryzyko :D
Czeki
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 110
Dołączył(a): 17.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Czeki » 30.06.2015 14:54

Witam,
w tym roku kierunek Trogir/Ciovo
proszę o info dotyczące sprawdzonych miejsc plażowania, chciałbym w pobliżu szukać apartamentu.
Jakby ktoś znał udogodnienia dla 4/6/7 latków byłoby super.
Z góry dzięki Cromaniaku.
Załączniki:
mapa_trogir.jpg
bonar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 18.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonar » 30.06.2015 19:34

Czeki napisał(a):Witam,
w tym roku kierunek Trogir/Ciovo

Wpisz w google "wróciłem z ciovo"
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
i "ap. Cornelia" grafika pokaże ci moje zdjęcie budynku Cornelia z 2008r.
Załączniki:
ap cornelia.JPG
Czeki
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 110
Dołączył(a): 17.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Czeki » 01.07.2015 09:02

Kanał you tube zostawiłem na póżniej, ale dzięki.
Na zdjęciu to zejście do morza to mała plaża blisko apartamentu ?
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone