Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomożecie

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 17.01.2019 14:17

Stara Baška na Krku - prawie jak ląd, bo jest most na wyspę. ;)
mac30
Odkrywca
Posty: 107
Dołączył(a): 23.03.2013
Re: Ciche, odludne miejsce z ładną plażą.

Nieprzeczytany postnapisał(a) mac30 » 17.01.2019 17:18

Magda O. napisał(a):
Žuljana na półwyspie Pelješac.


Fajnie ale trochę za daleko :D

arturescu napisał(a):
Na głównym lądzie ciężko, przynajmniej od Splitu w dół. Może Zivogosce Blato i plaża Mała Duba. Na Peljesacu Dingac Borak, Na Korculi Potirna albo Prizba, na Hvarze Zarace i w ogóle południe wyspy. Osobiście wolę miejsca też w miarę kameralne, ale jakiś sklep z prawdziwego zdarzenia, gastronomia i jakiś bar powinien być w zasięgu spaceru, bo inaczej idzie się zanudzić.


a co byś zaproponował od Splitu w górę? :D

Mikromir napisał(a):Stara Baška na Krku - prawie jak ląd, bo jest most na wyspę. ;)


a jakie ciekawe miejsca do zwiedzenia na Krku?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Ciche, odludne miejsce z ładną plażą.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.01.2019 17:26

mac30 napisał(a):
-a co byś zaproponował od Splitu w górę? :D

-a jakie ciekawe miejsca do zwiedzenia na Krku?

- zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
- na forum są wątki o wyspie Krk
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Ciche, odludne miejsce z ładną plażą.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 17.01.2019 19:16

mac30 napisał(a):
Mikromir napisał(a):Stara Baška na Krku - prawie jak ląd, bo jest most na wyspę. ;)


a jakie ciekawe miejsca do zwiedzenia na Krku?

Rab na Rabie - statkiem. :mrgreen:
A poza tym - czytaj szczegółową relację Gosi:
przez-2-wiolonczele-runal-nasz-plan-i-co-z-tego-wyniklo-wsp-t51743.html
krk-czy-zadar-albo-nin-t54802.html#p2042770
relacja-z-owczej-wyspy-krk-2018-t53965.html

Ewentualnie przyjrzyj się jakiejś małej dziurze na wyspie Pag. Też dojedziesz mostem. O ile akurat nie wieje. :oczko_usmiech: Ja miło wspominam Sv. Marko i całe te okolice za Bošaną, gdzie nawet bułki nie dojeżdżały, za to plaże były dość ładne. :oczko_usmiech: Chociaż może się to już zmieniło... :roll: Ale na Pagu do zwiedzania wiele nie ma - tylko mnóstwo różnych plaż, miasto Pag i oczywiście... Rab na Rabie. :lol: Ewentualnie poza wyspą Zadar, Nin, PN Paklenica, etc.
50-plaz-paga-t54499.html
pag-2014-a-to-bylo-tak-t46609.html
rafalbb
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 14.07.2020
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalbb » 14.07.2020 23:50

Witam,
Jestem tutaj nowy, a to będą moje 2-gie wakacje w Chorwacji :) Ostatni raz byłem w CRO 7 lat temu.
Potrzebuje pomocy.
Szukam ładnego ale spokojnego miejsca na wakacje w CRO. Chciałbym aby było na uboczu zdala od tłumów dla 2+1 ( 3 letnie dziecko) - super gdyby miało taras lub balkon z widokiem na wodę :) i aby okolica byłą przyjazne dla dziecka ;)
Wakacje planuje od 17 Sierpnia do końca miesiąca.
Z góry dziękuje za pomoc i polecenia ;)

Pozdrawiam
Rafał
robertpeti
Croentuzjasta
Posty: 347
Dołączył(a): 03.07.2017
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) robertpeti » 15.07.2020 00:44

Jedz do Komarny do apartamentu z prywatnym zejsciem do wody taniej cisza spokoj prowincja a widoki sa i woda cieplutka. Personel w sklepiku jak starzy znajomi
rafalbb
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 14.07.2020
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalbb » 16.07.2020 13:42

Dziękuje :)
Lubin
Odkrywca
Posty: 87
Dołączył(a): 20.03.2003
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubin » 18.07.2020 09:52

Szukam miejsca cichego, z dala od ludzi. Bardzo blisko morza dla dwóch osób. Od 07.08.2020.Na dwa lub trzy tygodnie, to zależny od warunków.
Delong
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 13.05.2021
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) Delong » 14.05.2021 12:38

Witam. Szukam cichej spokojnej miejscowości w Chorwacji. Co polecicie? Bylem juz w Kanica, szukam cos podobnego
naszastruga
Croentuzjasta
Posty: 473
Dołączył(a): 08.05.2021
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) naszastruga » 14.05.2021 14:04

Delong napisał(a):Witam. Szukam cichej spokojnej miejscowości w Chorwacji. Co polecicie? Bylem juz w Kanica, szukam cos podobnego


Stara Novalja na Pagu, Dingac Borak/Podobuce na Peljesacu.
Delong
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 13.05.2021
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) Delong » 14.05.2021 14:29

Świetnie cos takiego szukam, a jakieś namiary na sprawdzone noclegi?
MiPan
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 26.05.2021
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) MiPan » 26.05.2021 11:20

Dzień dobry wszystkim:)
przeszukiwałem forum, żeby nie powtarzać pytań ale nie udało mi się znaleźć odpowiedzi na nurtującą mnie kwestię dlatego proszę Was o pomoc.

Otóż na początku czerwca wraz z narzeczoną jedziemy pierwszy raz do Chorwacji i bardzo mi zależy na tym, aby Jej/ nam się spodobało na miejscu i żebyśmy fajnie spędzili czas.

Poszukuję miejscowości w rejonie riwiery omiś i riwiery makarskiej, która będzie małą turystyczną osadą/urokliwym miasteczkiem. Ważne jest to, aby można było dużo spacerować po plaży i niekoniecznie tłoczyć się w jednym miejscu z pozostałymi. Fajnie by było również zrobić zakupy i wieczorem skoczyć na obiad/kolację.

Waham się pomiędzy Primosten, m. Pisak, Brela, Stanici, Tucepi i okolicami Omiś - wiem, że są to popularne miejscowości ale doradzicie i dacie namiary na inne miasteczko.

pozdrawiam
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15646
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 26.05.2021 11:37

O spacerach wzdłuż plaży, morza tak jak to ma miejsce nad naszym Bałtykiem to zapomnij. Plaże w Chorwacji nie są tak szerokie, ale przede wszystkim tak długie jak nasze. Są to zatoki, raz mniejsze, raz większe i dłuższe, ale zawsze kończą się jakąś skałą lub klifem. Ponadto pochylenie plaży w wielu miejscach też nie sprzyja takim spacerom, kamienie też. W okolicy najdłuższa plaża to w samej Makarskiej będzie.
Pidfigkadaj Google maps to zobaczysz jak to wygląda.
Bratwojciech
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 476
Dołączył(a): 31.05.2015
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bratwojciech » 26.05.2021 11:39

MiPan napisał(a):Dzień dobry wszystkim:)
przeszukiwałem forum, żeby nie powtarzać pytań ale nie udało mi się znaleźć odpowiedzi na nurtującą mnie kwestię dlatego proszę Was o pomoc.

Otóż na początku czerwca wraz z narzeczoną jedziemy pierwszy raz do Chorwacji i bardzo mi zależy na tym, aby Jej/ nam się spodobało na miejscu i żebyśmy fajnie spędzili czas.

Poszukuję miejscowości w rejonie riwiery omiś i riwiery makarskiej, która będzie małą turystyczną osadą/urokliwym miasteczkiem. Ważne jest to, aby można było dużo spacerować po plaży i niekoniecznie tłoczyć się w jednym miejscu z pozostałymi. Fajnie by było również zrobić zakupy i wieczorem skoczyć na obiad/kolację.

Waham się pomiędzy Primosten, m. Pisak, Brela, Stanici, Tucepi i okolicami Omiś - wiem, że są to popularne miejscowości ale doradzicie i dacie namiary na inne miasteczko.

pozdrawiam

Skoro jedziecie pierwszy raz, to w każdej z wymienionych miejscówek będzie fajnie. Na początku czerwca raczej tłumów nie będzie, więc jechać i cieszyć się promocją :papa:
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 26.05.2021 12:01

MiPan napisał(a):Dzień dobry wszystkim:)
przeszukiwałem forum, żeby nie powtarzać pytań ale nie udało mi się znaleźć odpowiedzi na nurtującą mnie kwestię dlatego proszę Was o pomoc.

Otóż na początku czerwca wraz z narzeczoną jedziemy pierwszy raz do Chorwacji i bardzo mi zależy na tym, aby Jej/ nam się spodobało na miejscu i żebyśmy fajnie spędzili czas.

Poszukuję miejscowości w rejonie riwiery omiś i riwiery makarskiej, która będzie małą turystyczną osadą/urokliwym miasteczkiem. Ważne jest to, aby można było dużo spacerować po plaży i niekoniecznie tłoczyć się w jednym miejscu z pozostałymi. Fajnie by było również zrobić zakupy i wieczorem skoczyć na obiad/kolację.

Waham się pomiędzy Primosten, m. Pisak, Brela, Stanici, Tucepi i okolicami Omiś - wiem, że są to popularne miejscowości ale doradzicie i dacie namiary na inne miasteczko.

pozdrawiam


W tym terminie wszędzie będziecie mieć spokój i ciszę. Ja bym wybrał Tucepi - większa miejscowość z promenadą, kawiarniami i restauracjami. Niedaleko do Makarskiej, Breli, żeby sobie pozwiedzać. Generalnie fajna baza wypadowa z rozbudowaną infrastrukturą. W drugiej połowie lipca ludzi tłum ale w czerwcu naprawdę tam wypoczniecie.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomożecie - strona 1...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone