Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomożecie

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Cromaniak66
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 01.04.2012
Re: Czy ktoś zna jakąś maleńką wioskę?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cromaniak66 » 22.01.2017 16:34

ememel napisał(a):Witam.
Mam zamiar pierwszy raz wybrać się na wakacje za granicę i wymarzyłem sobie Chorwację. Zawsze w Polsce jeździłem do takich właśnie najmniejszych wsi gdzie mało ludzi, mało atrakcji typu bary, restauracje. Zwyczajnie tego nie potrzeba mi na wakacjach. Spokój, spokój i jeszcze raz spokój to jest to czego szukam.
Znacie coś takiego w Chorwacji?


Cześć,
Polecam Zecevo k. Rogoźnicy . Tam znajdziesz właśnie to czego szukasz plus przesympatycznych gospodarzy . Znalazłem to miejsce w 2010 i stale tam jeżdżę .
Znam tam sporo właścicieli apartamentów i chętnie dzielę się namiarami . Na PW przesłałem Ci kilka pod rozwagę .
Pozdrawiam :papa: :)
papa2610
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 22.01.2017
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) papa2610 » 22.01.2017 17:06

Witam ja tez prosze o namiary. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Sogobi
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 12.02.2017
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sogobi » 12.02.2017 21:33

maranka napisał(a):Dołączę do Hercklekota i polecę Rukavac na Visie. Bardzo urokliwe miejsce. Na żywo prezentuje się duuużo lepiej niż na zdjęciach i wszelkich filmikach.

Stara Baska na wyspie Krk też bardzo spokojna, piękne plaże i jednak troche bliżej.


Ja mam jedno, ale bardzo ważne dla mojego dziecka pytanie - czy w Starej Baśce można kupić lody? :-)
Bardzo proszę o potwierdzenie od kogoś kto juz tam był...
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 12.02.2017 21:37

Sogobi napisał(a): Ja mam jedno, ale bardzo ważne dla mojego dziecka pytanie - czy w Starej Baśce można kupić lody? :-)
Bardzo proszę o potwierdzenie od kogoś kto juz tam był...

Właśnie wczoraj pytałam o to samo kogoś, kto stacjonował w SB dwa razy i otrzymałam odpowiedź, że są w porcie przynajmniej w 3 miejscach. :) :wink: Także się tam wybieram.
karolina031
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 10.05.2009
Re: Czy ktoś zna jakąś maleńką wioskę?

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolina031 » 12.02.2017 22:19

ememel napisał(a):Witam.
Mam zamiar pierwszy raz wybrać się na wakacje za granicę i wymarzyłem sobie Chorwację. Zawsze w Polsce jeździłem do takich właśnie najmniejszych wsi gdzie mało ludzi, mało atrakcji typu bary, restauracje. Zwyczajnie tego nie potrzeba mi na wakacjach. Spokój, spokój i jeszcze raz spokój to jest to czego szukam.
Znacie coś takiego w Chorwacji?



Tak znam niesamowicie piekne i przyjazne miejsce i własnie takie kameralne, gdzie mozna wspaniale odpocząć , za niewielkie pieniądze w bardzo dobrych warunkach. Proszę o kontakt: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Heike
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 26.08.2015
Re: Czy ktoś zna jakąś maleńką wioskę?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Heike » 16.02.2017 21:55

Cromaniak66 napisał(a):
ememel napisał(a):Witam.
Mam zamiar pierwszy raz wybrać się na wakacje za granicę i wymarzyłem sobie Chorwację. Zawsze w Polsce jeździłem do takich właśnie najmniejszych wsi gdzie mało ludzi, mało atrakcji typu bary, restauracje. Zwyczajnie tego nie potrzeba mi na wakacjach. Spokój, spokój i jeszcze raz spokój to jest to czego szukam.
Znacie coś takiego w Chorwacji?


Cześć,
Polecam Zecevo k. Rogoźnicy . Tam znajdziesz właśnie to czego szukasz plus przesympatycznych gospodarzy . Znalazłem to miejsce w 2010 i stale tam jeżdżę .
Znam tam sporo właścicieli apartamentów i chętnie dzielę się namiarami . Na PW przesłałem Ci kilka pod rozwagę .
Pozdrawiam :papa: :)



Witaj :)

Czy mogę prosić o namiary? Z góry dziękuję :)

Pozdrawiam :)
88sabina
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 24.05.2016
Re: Czy ktoś zna jakąś maleńką wioskę?

Nieprzeczytany postnapisał(a) 88sabina » 17.02.2017 14:54

Cromaniak66 napisał(a):
ememel napisał(a):Witam.
Mam zamiar pierwszy raz wybrać się na wakacje za granicę i wymarzyłem sobie Chorwację. Zawsze w Polsce jeździłem do takich właśnie najmniejszych wsi gdzie mało ludzi, mało atrakcji typu bary, restauracje. Zwyczajnie tego nie potrzeba mi na wakacjach. Spokój, spokój i jeszcze raz spokój to jest to czego szukam.
Znacie coś takiego w Chorwacji?


Cześć,
Polecam Zecevo k. Rogoźnicy . Tam znajdziesz właśnie to czego szukasz plus przesympatycznych gospodarzy . Znalazłem to miejsce w 2010 i stale tam jeżdżę .
Znam tam sporo właścicieli apartamentów i chętnie dzielę się namiarami . Na PW przesłałem Ci kilka pod rozwagę .
Pozdrawiam :papa: :)


Witam...czy może również prosić o namiary? Z góry wielkie dzięki:)
karolina031
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 10.05.2009
Cudowne miejsce Riwiera Omis ciche i spokojne

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolina031 » 07.10.2017 15:36

Jeśli byłby ktoś zainteresowany pobytem w sprawdzonym miejscu, w samym sercu Środkowej Dalmacji w pobliżu Omis proszę o kontakt: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Piękny widok na morze, cudowny właściciel, gościnność i życzliwość, dobre warunki pobytu, spokój, blisko do komercyjnych atrakcji kurortów: Omiś, Brela, Baska Voda. Wszystko nowe, czyste, zadbane , parking na miejscu. Apartamenty w pełni wyposażone. Plaża ok. 130 m od domu. Namiary na priv
karolina031
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 10.05.2009
Re: Cudowne miejsce Riwiera Omis ciche i spokojne

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolina031 » 10.10.2017 21:42

karolina031 napisał(a):Jeśli byłby ktoś zainteresowany pobytem w sprawdzonym miejscu, w samym sercu Środkowej Dalmacji w pobliżu Omis proszę o kontakt: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Piękny widok na morze, cudowny właściciel, gościnność i życzliwość, dobre warunki pobytu, spokój, blisko do komercyjnych atrakcji kurortów: Omiś, Brela, Baska Voda. Wszystko nowe, czyste, zadbane , parking na miejscu. Apartamenty w pełni wyposażone. Plaża ok. 130 m od domu. Namiary na priv


Polecam wszystkim, którzy nie maja jeszcze rezerwacji na lato 2018
pitor
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 28.12.2012
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) pitor » 27.10.2017 21:15

witam,
jezeli ktoś miałby sprawdzone namiary na kwaterę w okolicy Omis/Baska Voda to byłbym wdzięczny za udostępnienie. Rodzina 2+3 więc na disco sie raczej nie wybieramy - spokój, lody, ciepła woda...tego nam trzeba.
rufus295
Croentuzjasta
Posty: 455
Dołączył(a): 28.06.2014
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) rufus295 » 27.10.2017 21:29

Polecam Ruskamen, dwa ostatnie urlopy tam spędziłem, cisza spokój, plaże nie przeludnione. Jak coś to pisz pw.
andywiki
Croentuzjasta
Posty: 334
Dołączył(a): 11.11.2013
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) andywiki » 28.10.2017 09:35

Witam przez trzy lata jeździłem z rodziną 2+2 do Drvenika apartament mieliśmy przy promie więc do plaży blisko i tanio bo 40E, chcieli byśmy zmienić może na inną miejscowość ale blisko plaży i w podobnej cenie i zwracam się z prośbą może ktoś pomoże z polecenie bo wiadomo zawsze to taniej.
Pozdrawiam Andrzej.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 28.10.2017 10:26

andywiki napisał(a):Witam przez trzy lata jeździłem z rodziną 2+2 do Drvenika apartament mieliśmy przy promie więc do plaży blisko i tanio bo 40E, chcieli byśmy zmienić może na inną miejscowość ale blisko plaży i w podobnej cenie i zwracam się z prośbą może ktoś pomoże z polecenie bo wiadomo zawsze to taniej.
Pozdrawiam Andrzej.

W jakim terminie miałeś taką cenę i czy to za studio czy ap. 2+2 z osobną sypialnią? Rozumiem, że przy promie może być dużo taniej, wiadomo, ale cena zależy także od terminu, standardu i rodzaju lokum.
andywiki
Croentuzjasta
Posty: 334
Dołączył(a): 11.11.2013
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) andywiki » 28.10.2017 11:36

Mikromir napisał(a):
andywiki napisał(a):Witam przez trzy lata jeździłem z rodziną 2+2 do Drvenika apartament mieliśmy przy promie więc do plaży blisko i tanio bo 40E, chcieli byśmy zmienić może na inną miejscowość ale blisko plaży i w podobnej cenie i zwracam się z prośbą może ktoś pomoże z polecenie bo wiadomo zawsze to taniej.
Pozdrawiam Andrzej.

W jakim terminie miałeś taką cenę i czy to za studio czy ap. 2+2 z osobną sypialnią? Rozumiem, że przy promie może być dużo taniej, wiadomo, ale cena zależy także od terminu, standardu i rodzaju lokum.

Termin za zazwyczaj koniec czerwca początek lipca ,prom w niczym nie przeszkadza bo to jednak jest znaczna odległość,bardziej atrakcja wieczorem jak przepływa ,pokój jeden większy fakt kuchnia wspólna,standard normalny bez jakiś wielkich wymagań.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 28.10.2017 12:34

andywiki napisał(a):
Mikromir napisał(a):W jakim terminie miałeś taką cenę i czy to za studio czy ap. 2+2 z osobną sypialnią? Rozumiem, że przy promie może być dużo taniej, wiadomo, ale cena zależy także od terminu, standardu i rodzaju lokum.

Termin za zazwyczaj koniec czerwca początek lipca ,prom w niczym nie przeszkadza bo to jednak jest znaczna odległość,bardziej atrakcja wieczorem jak przepływa ,pokój jeden większy fakt kuchnia wspólna,standard normalny bez jakiś wielkich wymagań.

Ok, już rozumiem tę cenę: termin i fakt, że to pokój bez prywatnego aneksu kuchennego ją uzasadniają.
A ciebie interesują jakieś konkretne okolice, czy wszystko jedno jaka miejscowość?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomożecie - strona 1...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone