Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomożecie

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kijaki85
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 03.01.2016
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) kijaki85 » 26.12.2016 19:39

Polecam miejscowość Mala Duba między Zivogosce Porat i Blato. Jedna knajpka na plaży, jeden sklep, stoisko warzywno-owocowe, kilka razy w tygodniu przyjeżdża Pan samochodem z rybami. Cisza, spokój, naprawdę piękna plaża i co ważne dla mnie-płaski teren :-) Niedaleko jest cudowna plaża Velika Duba.
kaszka1035
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 16.10.2014
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszka1035 » 27.12.2016 16:09

Witam.
Szukam miejsca dla 2 osób dorosłych + 2 nastolatków (16, 15 lat) na przełomie lipca/sierpnia 2017r.
W 2014r. byliśmy na Pagu i teraz chcemy zobaczyć coś "innego".
Jeżeli ktoś może polecić chętnie skorzystam z pomocy.
Mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.
Pozdrawiam. P.J.
pablos77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1284
Dołączył(a): 22.06.2015
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablos77 » 27.12.2016 22:15

Civeuss napisał(a):Witam, Wesołych Świąt wszystkim. Końcem lipca chcielibyśmy odwiedzić Chorwację, czy może ktoś polecić jakieś miejsce w Brela lub Podaca? Czytam i czytam i mętlik w głowie. Pozdrawiam serdecznie.


Sprawdzone:

Brela ul. Šcit 39 Apt Krolo zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link (taki sobie standard - dobra lokacja - dużo schodków - parking 200m od domu).

Polecam ul. Podrače i Šćit. Gościliśmy tu w 2015 r. było super. a lektura tutaj:
www,cro.pl/chorwacja-po-raz-pierwszy-i-od-razu-brela-t49814.html
brela-sierpien-2015-kilka-zdjec-t49646.html

A tu schodki chorwacja-po-raz-pierwszy-i-od-razu-brela-t49814-45.html?hilit=brela%20schodki
Kilka zdjęć z Breli zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link i zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Podaca ul. Ravanje 28 Apt Anci 2 zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link (dobry standard - dobra lokacja - parking zamknięty zaraz koło domu).
Tu gościliśmy w 2016 r. Lektura tutaj podaca-2016-t49803.html?hilit=podaca

Kilka zdjęć z Podacy zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link i zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
gtz1971
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 4
Dołączył(a): 28.12.2016
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....

Nieprzeczytany postnapisał(a) gtz1971 » 28.12.2016 18:38

Witam,

Uprzejmie proszę o sugestie/namiary na fajną i cichą kwaterę blisko morza na pierwszą połowę lipca 2017. Interesuje mnie kwatera/apartament na dwie rodziny (2, 2 dorosłe+2 dzieci 12-16lat) zlokalizowaną blisko morza. Nie chcemy lokalizacji w dużym, zatłoczonym mieście ale nie chcemy też na kompletnym odludziu.

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 28.12.2016 18:57

gtz1971 napisał(a):Witam,

Uprzejmie proszę o sugestie/namiary na fajną i cichą kwaterę blisko morza na pierwszą połowę lipca 2017. Interesuje mnie kwatera/apartament na dwie rodziny (2, 2 dorosłe+2 dzieci 12-16lat) zlokalizowaną blisko morza. Nie chcemy lokalizacji w dużym, zatłoczonym mieście ale nie chcemy też na kompletnym odludziu.

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

Co oznacza blisko morza oraz nie na odludziu?
ikra
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 15.04.2012
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) ikra » 28.12.2016 20:17

Cro maniacy jestem w szpitalu i slaba mozliwosc szukania na tabelcie, a na poszukiwania juzczas. podrzuccie prosze linki, interesuje mnie wszystko co najblizej wody (male dzieci). dwie rodziny 4 osobowa i 5osobowa. dziekuje z gory. pozdrav
gtz1971
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 4
Dołączył(a): 28.12.2016
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....

Nieprzeczytany postnapisał(a) gtz1971 » 04.01.2017 22:01

Mikromir napisał(a):
gtz1971 napisał(a):Witam,

Uprzejmie proszę o sugestie/namiary na fajną i cichą kwaterę blisko morza na pierwszą połowę lipca 2017. Interesuje mnie kwatera/apartament na dwie rodziny (2, 2 dorosłe+2 dzieci 12-16lat) zlokalizowaną blisko morza. Nie chcemy lokalizacji w dużym, zatłoczonym mieście ale nie chcemy też na kompletnym odludziu.

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

Co oznacza blisko morza oraz nie na odludziu?


Do morza ok 500m nie zatłoczona plaża np. Sukosan, Primosten, Brela, adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Ostatnio edytowano 04.01.2017 23:25 przez gtz1971, łącznie edytowano 1 raz
pablos77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1284
Dołączył(a): 22.06.2015
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablos77 » 04.01.2017 22:47

Ale jesteście ludziska wygodni, podaje się wam na tacy linki do apartamentów, linki do postów na forum i dalej nie wiecie gdzie jechać. Poszperajcie na forum i google. Nikt za was nie podejmie decyzji, nie znajdzie miejscówki i za was nie pojedzie.

:hut: A jesli sie nie spodoba miejsce, to będzie gadanie że na forum polecili/ Każdemu co innego sie podoba :)

Pls. Wysilcie się trochę. A jak nie wiecie wbijajcie na FB. Tam też doradzają cromaniacy. :papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107677
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.01.2017 23:42

gtz1971 napisał(a):Do morza ok 500m nie zatłoczona plaża np. Sukosan, Primosten, Brela, adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Akurat te wymienione miejscówki mają w sezonie plaże zatłoczone.
A w Breli 500 m do morza to setki schodków :wink:
gtz1971
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 4
Dołączył(a): 28.12.2016
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....

Nieprzeczytany postnapisał(a) gtz1971 » 08.01.2017 19:23

gtz1971 napisał(a):
Mikromir napisał(a):
gtz1971 napisał(a):Witam,

Uprzejmie proszę o sugestie/namiary na fajną i cichą kwaterę blisko morza na pierwszą połowę lipca 2017. Interesuje mnie kwatera/apartament na dwie rodziny (2, 2 dorosłe+2 dzieci 12-16lat) zlokalizowaną blisko morza. Nie chcemy lokalizacji w dużym, zatłoczonym mieście ale nie chcemy też na kompletnym odludziu.

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

Co oznacza blisko morza oraz nie na odludziu?


Do morza ok 500m nie zatłoczona plaża np. Sukosan, Primosten, Brela, adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


A może coś ciekawego w Orebić ?
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 08.01.2017 19:40

gtz1971 napisał(a):
gtz1971 napisał(a):
Mikromir napisał(a):
gtz1971 napisał(a):Witam,

Uprzejmie proszę o sugestie/namiary na fajną i cichą kwaterę blisko morza na pierwszą połowę lipca 2017. Interesuje mnie kwatera/apartament na dwie rodziny (2, 2 dorosłe+2 dzieci 12-16lat) zlokalizowaną blisko morza. Nie chcemy lokalizacji w dużym, zatłoczonym mieście ale nie chcemy też na kompletnym odludziu.

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

Co oznacza blisko morza oraz nie na odludziu?


Do morza ok 500m nie zatłoczona plaża np. Sukosan, Primosten, Brela, adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


A może coś ciekawego w Orebić ?


Nie znam Orebiča. Mam inne kryteria cichego, spokojnego miejsca w Chorwacji... Ale poczytaj piekarę114, coś opisała tutaj.
gtz1971
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 4
Dołączył(a): 28.12.2016
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) gtz1971 » 08.01.2017 23:02

Dzięki .... szukam i coraz mniej wiem...
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107677
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.01.2017 23:04

gtz1971 napisał(a):Dzięki .... szukam i coraz mniej wiem...

Może za dużo miejsc szukasz. :wink:
Polecam Bank Kwater, coś tam znajdziesz. :idea:
ememel
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 20.01.2017
Czy ktoś zna jakąś maleńką wioskę?

Nieprzeczytany postnapisał(a) ememel » 20.01.2017 22:50

Witam.
Mam zamiar pierwszy raz wybrać się na wakacje za granicę i wymarzyłem sobie Chorwację. Zawsze w Polsce jeździłem do takich właśnie najmniejszych wsi gdzie mało ludzi, mało atrakcji typu bary, restauracje. Zwyczajnie tego nie potrzeba mi na wakacjach. Spokój, spokój i jeszcze raz spokój to jest to czego szukam.
Znacie coś takiego w Chorwacji?
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 22.01.2017 01:00

Tak znam :wink:
Opisane w relacji 8)
:papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomożecie - strona 1...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone