Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomożecie

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
magdasz
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 02.11.2017
Ciche, ładne miejsce na podróż poślubną ;)

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdasz » 04.11.2017 12:15

Witam
Szukamy fajnego apartamentu na tydzień w jakimś cichym i ładnym miejscu blisko plaży. Imprezowe miasteczka odpadają ;) Z wymagań to jakiś balkon z widokiem na morze i aneks kuchenny. Czy moglibyście coś polecić? :D

Kuba:
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 07.11.2017 09:14

magdasz
Zerknij na PW
jankeswilga
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 28.03.2014
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) jankeswilga » 07.11.2017 10:37

Witam,

Szukam fajnego apartamentu na około 9dni na koniec czerwca 2018 roku w jakimś spokojnym miejscu typu Pakostane, byliśmy tam w 2016 roku. (Dla Rodziny 2 + 2 małych dzieci, 3 lata + 1 roczek) Koniecznie z widokiem na morze i aneks kuchenny. Nie dalej niż Split, z uwagi na "jazdę na raz".
Czy moglibyście coś polecić?
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.
Użytkownik usunięty
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.11.2017 15:26

Witam podepnę się pod temat kolegi
Szukam apartamentu na 9 dni w czerwcu 2018 między Pakostane a Splitem chętnie w Pirovacu dla rodziny 2+2 z widokiem na morze, z aneksem kuchennym.

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

dziękuję
semmac
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 29.12.2012
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) semmac » 14.11.2017 17:43

Witajcie, chętnie skorzystam z namiarów na sprawdzone noclegi dla dwóch rodzin (2+2) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z gory dziękuję :lol:
Radoslau
Odkrywca
Posty: 91
Dołączył(a): 01.04.2015
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) Radoslau » 23.11.2017 23:42

hej! Jeśli szukacie spokojnego miejsca, polecam zatokę Uvala Zaraće na wyspie Hvar we wschodniej części wyspy.
Dwa apartamenty (8 os. i 2 os.) 10 m od plaży, i samodzielny domek dla 5 os. (20 m od plaży).
Info na inbox albo na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Maruś-Man
Croentuzjasta
Posty: 165
Dołączył(a): 17.02.2011
Re: Czy ktoś zna jakąś maleńką wioskę?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maruś-Man » 25.11.2017 08:03

Cromaniak66 napisał(a):
ememel napisał(a):Witam.
Mam zamiar pierwszy raz wybrać się na wakacje za granicę i wymarzyłem sobie Chorwację. Zawsze w Polsce jeździłem do takich właśnie najmniejszych wsi gdzie mało ludzi, mało atrakcji typu bary, restauracje. Zwyczajnie tego nie potrzeba mi na wakacjach. Spokój, spokój i jeszcze raz spokój to jest to czego szukam.
Znacie coś takiego w Chorwacji?


Cześć,
Polecam Zecevo k. Rogoźnicy . Tam znajdziesz właśnie to czego szukasz plus przesympatycznych gospodarzy . Znalazłem to miejsce w 2010 i stale tam jeżdżę .
Znam tam sporo właścicieli apartamentów i chętnie dzielę się namiarami . Na PW przesłałem Ci kilka pod rozwagę .
Pozdrawiam :papa: :)

Witam . Czy i ja mógł bym prosić o te namiary ?
Pozdrawiam . Janusz
tom_g79
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 09.01.2013
Re: Czy ktoś zna jakąś maleńką wioskę?

Nieprzeczytany postnapisał(a) tom_g79 » 03.12.2017 18:09

Maruś-Man napisał(a):
Cromaniak66 napisał(a):
ememel napisał(a):Witam.
Mam zamiar pierwszy raz wybrać się na wakacje za granicę i wymarzyłem sobie Chorwację. Zawsze w Polsce jeździłem do takich właśnie najmniejszych wsi gdzie mało ludzi, mało atrakcji typu bary, restauracje. Zwyczajnie tego nie potrzeba mi na wakacjach. Spokój, spokój i jeszcze raz spokój to jest to czego szukam.
Znacie coś takiego w Chorwacji?


Cześć,
Polecam Zecevo k. Rogoźnicy . Tam znajdziesz właśnie to czego szukasz plus przesympatycznych gospodarzy . Znalazłem to miejsce w 2010 i stale tam jeżdżę .
Znam tam sporo właścicieli apartamentów i chętnie dzielę się namiarami . Na PW przesłałem Ci kilka pod rozwagę .
Pozdrawiam :papa: :)

Witam . Czy i ja mógł bym prosić o te namiary ?
Pozdrawiam . Janusz


Witam .Ja bym tez prosil o jakies namiery.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
tom_g79
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 09.01.2013
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) tom_g79 » 03.12.2017 18:44

Witam .Szukamy jakiejs spokojnej miejscowosci dwie rodziny 8 osob .Cos na wzor Podgory gdzie bylismy w zeszlym roku.
Pomozecie!?
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Cromaniak66
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 01.04.2012
Re: Czy ktoś zna jakąś maleńką wioskę?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cromaniak66 » 06.12.2017 09:10

tom_g79 napisał(a):
Maruś-Man napisał(a):
Cromaniak66 napisał(a):
ememel napisał(a):Witam.
Mam zamiar pierwszy raz wybrać się na wakacje za granicę i wymarzyłem sobie Chorwację. Zawsze w Polsce jeździłem do takich właśnie najmniejszych wsi gdzie mało ludzi, mało atrakcji typu bary, restauracje. Zwyczajnie tego nie potrzeba mi na wakacjach. Spokój, spokój i jeszcze raz spokój to jest to czego szukam.
Znacie coś takiego w Chorwacji?


Cześć,
Polecam Zecevo k. Rogoźnicy . Tam znajdziesz właśnie to czego szukasz plus przesympatycznych gospodarzy . Znalazłem to miejsce w 2010 i stale tam jeżdżę .
Znam tam sporo właścicieli apartamentów i chętnie dzielę się namiarami . Na PW przesłałem Ci kilka pod rozwagę .
Pozdrawiam :papa: :)

Witam . Czy i ja mógł bym prosić o te namiary ?
Pozdrawiam . Janusz


Witam .Ja bym tez prosil o jakies namiery.

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Witam,
poszło na PW.Pozdrawiam ,Piotr
bgrzeniewska
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 19.11.2017
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) bgrzeniewska » 13.12.2017 23:00

Witam,
wybieramy się w sierpniu do Chorwacji (4-18) i szukamy jakiegoś fajnego miejsca 2+1, na zadupiu, z dala od miasta i tłumów. Oczywiście blisko morza i z pięknym widokiem. Aneks kuchenny i klima obowiązkowo. Zastanawiamy się nad wybrzeżem na odcinku od Omisu do Makarskiej. Może ktoś coś fajnego poleci?? Będę bardzo wdzięczna na jakieś namiary.

Beata

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.12.2017 23:08

bgrzeniewska napisał(a):Witam,
wybieramy się w sierpniu do Chorwacji (4-18) i szukamy jakiegoś fajnego miejsca 2+1, na zadupiu, z dala od miasta i tłumów. Oczywiście blisko morza i z pięknym widokiem. Aneks kuchenny i klima obowiązkowo. Zastanawiamy się nad wybrzeżem na odcinku od Omisu do Makarskiej. Może ktoś coś fajnego poleci?? Będę bardzo wdzięczna na jakieś namiary.

Beata

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

dalmacja-srodkowa-od-primostenu-do-gradaca-t39894.html
mysia80
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 13.06.2017
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysia80 » 15.12.2017 08:22

bgrzeniewska napisał(a):Witam,
wybieramy się w sierpniu do Chorwacji (4-18) i szukamy jakiegoś fajnego miejsca 2+1, na zadupiu, z dala od miasta i tłumów. Oczywiście blisko morza i z pięknym widokiem. Aneks kuchenny i klima obowiązkowo. Zastanawiamy się nad wybrzeżem na odcinku od Omisu do Makarskiej. Może ktoś coś fajnego poleci?? Będę bardzo wdzięczna na jakieś namiary.

Beata

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Wysłałam wiadomość email
WojtekKRK
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 353
Dołączył(a): 11.02.2014
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) WojtekKRK » 21.12.2017 11:20

Witam ja tak samo , szukam w tym roku i szukam i jakoś idzie masakrycznie szukam AP 2 dorosłe 2 dzieci do 7 lat blisko może (może być piasek nie musi) nie skały żeby posiedzieć z młodymi jakiś balkon taras z widokiem na morze i klima miejsce obojętne byle nie wyspa ... ktoś coś to dajcie znać mam też swoje namiary pewne ale już nie chce jechać znowu w to samo miejsce PZDR
malinero
zbanowany
Posty: 416
Dołączył(a): 05.11.2017
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) malinero » 21.12.2017 11:48

Radoslau napisał(a):hej! Jeśli szukacie spokojnego miejsca, polecam zatokę Uvala Zaraće na wyspie Hvar we wschodniej części wyspy.
Dwa apartamenty (8 os. i 2 os.) 10 m od plaży, i samodzielny domek dla 5 os. (20 m od plaży).
Info na inbox albo na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Miejsce piękne, ale nie jest już takie ciche i spokojne od kiedy wyasfaltowano i przeprofilowano w zeszłym roku dróżkę dojazdową, wcześniej były tam betonowe płyty, do tego spora stromizna i zakręty na szerokość lusterek, to skutecznie limitowało ilość chętnych do zjazdu w doł.

Teraz zjeżdża się tam sporo więcej osób autami plus hałaśliwa młodzież na skuterach. Szczególnie do Wielkiej Zarace położonej po stronie wschodniej.

Parkowanie płatne, albo trzeba zamówić coś w knajpie, do której należy parking.

Knajp jest dwie, ta od parkingu i druga u Toniego. Apartamentów też jest więcej, u Toniego są chyba trzy w Wielkiej Zarace i jeden w małej Zarace, do tego dochodzą apartamenty innych właścicieli.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomożecie - strona 1...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone