Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomożecie

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
magdasz
Autostopowicz
Ciche, ładne miejsce na podróż poślubną ;)

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdasz » 04.11.2017 11:15

Witam
Szukamy fajnego apartamentu na tydzień w jakimś cichym i ładnym miejscu blisko plaży. Imprezowe miasteczka odpadają ;) Z wymagań to jakiś balkon z widokiem na morze i aneks kuchenny. Czy moglibyście coś polecić? :D

Kuba:
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
sdolas
Cromaniak
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 07.11.2017 08:14

magdasz
Zerknij na PW
jankeswilga
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) jankeswilga » 07.11.2017 09:37

Witam,

Szukam fajnego apartamentu na około 9dni na koniec czerwca 2018 roku w jakimś spokojnym miejscu typu Pakostane, byliśmy tam w 2016 roku. (Dla Rodziny 2 + 2 małych dzieci, 3 lata + 1 roczek) Koniecznie z widokiem na morze i aneks kuchenny. Nie dalej niż Split, z uwagi na "jazdę na raz".
Czy moglibyście coś polecić?
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.11.2017 14:26

Witam podepnę się pod temat kolegi
Szukam apartamentu na 9 dni w czerwcu 2018 między Pakostane a Splitem chętnie w Pirovacu dla rodziny 2+2 z widokiem na morze, z aneksem kuchennym.

dziękuję
semmac
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) semmac » 14.11.2017 16:43

Witajcie, chętnie skorzystam z namiarów na sprawdzone noclegi dla dwóch rodzin (2+2) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z gory dziękuję :lol:
Radoslau
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Radoslau » 23.11.2017 22:42

hej! Jeśli szukacie spokojnego miejsca, polecam zatokę Uvala Zaraće na wyspie Hvar we wschodniej części wyspy.
Dwa apartamenty (8 os. i 2 os.) 10 m od plaży, i samodzielny domek dla 5 os. (20 m od plaży).
Info na inbox albo na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Maruś-Man
Croentuzjasta
Re: Czy ktoś zna jakąś maleńką wioskę?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maruś-Man » 25.11.2017 07:03

Cromaniak66 napisał(a):
ememel napisał(a):Witam.
Mam zamiar pierwszy raz wybrać się na wakacje za granicę i wymarzyłem sobie Chorwację. Zawsze w Polsce jeździłem do takich właśnie najmniejszych wsi gdzie mało ludzi, mało atrakcji typu bary, restauracje. Zwyczajnie tego nie potrzeba mi na wakacjach. Spokój, spokój i jeszcze raz spokój to jest to czego szukam.
Znacie coś takiego w Chorwacji?

Cześć,
Polecam Zecevo k. Rogoźnicy . Tam znajdziesz właśnie to czego szukasz plus przesympatycznych gospodarzy . Znalazłem to miejsce w 2010 i stale tam jeżdżę .
Znam tam sporo właścicieli apartamentów i chętnie dzielę się namiarami . Na PW przesłałem Ci kilka pod rozwagę .
Pozdrawiam :papa: :)

Witam . Czy i ja mógł bym prosić o te namiary ?
Pozdrawiam . Janusz
tom_g79
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) tom_g79 » 03.12.2017 17:09

Maruś-Man napisał(a):
Cromaniak66 napisał(a):
Mam zamiar pierwszy raz wybrać się na wakacje za granicę i wymarzyłem sobie Chorwację. Zawsze w Polsce jeździłem do takich właśnie najmniejszych wsi gdzie mało ludzi, mało atrakcji typu bary, restauracje. Zwyczajnie tego nie potrzeba mi na wakacjach. Spokój, spokój i jeszcze raz spokój to jest to czego szukam.

Cześć,
Polecam Zecevo k. Rogoźnicy . Tam znajdziesz właśnie to czego szukasz plus przesympatycznych gospodarzy . Znalazłem to miejsce w 2010 i stale tam jeżdżę .
Znam tam sporo właścicieli apartamentów i chętnie dzielę się namiarami . Na PW przesłałem Ci kilka pod rozwagę .

Pozdrawiam . Janusz

Witam .Ja bym tez prosil o jakies namiery.
tom_g79
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) tom_g79 » 03.12.2017 17:44

Witam .Szukamy jakiejs spokojnej miejscowosci dwie rodziny 8 osob .Cos na wzor Podgory gdzie bylismy w zeszlym roku.
Pomozecie!?
Cromaniak66
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cromaniak66 » 06.12.2017 08:10

tom_g79 napisał(a):
Maruś-Man napisał(a):
Cromaniak66 napisał(a):

Cześć,

Pozdrawiam . Janusz

Witam .Ja bym tez prosil o jakies namiery.

Witam,
poszło na PW.Pozdrawiam ,Piotr
bgrzeniewska
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) bgrzeniewska » 13.12.2017 22:00

Witam,
wybieramy się w sierpniu do Chorwacji (4-18) i szukamy jakiegoś fajnego miejsca 2+1, na zadupiu, z dala od miasta i tłumów. Oczywiście blisko morza i z pięknym widokiem. Aneks kuchenny i klima obowiązkowo. Zastanawiamy się nad wybrzeżem na odcinku od Omisu do Makarskiej. Może ktoś coś fajnego poleci?? Będę bardzo wdzięczna na jakieś namiary.

Beata

Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.12.2017 22:08

bgrzeniewska napisał(a):Witam,
wybieramy się w sierpniu do Chorwacji (4-18) i szukamy jakiegoś fajnego miejsca 2+1, na zadupiu, z dala od miasta i tłumów. Oczywiście blisko morza i z pięknym widokiem. Aneks kuchenny i klima obowiązkowo. Zastanawiamy się nad wybrzeżem na odcinku od Omisu do Makarskiej. Może ktoś coś fajnego poleci?? Będę bardzo wdzięczna na jakieś namiary.

Beata

dalmacja-srodkowa-od-primostenu-do-gradaca-t39894.html
mysia80
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysia80 » 15.12.2017 07:22

bgrzeniewska napisał(a):Witam,

Beata

Wysłałam wiadomość email
WojtekKRK
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) WojtekKRK » 21.12.2017 10:20

Witam ja tak samo , szukam w tym roku i szukam i jakoś idzie masakrycznie szukam AP 2 dorosłe 2 dzieci do 7 lat blisko może (może być piasek nie musi) nie skały żeby posiedzieć z młodymi jakiś balkon taras z widokiem na morze i klima miejsce obojętne byle nie wyspa ... ktoś coś to dajcie znać mam też swoje namiary pewne ale już nie chce jechać znowu w to samo miejsce PZDR
malinero
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) malinero » 21.12.2017 10:48

Radoslau napisał(a):hej! Jeśli szukacie spokojnego miejsca, polecam zatokę Uvala Zaraće na wyspie Hvar we wschodniej części wyspy.
Dwa apartamenty (8 os. i 2 os.) 10 m od plaży, i samodzielny domek dla 5 os. (20 m od plaży).
Info na inbox albo na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Miejsce piękne, ale nie jest już takie ciche i spokojne od kiedy wyasfaltowano i przeprofilowano w zeszłym roku dróżkę dojazdową, wcześniej były tam betonowe płyty, do tego spora stromizna i zakręty na szerokość lusterek, to skutecznie limitowało ilość chętnych do zjazdu w doł.

Teraz zjeżdża się tam sporo więcej osób autami plus hałaśliwa młodzież na skuterach. Szczególnie do Wielkiej Zarace położonej po stronie wschodniej.

Parkowanie płatne, albo trzeba zamówić coś w knajpie, do której należy parking.

Knajp jest dwie, ta od parkingu i druga u Toniego. Apartamentów też jest więcej, u Toniego są chyba trzy w Wielkiej Zarace i jeden w małej Zarace, do tego dochodzą apartamenty innych właścicieli.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomożecie - strona 1...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019