Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomożecie

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Hercklekot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1267
Dołączył(a): 23.10.2011
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hercklekot » 14.12.2016 22:14

Ciężko się nie podpisać pod Povlją... Już paru znajomych tam skierowałem (tak jak i na Vis) i nikt nie narzekał. Niestety w Povlji w sezonie apartmany droższe niż w 2012 o jakieś 30% :(
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 14.12.2016 22:18

Hercklekot napisał(a):Ciężko się nie podpisać pod Povlją... Już paru znajomych tam skierowałem (tak jak i na Vis) i nikt nie narzekał. Niestety w Povlji w sezonie apartmany droższe niż w 2012 o jakieś 30% :(

Cóż, ceny idą tylko w górę. :wink:
W tym roku w sierpniu za 4* studio 2+1 płaciłam 40E - tanio nie jest, ale chyba nie drożej niż życzą sobie na riwierze naprzeciwko... :wink:
Mimo wszystko wydaje mi się, że Povlja należy do tańszych miejscowości na tej wyspie.
janniko
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3195
Dołączył(a): 08.03.2007
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) janniko » 16.12.2016 20:06

Jakby co chętnie nadal przyjmę sugestie i namiary na ciche spokojne miejsca a'la Żuliana lub Selca (Brać).
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
maranka
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 27.11.2015
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) maranka » 16.12.2016 22:28

Dołączę do Hercklekota i polecę Rukavac na Visie. Bardzo urokliwe miejsce. Na żywo prezentuje się duuużo lepiej niż na zdjęciach i wszelkich filmikach.

Stara Baska na wyspie Krk też bardzo spokojna, piękne plaże i jednak troche bliżej.
karolina031
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 10.05.2009
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolina031 » 18.12.2016 14:40

Mogę śmiało polecić każdemu przepiękne miejsce w dobrej cenie w naprawdę zacisznej, urokliwej okolicy, na Makarskiej Riwierze z pięknym widokiem, w pełni wyposażone z klimatyzacją, do plaży z górki 160 m. Info na priv lub na mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
janniko
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3195
Dołączył(a): 08.03.2007
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) janniko » 22.12.2016 11:14

Piękne miejsce poleciła mi koleżanka Karolina031, ale znów zajęte :( i nie ma nic na ten termin.
Jeśli ktoś ma jeszcze coś ciekawego, to bardzo będę wdzięczny.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
pablos77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1284
Dołączył(a): 22.06.2015
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablos77 » 22.12.2016 11:33

Byliśmy w Podacy w tym roku to ciche i spokojne miejsce (może za spokojne) ale dla rodzinki ok.

Polecam wątek podaca-2016-t49803.html. apartmany polecam szukac na stronach poniżej:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link (bardzo dobre jedzienie w restauracji na dole)
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 22.12.2016 20:10

Janniko
Zerknij na pv
janniko
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3195
Dołączył(a): 08.03.2007
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) janniko » 22.12.2016 21:05

pablos77 napisał(a):Byliśmy w Podacy w tym roku to ciche i spokojne miejsce (może za spokojne) ale dla rodzinki ok.
Polecam wątek podaca-2016-t49803.html. apartmany polecam szukac na stronach poniżej:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link (bardzo dobre jedzienie w restauracji na dole)
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Dzięki, piękne miejsca i dla nas nie za spokojnie :)
Ważne tylko czy są tam do wyboru jakieś knajpki, gdzie można zjeść obiad, nie muszą być super wypasione, nie jesteśmy wybredni. Apartamenty tez nie muszą być luksusowe, oby było czysto, czysta i schludna łazienka, oraz ciepła woda (zawsze).
Niestety tylko w jednym linku są ceny, pozostałe "bezcenne" :(.
no i większość na 3, 4 lub więcej osób, a nas jest dwoje.
Będę jeszcze analizował, może coś się uda znaleźć.

pozdroawiam
pablos77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1284
Dołączył(a): 22.06.2015
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablos77 » 23.12.2016 22:04

Dla dwójki znajdziesz na pewno dobra cenę. Konoba Bonaca bardzo dobra, w stronę Brist Mala Mare bardzo dobra. Można zjeść owoce morza, jak i chorwacka kuchnię, pizza też jest w kilku miejscach. Do sklepu i kantoru blisko. Jedynie do bankomatu trzeba podjechać do pobliskiej miejscowości. Jeden jest w Zaostrogu drugi w Brist.
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 24.12.2016 07:38

Też biorę Podacę pod uwagę na przyszły sezon,jedziemy w trzy miejsca po tygodniu w każdym i ostatni tydzień czerwca chciałbym spędzić właśnie tam.
pablos77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1284
Dołączył(a): 22.06.2015
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablos77 » 25.12.2016 13:38

Z napisał(a):Też biorę Podacę pod uwagę na przyszły sezon,jedziemy w trzy miejsca po tygodniu w każdym i ostatni tydzień czerwca chciałbym spędzić właśnie tam.


Mogę polecić z całego serca Brelę bo ja pokochaliśmy. W Podacy też nam się podobało (trochę za spokojnie), jednak to nie Brela. Ciekaw jestem Podgory, ale wydaje mi się że będzie dobrze.

W tamtym roku też odwiedziliśmy dwa miejsca. W tym roku podobnie. Najpierw Podgora zarezerwowana i drugi tydzień w ciemno :)
Civeuss
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 07.06.2015
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) Civeuss » 25.12.2016 21:33

Witam, Wesołych Świąt wszystkim. Końcem lipca chcielibyśmy odwiedzić Chorwację, czy może ktoś polecić jakieś miejsce w Brela lub Podaca? Czytam i czytam i mętlik w głowie. Pozdrawiam serdecznie.
karolina031
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 10.05.2009
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolina031 » 26.12.2016 15:45

janniko napisał(a):Piękne miejsce poleciła mi koleżanka Karolina031, ale znów zajęte :( i nie ma nic na ten termin.
Jeśli ktoś ma jeszcze coś ciekawego, to bardzo będę wdzięczny.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl



Panie Janku!
Tak mi przykro że zajęte ale może w 2018 roku się uda, prosze szybciej napisac, kiedy planujecie Państwo urlop, to termin będzie zaklepany na 100% pozdrawiam
Junki
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 26.12.2016
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) Junki » 26.12.2016 16:59

Witam,
w tym roku przypadkiem trafiliśmy w region Zadaru- do spokojnej miejscowości Ražanac-niewielka wioska rybacka.
pojechaliśmy z 7 letnim synem. Woda piękna, widok- góry, kamienie, ale brak jeżowców. Świetne miejsce wypadowe na Pag czy do Zadaru.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomożecie - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone