Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomożecie

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 16.05.2016 19:42

kato napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
kato napisał(a):Przełom maj/czerwiec.

Apartament w tym terminie znajdziesz na miejscu w ciemno.


Ja to wiem, Pan to wie, ale moja żona nie!

:)

Kondolencje :D
88sabina
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 24.05.2016
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....

Nieprzeczytany postnapisał(a) 88sabina » 24.05.2016 15:14

Rafał78 napisał(a):Hej Andrzej
wysłałem Ci coś ma maila.

Pozdrawiam
Rafał

Witam, czy mogę prosić również namiary na fajne, ciekawe miejsce dla rodziny z 2-letnim dzieckiem? Najchętniej niezbyt daleko, bo mała nie przepada za dalekimi podróżami i chcielibyśmy jak najbardziej ograniczyć czas spędzony w aucie...ale za to blisko plaży z łagodnym zejściem;) Będę wdzięczna :D
karolina031
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 10.05.2009
Re: Tanie i ciche miejsce wrzesień

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolina031 » 29.05.2016 09:17

mumka napisał(a):Witam Was i proszę o pomoc. Szukam cichej miejscowości (może być wieś z jedna restauracją) w Chorwacji nad morzem, która mnie nie wykończy finansowo(mam bardzo ograniczony budżet). Jedziemy we wrześniu w trójkę: ja, mąż i córeczka (3 lata). Dojazd własny, samochodem. Marzy mi się Dalmacja. Jeśli chodzi o pokój mam tylko jedno wymaganie, a mianowicie chcę żeby było czysto :)

Bardzo proszę doradźcie mi jakąś miejscowość, która Was oczarowała, a gdzie ceny są naprawdę (jak na Chorwację) niskie. Szukam pięknego i ustronnego miejsca. Nie zależy mi na basenie czy turystycznych atrakcjach, raczej na kontakcie z morzem i poznaniem sródziemnomorskiego klimatu i bałkańskiej duszy :wink: . Jeśli jakiś doświadczony Cromaniak zechce do mnie napisać na priv, będę ogromnie wdzięczna za każdą radę i wskazówkę.
Pozdrawiam
Monika

Witam!
Czy znaleźliście już Państwo nocleg bo mogę polecić coś w przyzwoitej cenie z widokiem na morze i w fajnej okolicy z przemiłym właścicielem w gratisie :-)
88sabina
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 24.05.2016
Re: Tanie i ciche miejsce wrzesień

Nieprzeczytany postnapisał(a) 88sabina » 30.05.2016 08:49

karolina031 napisał(a):
mumka napisał(a):Witam Was i proszę o pomoc. Szukam cichej miejscowości (może być wieś z jedna restauracją) w Chorwacji nad morzem, która mnie nie wykończy finansowo(mam bardzo ograniczony budżet). Jedziemy we wrześniu w trójkę: ja, mąż i córeczka (3 lata). Dojazd własny, samochodem. Marzy mi się Dalmacja. Jeśli chodzi o pokój mam tylko jedno wymaganie, a mianowicie chcę żeby było czysto :)

Bardzo proszę doradźcie mi jakąś miejscowość, która Was oczarowała, a gdzie ceny są naprawdę (jak na Chorwację) niskie. Szukam pięknego i ustronnego miejsca. Nie zależy mi na basenie czy turystycznych atrakcjach, raczej na kontakcie z morzem i poznaniem sródziemnomorskiego klimatu i bałkańskiej duszy :wink: . Jeśli jakiś doświadczony Cromaniak zechce do mnie napisać na priv, będę ogromnie wdzięczna za każdą radę i wskazówkę.
Pozdrawiam
Monika

Witam!
Czy znaleźliście już Państwo nocleg bo mogę polecić coś w przyzwoitej cenie z widokiem na morze i w fajnej okolicy z przemiłym właścicielem w gratisie :-)

Chętnie przyjmę namiary na to miejsce;) Zamierzamy jechać na początku września z 2-letnim dzieckiem. Mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Z góry wielkie dzięki;)
jarod
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 05.08.2014
Re: Tanie i ciche miejsce wrzesień

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarod » 30.05.2016 10:07

Masz coś ciekawego to wklej linka, podaj namiar. Ludzie dlaczego się boicie wklejać linki? Czy to takie trudne czy też tę tajemną wiedzę chcecie zachować tylko dla siebie lub dla tych którzy się pofatygują i napiszą do was priva. Dotyczy to wszystkich tematów podobnej tresci jakich teraz mnóstwo. Eh co roku to samo.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Tanie i ciche miejsce wrzesień

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 30.05.2016 11:15

jarod napisał(a):Masz coś ciekawego to wklej linka, podaj namiar. Ludzie dlaczego się boicie wklejać linki? Czy to takie trudne czy też tę tajemną wiedzę chcecie zachować tylko dla siebie lub dla tych którzy się pofatygują i napiszą do was priva. Dotyczy to wszystkich tematów podobnej tresci jakich teraz mnóstwo. Eh co roku to samo.

Polecam przeczytać tekst Admina w różowej ramce.
Opis kwater z linkami można podawać w Banku Kwater.
Na to, że jest tam ich mało - Admin wpływu nie ma.
jarod
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 05.08.2014
Re: Tanie i ciche miejsce wrzesień

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarod » 30.05.2016 12:08

Janusz Bajcer napisał(a):
jarod napisał(a):Masz coś ciekawego to wklej linka, podaj namiar. Ludzie dlaczego się boicie wklejać linki? Czy to takie trudne czy też tę tajemną wiedzę chcecie zachować tylko dla siebie lub dla tych którzy się pofatygują i napiszą do was priva. Dotyczy to wszystkich tematów podobnej tresci jakich teraz mnóstwo. Eh co roku to samo.

Polecam przeczytać tekst Admina w różowej ramce.
Opis kwater z linkami można podawać w Banku Kwater.
Na to, że jest tam ich mało - Admin wpływu nie ma.


Ok, tyle że nie każdy namiar (link) jest reklamą. Poza tym admin w jednym postów wyraził zgodę na umieszczanie linków, tyle że userzy tego nie wiedzą.
No ale skoro chcecie mieć tysiące postów w stylu "ja też prosze o namiar adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl" to już wasza sprawa.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Tanie i ciche miejsce wrzesień

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 30.05.2016 12:22

jarod napisał(a):[Ok, tyle że nie każdy namiar (link) jest reklamą. Poza tym admin w jednym postów wyraził zgodę na umieszczanie linków, tyle że userzy tego nie wiedzą.
No ale skoro chcecie mieć tysiące postów w stylu "ja też prosze o namiar adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl" to już wasza sprawa.

Posty z reklama są usuwane i bany przyznawane.
To już sprawa userów, że nie wiedzą.
Na tysiące postów z prośbą o namiar nie mamy wpływu.
jarod
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 05.08.2014
Re: Tanie i ciche miejsce wrzesień

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarod » 30.05.2016 12:26

Janusz Bajcer napisał(a):
jarod napisał(a):[Ok, tyle że nie każdy namiar (link) jest reklamą. Poza tym admin w jednym postów wyraził zgodę na umieszczanie linków, tyle że userzy tego nie wiedzą.
No ale skoro chcecie mieć tysiące postów w stylu "ja też prosze o namiar adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl" to już wasza sprawa.

To już sprawa userów, że nie wiedzą.
Na tysiące postów z prośbą o namiar nie mamy wpływu.


Czyżby? Wystarczy w różowej ramce napisać, że umieszczanie linków jest dozwolone z zastrzeżeniem że admin je usunie jeśli uzna to za reklamę.
Ale już sie robi OT więc kończę, nie licząc na to że coś sie zmieni bo co roku jest to samo.
karolina031
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 10.05.2009
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolina031 » 30.05.2016 19:29

Po co te nerwy, kto będzie chciał namiar ten napisze, przecież to zajmuje minutę
nikitaaa83
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 30.05.2016
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) nikitaaa83 » 31.05.2016 10:17

Witam kochani
Parę dni temu maż poinformował mnie ze na wakacje jedziemy do Chorwacji koniec sierpnia początek września (gdzieś od 27 sierpnia )
Wszystko byłoby fajnie gdyby nie to ze to ja mam poszukać noclegu. Wybrałam wyspę Murter nie wiem dlaczego, może dlatego ze nie jest tak znana i łudzę sie ze będzie tam mniej ludzi. Szukamy spokojnego ale urokliwego miejsca, wiec stanęło na Murter.
Pomóżcie w znalezieniu sprawdzonego noclegu dla 4 os dorosłe i 4 dzieci (wiek 8-3 lata ) A może polecicie inną okolicę jesteśmy otwarci na propozycję. Zleży mi oby było czysto i nie drogo no i może nie aż tak daleko do plaży. Proszę o pomoc :) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 31.05.2016 10:24

nikitaaa83 napisał(a):Witam kochani
Parę dni temu maż poinformował mnie ze na wakacje jedziemy do Chorwacji koniec sierpnia początek września (gdzieś od 27 sierpnia )
Wszystko byłoby fajnie gdyby nie to ze to ja mam poszukać noclegu. Wybrałam wyspę Murter nie wiem dlaczego, może dlatego ze nie jest tak znana i łudzę sie ze będzie tam mniej ludzi. Szukamy spokojnego ale urokliwego miejsca, wiec stanęło na Murter.
Pomóżcie w znalezieniu sprawdzonego noclegu dla 4 os dorosłe i 4 dzieci (wiek 8-3 lata ) A może polecicie inną okolicę jesteśmy otwarci na propozycję. Zleży mi oby było czysto i nie drogo no i może nie aż tak daleko do plaży. Proszę o pomoc :) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Witam.
Sprawdzonych nie znam - ale masz link w PW.
xbobo
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 19.03.2015
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) xbobo » 31.05.2016 12:50

Witajcie,
Może macie jakieś fajne namiary na kwatery w okolicach Dalmacji, Wyspa Korcula dla dwóch rodzin 4 osoby dorosłe i 4 dzieci w terminie od 1.07-11.07 . Z góry dzieki za pomoc adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Ze słonecznym pozdrowieniem
xbobo
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 19.03.2015
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) xbobo » 01.06.2016 14:39

Mikromir - bardzo dziekuję Ci za pomoc !!!
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 01.06.2016 15:02

Cała przyjemność po mojej stronie. :wink: :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomożecie - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone