Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomożecie

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
saga21
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 14.04.2016
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) saga21 » 15.04.2016 13:44

Witam serdecznie,

szukam domu lub apartamentów w Chorwacji blisko morza dla 3 rodzin z dziećmi,
w sumie jest to 14 osób, 6 osób dorosłych 8 dzieci w wieku (14, 13, 9, 8,
5, 4, 3, 2)

w terminie 02.07.2016-16.07.2016.

Czy możecie coś polecić?

mój mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
karolina031
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 10.05.2009
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolina031 » 16.04.2016 15:46

Wysłałam do Państwa mail z namiarami wolne jest tam jeszcze w czerwcu oraz niektóre koniec lipca i pierwsza połowa sierpnia. Pozdrawiam
mumka
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 12.05.2016
Tanie i ciche miejsce wrzesień

Nieprzeczytany postnapisał(a) mumka » 12.05.2016 22:35

Witam Was i proszę o pomoc. Szukam cichej miejscowości (może być wieś z jedna restauracją) w Chorwacji nad morzem, która mnie nie wykończy finansowo(mam bardzo ograniczony budżet). Jedziemy we wrześniu w trójkę: ja, mąż i córeczka (3 lata). Dojazd własny, samochodem. Marzy mi się Dalmacja. Jeśli chodzi o pokój mam tylko jedno wymaganie, a mianowicie chcę żeby było czysto :)

Bardzo proszę doradźcie mi jakąś miejscowość, która Was oczarowała, a gdzie ceny są naprawdę (jak na Chorwację) niskie. Szukam pięknego i ustronnego miejsca. Nie zależy mi na basenie czy turystycznych atrakcjach, raczej na kontakcie z morzem i poznaniem sródziemnomorskiego klimatu i bałkańskiej duszy :wink: . Jeśli jakiś doświadczony Cromaniak zechce do mnie napisać na priv, będę ogromnie wdzięczna za każdą radę i wskazówkę.
Pozdrawiam
Monika
kato
Croentuzjasta
Posty: 187
Dołączył(a): 29.09.2005
Re: Tanie i ciche miejsce wrzesień

Nieprzeczytany postnapisał(a) kato » 13.05.2016 06:11

1. Żuljana
2. Pisak (tylko zwiedziłem i zrobiła na mnie sympatyczne wrażenie)
3. Marusici
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7937
Dołączył(a): 20.08.2008
Re: Tanie i ciche miejsce wrzesień

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 13.05.2016 10:37

mumka napisał(a):Witam Was i proszę o pomoc. Szukam cichej miejscowości (może być wieś z jedna restauracją) w Chorwacji nad morzem, która mnie nie wykończy finansowo(mam bardzo ograniczony budżet). Jedziemy we wrześniu w trójkę: ja, mąż i córeczka (3 lata). Dojazd własny, samochodem. Marzy mi się Dalmacja. Jeśli chodzi o pokój mam tylko jedno wymaganie, a mianowicie chcę żeby było czysto :)

Bardzo proszę doradźcie mi jakąś miejscowość, która Was oczarowała, a gdzie ceny są naprawdę (jak na Chorwację) niskie. Szukam pięknego i ustronnego miejsca. Nie zależy mi na basenie czy turystycznych atrakcjach, raczej na kontakcie z morzem i poznaniem sródziemnomorskiego klimatu i bałkańskiej duszy :wink: . Jeśli jakiś doświadczony Cromaniak zechce do mnie napisać na priv, będę ogromnie wdzięczna za każdą radę i wskazówkę.
Pozdrawiam
Monika

Poszło na PW, może się spodoba :oczko_usmiech: :mrgreen:
marena01
Odkrywca
Posty: 69
Dołączył(a): 21.03.2016
Re: Tanie i ciche miejsce wrzesień

Nieprzeczytany postnapisał(a) marena01 » 13.05.2016 11:50

dids76 napisał(a):
mumka napisał(a):Witam Was i proszę o pomoc. Szukam cichej miejscowości (może być wieś z jedna restauracją) w Chorwacji nad morzem, która mnie nie wykończy finansowo(mam bardzo ograniczony budżet). Jedziemy we wrześniu w trójkę: ja, mąż i córeczka (3 lata). Dojazd własny, samochodem. Marzy mi się Dalmacja. Jeśli chodzi o pokój mam tylko jedno wymaganie, a mianowicie chcę żeby było czysto :)

Bardzo proszę doradźcie mi jakąś miejscowość, która Was oczarowała, a gdzie ceny są naprawdę (jak na Chorwację) niskie. Szukam pięknego i ustronnego miejsca. Nie zależy mi na basenie czy turystycznych atrakcjach, raczej na kontakcie z morzem i poznaniem sródziemnomorskiego klimatu i bałkańskiej duszy :wink: . Jeśli jakiś doświadczony Cromaniak zechce do mnie napisać na priv, będę ogromnie wdzięczna za każdą radę i wskazówkę.
Pozdrawiam
Monika

Poszło na PW, może się spodoba :oczko_usmiech: :mrgreen:


to i ja bym poprosił dla 2 osób na samiuśkim początku czerwca :hut:
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Heike
Odkrywca
Posty: 86
Dołączył(a): 26.08.2015
Re: Tanie i ciche miejsce wrzesień

Nieprzeczytany postnapisał(a) Heike » 13.05.2016 13:40

marena01 napisał(a):
dids76 napisał(a):
mumka napisał(a):Witam Was i proszę o pomoc. Szukam cichej miejscowości (może być wieś z jedna restauracją) w Chorwacji nad morzem, która mnie nie wykończy finansowo(mam bardzo ograniczony budżet). Jedziemy we wrześniu w trójkę: ja, mąż i córeczka (3 lata). Dojazd własny, samochodem. Marzy mi się Dalmacja. Jeśli chodzi o pokój mam tylko jedno wymaganie, a mianowicie chcę żeby było czysto :)

Bardzo proszę doradźcie mi jakąś miejscowość, która Was oczarowała, a gdzie ceny są naprawdę (jak na Chorwację) niskie. Szukam pięknego i ustronnego miejsca. Nie zależy mi na basenie czy turystycznych atrakcjach, raczej na kontakcie z morzem i poznaniem sródziemnomorskiego klimatu i bałkańskiej duszy :wink: . Jeśli jakiś doświadczony Cromaniak zechce do mnie napisać na priv, będę ogromnie wdzięczna za każdą radę i wskazówkę.
Pozdrawiam
Monika

Poszło na PW, może się spodoba :oczko_usmiech: :mrgreen:


to i ja bym poprosił dla 2 osób na samiuśkim początku czerwca :hut:
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Ja też poproszę: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry dziękuję :-)
kato
Croentuzjasta
Posty: 187
Dołączył(a): 29.09.2005
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) kato » 16.05.2016 07:29

Witam i tez proszę o pomoc.

Z żoną wybieramy się na kilka dni na Istrię. Czy mógłbym prosić o namiar na przyjemny apartament, najchętniej blisko morza?
Najchętniej okolice Puli i Porecia.

Pozdrawiam serdecznie
skoneczko
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 10
Dołączył(a): 19.08.2015
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) skoneczko » 16.05.2016 07:30

Ooooo też właśnie na takie coś czekam. A powiedz kiedy jedziecie?
kato
Croentuzjasta
Posty: 187
Dołączył(a): 29.09.2005
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) kato » 16.05.2016 08:12

Przełom maj/czerwiec.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 16.05.2016 08:15

kato napisał(a):Przełom maj/czerwiec.

Apartament w tym terminie znajdziesz na miejscu w ciemno.
skoneczko
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 10
Dołączył(a): 19.08.2015
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) skoneczko » 16.05.2016 08:31

kato napisał(a):Przełom maj/czerwiec.


Też wybieramy się na Istrię tym razem w czerwcu.To pierwszy nasz wyjazd w ta rejony. Wcześniej tylko Dalmacja. A w tym roku nawet nei wiem jakie miasteczko wybrać :( Vrsar, Rovinj, Porec, Fuzana, Novigrad ..... NIe mam pojęcia ,w czerwcu raczej nie powinno byc tłumów jak w sezonie więc w sumei każde wydaje mi się fajne. Chcialabym tylko znależc pokój blisko morza i z widokiem na morze. Jak znacie coś takiego to proszę o kontakt,albo chociaż ulice na której najlepiej szukać
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 16.05.2016 09:56

skoneczko napisał(a):
kato napisał(a):Przełom maj/czerwiec.


Też wybieramy się na Istrię tym razem w czerwcu.To pierwszy nasz wyjazd w ta rejony. Wcześniej tylko Dalmacja.

Jest link w PW.
skoneczko
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 10
Dołączył(a): 19.08.2015
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) skoneczko » 16.05.2016 10:20

Janusz Bajcer napisał(a):
skoneczko napisał(a):
kato napisał(a):Przełom maj/czerwiec.


Też wybieramy się na Istrię tym razem w czerwcu.To pierwszy nasz wyjazd w ta rejony. Wcześniej tylko Dalmacja.

Jest link w PW.


Dziękuje :)
kato
Croentuzjasta
Posty: 187
Dołączył(a): 29.09.2005
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) kato » 16.05.2016 17:12

Janusz Bajcer napisał(a):
kato napisał(a):Przełom maj/czerwiec.

Apartament w tym terminie znajdziesz na miejscu w ciemno.


Ja to wiem, Pan to wie, ale moja żona nie!

:)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomożecie - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone