Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomożecie

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
iwonjo
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 05.08.2016
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwonjo » 06.08.2016 19:48

Mikromir, a czy ja też mogę liczyć na Twoją podpowiedź w sprawie spokojnego miejsca w Chorwacji, na Korculi?
Będę wdzięczna bo wakacje się kończa a my w lesie.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
iwonjo
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 05.08.2016
Re: Tanie i ciche miejsce wrzesień

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwonjo » 06.08.2016 19:55

karolina031 napisał(a):
mumka napisał(a):Witam Was i proszę o pomoc. Szukam cichej miejscowości (może być wieś z jedna restauracją) w Chorwacji nad morzem, która mnie nie wykończy finansowo(mam bardzo ograniczony budżet). Jedziemy we wrześniu w trójkę: ja, mąż i córeczka (3 lata). Dojazd własny, samochodem. Marzy mi się Dalmacja. Jeśli chodzi o pokój mam tylko jedno wymaganie, a mianowicie chcę żeby było czysto :)

Bardzo proszę doradźcie mi jakąś miejscowość, która Was oczarowała, a gdzie ceny są naprawdę (jak na Chorwację) niskie. Szukam pięknego i ustronnego miejsca. Nie zależy mi na basenie czy turystycznych atrakcjach, raczej na kontakcie z morzem i poznaniem sródziemnomorskiego klimatu i bałkańskiej duszy :wink: . Jeśli jakiś doświadczony Cromaniak zechce do mnie napisać na priv, będę ogromnie wdzięczna za każdą radę i wskazówkę.
Pozdrawiam
Monika

Witam!
Czy znaleźliście już Państwo nocleg bo mogę polecić coś w przyzwoitej cenie z widokiem na morze i w fajnej okolicy z przemiłym właścicielem w gratisie :-)


Czy ja też mogę prosić o ten namiar na spokojne miejsce zmiłym właścicielem:) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
mmhammer
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 23.06.2014
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) mmhammer » 10.08.2016 00:45

Tez poszkuje fajnej kwaterki 14-30.08

Rodzina 2+2 + szczeniak + skuter.

Wracam do poszukiwań teraz to już mega last

Jakieś podpowiedzi na ustronne spokojne miejsce nie za drogie.
Moze byc "Robinsonada"

Może ktos cos widział słyszał wie :)

Dziekki
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.08.2016 00:50

jasd100
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 21.08.2016
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) jasd100 » 21.08.2016 15:53

Witajcie
sezon się kończy ale nie zawsze urlop można dostać kiedy się chce , dzięń już krótszy ale tam słonko jeszcze pewno miło grzeje :D
Szukam spokojnego miejsca dla dwóch osób w rozsądnej cenie - wyjazd końcem sierpnia na 10 dni.
Byłem dwa lata wstecz w okolicach Sibenika a teraz myśle wyskoczyć dalej na południe - może któraś z wysp...?
Polecicie coś? Dziękuje i pozdrawiam wszystkich Cromaniaków :papa: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
fixmax
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 07.08.2016
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) fixmax » 21.08.2016 22:43

Witajcie, my też szukamy czegoś spokojnego i nie drogiego na przyszły rok, ważne żeby było można klapkiem z balkonu dorzucić do morza :), 2 dorosłych 2 dzieci, klima i internet, najlepiej 2 pokoje balkon lub taras .
Podrzućcie na priv coś fajnego i niedrogiego :)
adagia
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 24.10.2015
Re: Tanie i ciche miejsce wrzesień

Nieprzeczytany postnapisał(a) adagia » 22.08.2016 21:38

karolina031 napisał(a):
mumka napisał(a):Witam Was i proszę o pomoc. Szukam cichej miejscowości (może być wieś z jedna restauracją) w Chorwacji nad morzem, która mnie nie wykończy finansowo(mam bardzo ograniczony budżet). Jedziemy we wrześniu w trójkę: ja, mąż i córeczka (3 lata). Dojazd własny, samochodem. Marzy mi się Dalmacja. Jeśli chodzi o pokój mam tylko jedno wymaganie, a mianowicie chcę żeby było czysto :)

Bardzo proszę doradźcie mi jakąś miejscowość, która Was oczarowała, a gdzie ceny są naprawdę (jak na Chorwację) niskie. Szukam pięknego i ustronnego miejsca. Nie zależy mi na basenie czy turystycznych atrakcjach, raczej na kontakcie z morzem i poznaniem sródziemnomorskiego klimatu i bałkańskiej duszy :wink: . Jeśli jakiś doświadczony Cromaniak zechce do mnie napisać na priv, będę ogromnie wdzięczna za każdą radę i wskazówkę.
Pozdrawiam
Monika

Witam!
Czy znaleźliście już Państwo nocleg bo mogę polecić coś w przyzwoitej cenie z widokiem na morze i w fajnej okolicy z przemiłym właścicielem w gratisie :-)



witam
ja poproszę o namiar :)
dziękuję
Zacheusz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 247
Dołączył(a): 05.07.2015
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zacheusz » 23.08.2016 08:57

Chętnie i ja podzielę się informacją nt. naszego apartamentu. Miejscowość Primosten-Dolac. 3km od Primosten. Cicho spokojnie. Wifi, tvsat, klima. 300metrów do morza. Gospodarz dobrze mówi po polsku, częstuje rakiją. Ceny też rewelacyjne. Jesteśmy od 20 do 29.08. Płacimy 70Euro/dobę na 7 osób w apartamencie 4+2. Z tego co wiem cały wrzesień ma wolny.Ma też apartamenty 2+2. Pewnie ten apartament (4+2)puści w tym okresie spokojnie za 50 Euro. Porobię zdjęć i chętnie podam kontakt do gospodarza. Jeśli ktoś chce mogę wysłać zdjęcia.
adagia
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 24.10.2015
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) adagia » 23.08.2016 09:05

Poprosze o namiary adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl oraz jakieś zdjęcia :-) dziękuję
aaa_87
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 21.08.2016
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) aaa_87 » 23.08.2016 13:18

Szukamy fajnego miejsca dla 2 osób, 2 połowa września. Coś blisko morza, konieczny bankon/ taras z widokiem na morze, kuchania- tak, żeby się dało coś ugotować. Czy ktoś poleci coś?
jasd100
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 21.08.2016
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) jasd100 » 24.08.2016 12:02

:D Witajcie , zbliża się dzień wyjazdu , ale decyzja dokąd jeszcze nie zapadła . Dziękuję za namiary i proszę o jeszcze , pozdrawiam :D
Bercik91
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 02.09.2014
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bercik91 » 23.11.2016 21:35

Witam! :D

poszukuje apartamentu/domku dla 4 osób, 2+2 dorosłe osoby. Zależałoby nam na jakimś zacisznym miejscu, zaraz przy samej plaży (fajnie byłoby mieć własne zejście) i widokiem na morze. Dobrze gdyby nie daleko znajdowało się jakieś większe miasto gdzie można skoczyć na jakąś dobra rybkę czy drinka (możliwy dojazd samochodem). Termin jaki nas interesuje to pierwsze 2 tygodnie sierpnia lecz rozważymy każdą propozycje.

Z góry dziękuje za pomoc, pozdrawiam Bercik91 :hut:

mój mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 23.11.2016 22:44

Zerknij do banku kwater są tam moje i nie tylko moje opisy polecanych miejsc, moje to Tribunj i Bratuś :wink:
Bercik91
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 02.09.2014
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bercik91 » 24.11.2016 07:15

sdolas napisał(a):Zerknij do banku kwater są tam moje i nie tylko moje opisy polecanych miejsc, moje to Tribunj i Bratuś :wink:

Już zerkalem, jest tam raptem kilka ofert dlatego też pozwoliłem sobie napisać i tutaj :D
valdemar
zbanowany
Posty: 443
Dołączył(a): 10.06.2016
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) valdemar » 24.11.2016 11:46

Bercik91 napisał(a):
sdolas napisał(a):Zerknij do banku kwater są tam moje i nie tylko moje opisy polecanych miejsc, moje to Tribunj i Bratuś :wink:

Już zerkalem, jest tam raptem kilka ofert dlatego też pozwoliłem sobie napisać i tutaj :D


Wrzuć w Google :

Stanic Toncica Lokva Rogoznica

Kola Slano

Villa Motar Okrug Gornji

Villa Nil Zivogosce
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomożecie - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone