Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomożecie

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
obieżyświat
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 28.06.2015
Spokojne miejsce w sezonie przy plaży

Nieprzeczytany postnapisał(a) obieżyświat » 28.06.2015 22:13

Witam

Planuję 3 lipca udać się do Chorwacji. Czy są tam miejsca gdzie nie będę się czuł jak nad polskim bałtykiem? Przeanalizowałem już mnóstwo miast i plaże są niesamowicie zapchane w sezonie.

Chciałbym się zmieścić jeśli chodzi o noclegi do 2500z.ł za 5-6 dni za 2 osoby.

Możecie coś polecić? są tam w ogóle takie miejsca w tym okresie

Pozdrawiam
eliza851
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 20.12.2015
Spokojne miejsce w czerwcu

Nieprzeczytany postnapisał(a) eliza851 » 20.12.2015 18:07

Witam. Jestem tutaj nowa więc jeśli coś źle napiszę, źle ulokuje posta proszę o wyrozumiałość ;-)
W czerwcu pierwszy raz wybieramy się na Chorwację. Wyprawa marzeń,ale też spore wyzwanie. Jedziemy z siedmioletnim synem ,który ma autyzm. Szukam spokojnego miejsca, bez dzikich tłumów na plaży, nie potrzebujemy restauracji, knajp itd. W tym roku znaleźliśmy takie miejsce nad naszym polskim morzem,ale niestety pogoda nie dopisała. Syn kocha wodę i spokój. Można to połączyć? Poproszę o propozycje.
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 20.12.2015 21:02

Miejscowość Sevid - bardzo spokojna.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 20.12.2015 22:03

Witam
może Klenovica , blisko i jak byłem dwa lata temu na początku lipca to miasteczko wyglądało na wymarłe :)
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Spokojne miejsce w czerwcu

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 20.12.2015 23:39

eliza851 napisał(a):W czerwcu pierwszy raz wybieramy się na Chorwację. Wyprawa marzeń,ale też spore wyzwanie. Jedziemy z siedmioletnim synem ,który ma autyzm. Szukam spokojnego miejsca, bez dzikich tłumów na plaży, nie potrzebujemy restauracji, knajp itd. W tym roku znaleźliśmy takie miejsce nad naszym polskim morzem,ale niestety pogoda nie dopisała. Syn kocha wodę i spokój. Można to połączyć?

Oczywiście, że można. Za to lubię Chorwację. :wink: Napisałam PW.
A co do pogody - nigdzie nie masz gwarancji, że dopisze, choć oczywiście w Chorwacji szanse są nieco większe. :wink:
eliza851
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 20.12.2015
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) eliza851 » 21.12.2015 09:08

Dziękuję za odzew. Dodam jeszcze że zależy mi na w miarę płytkiej wodzie przy brzegu. Mikromir pytałaś o spokojne miejsce nad Bałtykiem. Byłam w Mechelinkach. Spokojna wioska nad samym morzem, domów do wynajęcia na stronach jest może 5, większość z nich położona jest na klifie. Blisko to Trójmiasta. Napewno tam kiedyś wróce ale teraz nastawiam się na ciepłe wczasy i kąpiele w morzu. W tym roku początkiem lipca w Gdyni był zakaz kąpieli-woda miała 13stopni.
Esti25
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 13.06.2014
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) Esti25 » 31.01.2016 12:58

Szukam cichego miejsca blisko morza (do 2 min na nogach)
- rodzaj plaży nie gra roli
- miejsce nie gra roli (byle między Biogradem a Makarską :P )
- okres 10 dni między 11 a 24 lipca
- cena do 60 ojro za dwie osoby

Ważne, żeby było cicho i do morza blisko
Odwdzięczę się namiarami na podobną lokalizację :)
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 31.01.2016 13:33

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link może być ?
Esti25
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 13.06.2014
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) Esti25 » 31.01.2016 21:19

wygląda bardzo zachęcająco :)
Trafiłam też na spokojnie wyglądające miejsce na wyspie Pag, a dokładniej miejscowość Lun. Był tam ktoś może i mógłby się podzielić wrażeniami?
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 31.01.2016 21:23

Esti25 napisał(a):wygląda bardzo zachęcająco :)
Trafiłam też na spokojnie wyglądające miejsce na wyspie Pag, a dokładniej miejscowość Lun. Był tam ktoś może i mógłby się podzielić wrażeniami?

Weź pod uwagę, że zbyt duża dawka spokoju też Cię może zabić. :mrgreen:
80 000 drzew oliwnych zapewni go w nadmiarze, ale czy aby na pewno o to Ci chodzi? :wink:

Nie mieszkaj w Lun.
To na samym końcu wyspy i tam naprawdę nic nie ma (poza widokiem na Rab :wink: ).
No i wszędzie daleko......

Przejrzyj to........ :D
MarcinSKo
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 18.03.2016
Prośba kierowana do Cromaniaków

Nieprzeczytany postnapisał(a) MarcinSKo » 18.03.2016 15:41

Witam wszystkich, jako że to mój pierwszy wypad do Chorwacji zwracam się z prośbą do użytkowników że tak powiem zaprawionych w podróżowaniu po Chorwacji, przeczytałem już bardzo dużo relacji i mam niesamowity kołowrót w głowie, co brałem pod uwagę....PAG (zdaję sobie sprawę ze specyfiki miejsca jeżeli chodzi o że tak powiem wygląd....ale zdjęcia niektórych użytkowników uruchomiły wyobraźnie) MURTER też po zdjęciach bardzo Nam się spodobał...może napiszę też czego poszukujemy...na pewno nie zależy Nam na jakimś wielkim zwiedzaniu gdyż syn 4 letni jeszcze nie za bardzo interesuję się takimi rzeczami :) raczej łopatka, plaża, woda, jakaś niewielka kameralna miejscowość z fajną plażą...zdaję sobie sprawę że raczej piaszczysta nie wchodzi w grę ale chodziarz mały żwirek, ładne widoki...i to raczej wszystko czego potrzebujemy...z góry dziękuje za pomoc i propozycję.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: Prośba kierowana do Cromaniaków

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 18.03.2016 16:25

MarcinSKo napisał(a):Witam wszystkich


Cześć.

MarcinSKo napisał(a):przeczytałem już bardzo dużo relacji...co brałem pod uwagę....PAG (zdaję sobie sprawę ze specyfiki miejsca jeżeli chodzi o że tak powiem wygląd....ale zdjęcia niektórych użytkowników uruchomiły wyobraźnie) MURTER też po zdjęciach bardzo Nam się spodobał.


Z doświadczenia forumowego wiem, że niestety musisz sam zdecydować. :wink:
Im więcej będzie ofert tym większy

MarcinSKo napisał(a):kołowrót w głowie


A teraz moja propozycja.
Nie byłem na Murterze więc zaproponuję coś z Pagu.

MarcinSKo napisał(a):raczej łopatka, plaża, woda, jakaś niewielka kameralna miejscowość z fajną plażą...zdaję sobie sprawę że raczej piaszczysta nie wchodzi w grę ale chodziarz mały żwirek, ładne widoki...i to raczej wszystko czego potrzebujemy


zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Na uboczu, żwirek/piasek, mniej więcej "w środku" więc dobra baza wypadowa (Lun, Zadar).

A widziałeś ten wątek?
klub-milosnikow-wyspy-pag-t36028.html

Pozdrawiam :papa:
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007
Re: Prośba kierowana do Cromaniaków

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 18.03.2016 17:05

Jeśli w sezonie to odradzam Murter,ścisk na plaży jakby mięso rzucili :D
MarcinSKo
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 18.03.2016
Re: Prośba kierowana do Cromaniaków

Nieprzeczytany postnapisał(a) MarcinSKo » 18.03.2016 17:53

Vjetar oczywiście że przeglądałem...po tym wątku można powiedzieć że zakochałem się w miejscu na podstawie zdjęć nie będąc tam... :D tylko powiedz mi jak z pogodą w terminie końcówka czerwca??
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013
Re: Prośba kierowana do Cromaniaków

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 18.03.2016 18:23

Z napisał(a):Jeśli w sezonie to odradzam Murter,ścisk na plaży jakby mięso rzucili :D


Pod koniec czerwca ścisku na plaży nie będzie . W mieście Murter są 2 piękne plaże: znana i bardziej oblegana Slanica - ok .1 km od centrum i cudowna plaża Podvrske -ok.1,6 km od centrum- można dojechać samochodem do samej plaży. Na plażę Podvrske chodziliśmy na piechotkę- 20 min spacerkiem asfaltową drogą .
Zobacz tutaj :https://www.cro.pl/2015-wakacyjny-tort-rovinj-i-murter-2-wisienki-t47431-105.html :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomożecie - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone