Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomożecie

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13438
Dołączył(a): 22.12.2008
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 26.05.2021 12:06

MiPan napisał(a):
Waham się pomiędzy Primosten, m. Pisak, Brela, Stanici, Tucepi i okolicami Omiś - wiem, że są to popularne miejscowości ale doradzicie i dacie namiary na inne miasteczko.

Jeśli zależy Wam na spacerach wzdłuż plaży, to akurat Tučepi z tych wymienionych miejscowości nadaje się najlepiej. :wink:
599
Cromaniak
Posty: 577
Dołączył(a): 25.07.2014
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) 599 » 26.05.2021 12:24

również polecam Tucepi,
wydaje mi się że promenada przy samej plaży ma jakieś
4km,knajpek Wam nie zabraknie,z buta można się przespacerować
do Podgory czy w drugą stronę do Makarskiej,
wwwmarco
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 261
Dołączył(a): 17.02.2017
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) wwwmarco » 26.05.2021 13:10

599 napisał(a):również polecam Tucepi,
wydaje mi się że promenada przy samej plaży ma jakieś
4km,knajpek Wam nie zabraknie,z buta można się przespacerować
do Podgory czy w drugą stronę do Makarskiej,

Popieram w 100% dlatego jeżdżę tam co roku :)
599
Cromaniak
Posty: 577
Dołączył(a): 25.07.2014
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) 599 » 26.05.2021 13:15

my za każdym razem obiecujemy sobie,
"tym razem gdzieś indziej"
kończy się tak samo,
Tucepi,
:wink:
naszastruga
Croentuzjasta
Posty: 473
Dołączył(a): 08.05.2021
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) naszastruga » 26.05.2021 13:22

A ja właśnie unikam takich miejsc, bo miejscowość z promenadą czy chodnikiem wzdłuż plaży nie jest dla mnie cicha i spokojna. Jakoś nie mam komfortu plażowania z tłumem spacerowiczów parę metrów dalej. Ciche i spokojne są raczej miejsca gdzie jest max kilkanaście domów, główna drogą jest gdzieś hen daleko, a kwatera położona jest przy samym morzu, bez przypadkowych przechodniów.
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 26.05.2021 13:35

naszastruga napisał(a):A ja właśnie unikam takich miejsc, bo miejscowość z promenadą czy chodnikiem wzdłuż plaży nie jest dla mnie cicha i spokojna. Jakoś nie mam komfortu plażowania z tłumem spacerowiczów parę metrów dalej. Ciche i spokojne są raczej miejsca gdzie jest max kilkanaście domów, główna drogą jest gdzieś hen daleko, a kwatera położona jest przy samym morzu, bez przypadkowych przechodniów.

Nie doczytałaś chyba pytania kolegi. Jedzie początkiem czerwca. Wtedy raczej tłumów nie należy się spodziewać :mrgreen:
Ostatnio edytowano 26.05.2021 13:37 przez sviva, łącznie edytowano 1 raz
Koenig
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 879
Dołączył(a): 03.07.2015
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) Koenig » 26.05.2021 13:36

Tucepi w sezonie - choć piękne - jest trudnym miejscem, promenada za plecami też nie sprzyja.
Ale w czerwcu może być bardzo fajnie i spokojnie. Ja w tym terminie bym się skusił.
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 26.05.2021 13:41

Koenig napisał(a):Tucepi w sezonie - choć piękne - jest trudnym miejscem, promenada za plecami też nie sprzyja.
Ale w czerwcu może być bardzo fajnie i spokojnie. Ja w tym terminie bym się skusił.

Ja byłem w lipcu. Pierwszy raz w pierwszej połowie. Drugi raz w drugiej połowie miesiąca. O ile początkiem lipca ludzi jest dużo to jeszcze znośnie o tyle w drugiej połowie lipca jest masakrycznie dużo ludzi. Znaleźć zacienione miejsce na plaży graniczy z cudem, ludzi na promenadzie w porze kolacyjnej multum. Ale tak jak piszesz. Czerwiec to chyba idealne miejsce na wakacje tam. Restauracje pewnie już otwarte i jest z czego wybrać a i ludzi niekoniecznie wielu. P.S. najbardziej chyba denerwujący są Ci z wózkami z kukurydzą. Głos mają taki donośny, że z drugiego końca promenady słychać, że nadciagają.
naszastruga
Croentuzjasta
Posty: 473
Dołączył(a): 08.05.2021
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) naszastruga » 26.05.2021 13:50

sviva napisał(a):
naszastruga napisał(a):A ja właśnie unikam takich miejsc, bo miejscowość z promenadą czy chodnikiem wzdłuż plaży nie jest dla mnie cicha i spokojna. Jakoś nie mam komfortu plażowania z tłumem spacerowiczów parę metrów dalej. Ciche i spokojne są raczej miejsca gdzie jest max kilkanaście domów, główna drogą jest gdzieś hen daleko, a kwatera położona jest przy samym morzu, bez przypadkowych przechodniów.

Nie doczytałaś chyba pytania kolegi. Jedzie początkiem czerwca. Wtedy raczej tłumów nie należy się spodziewać :mrgreen:


Wiem, ale i tak "promenady" za plecami są dla mnie zaprzeczeniem kameralności ;)
599
Cromaniak
Posty: 577
Dołączył(a): 25.07.2014
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) 599 » 26.05.2021 13:52

oczywiście że w sezonie w Tucepi jest sporo ludzi,
ale początek czerwca to można przyjąć że będzie spokój ,
z drugiej strony młodzi ludzie i spokój ,to tak się troszkę się "kłuci"
nie raz wieczorem w Tucepi spotykaliśmy młodych ludzi którzy
przychodzili z Podgory bo Podgora "już śpi".
ale jak to w życiu, jedni o 22 idą spać inni idą "w miasto"

jeszcze jedno ,
MiPan,
wiem że jedziecie pierwszy raz i możesz mieć obawy ale aby Ci nie przyszło do
głowy na początku czerwca czegoś bukować,
po prostu jedz i wybieraj,mi osobiście bardziej pasuje Tucepi
między mariną a Podgora,
599
Cromaniak
Posty: 577
Dołączył(a): 25.07.2014
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) 599 » 26.05.2021 13:55

naszastruga napisał(a):.....
Wiem, ale i tak "promenady" za plecami są dla mnie zaprzeczeniem kameralności ;)


ale + dodatni jest taki ze z apartmani
mogę żonkę zawołać na kawę,
:wink:
naszastruga
Croentuzjasta
Posty: 473
Dołączył(a): 08.05.2021
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) naszastruga » 26.05.2021 14:00

599 napisał(a):
naszastruga napisał(a):.....
Wiem, ale i tak "promenady" za plecami są dla mnie zaprzeczeniem kameralności ;)


ale + dodatni jest taki ze z apartmani
mogę żonkę zawołać na kawę,
:wink:


Etam, z apartamentu z "własną" plażą mam swój ekspres 8 lodówkę w zasięgu 20 metrów i ne muszę bać się się o portfel albo telefon, kiedy idę popływać :)
599
Cromaniak
Posty: 577
Dołączył(a): 25.07.2014
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) 599 » 26.05.2021 14:48

naszastruga napisał(a):
599 napisał(a):
naszastruga napisał(a):.....
Wiem, ale i tak "promenady" za plecami są dla mnie zaprzeczeniem kameralności ;)


ale + dodatni jest taki ze z apartmani
mogę żonkę zawołać na kawę,
:wink:


Etam, z apartamentu z "własną" plażą mam swój ekspres 8 lodówkę w zasięgu 20 metrów i ne muszę bać się się o portfel albo telefon, kiedy idę popływać :)



ale w Tucepi co chwilkę ten gostek ze słodkościami jezdzi,
:wink: :wink:

tak serio to każdy lubi co lubi ,
można wybierać,
udanych wakacji wszystkim
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 26.05.2021 15:33

naszastruga napisał(a):
sviva napisał(a):
naszastruga napisał(a):A ja właśnie unikam takich miejsc, bo miejscowość z promenadą czy chodnikiem wzdłuż plaży nie jest dla mnie cicha i spokojna. Jakoś nie mam komfortu plażowania z tłumem spacerowiczów parę metrów dalej. Ciche i spokojne są raczej miejsca gdzie jest max kilkanaście domów, główna drogą jest gdzieś hen daleko, a kwatera położona jest przy samym morzu, bez przypadkowych przechodniów.

Nie doczytałaś chyba pytania kolegi. Jedzie początkiem czerwca. Wtedy raczej tłumów nie należy się spodziewać :mrgreen:


Wiem, ale i tak "promenady" za plecami są dla mnie zaprzeczeniem kameralności ;)


To idziesz w stronę Lora Beach Bar. Tam już się promenada skończyła i jest cisza, spokój i co najważniejsze teren żądze wiony z cieniem :D
wwwmarco
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 261
Dołączył(a): 17.02.2017
Re: Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomoże

Nieprzeczytany postnapisał(a) wwwmarco » 27.05.2021 10:01

sviva napisał(a):
naszastruga napisał(a):
sviva napisał(a):
naszastruga napisał(a):A ja właśnie unikam takich miejsc, bo miejscowość z promenadą czy chodnikiem wzdłuż plaży nie jest dla mnie cicha i spokojna. Jakoś nie mam komfortu plażowania z tłumem spacerowiczów parę metrów dalej. Ciche i spokojne są raczej miejsca gdzie jest max kilkanaście domów, główna drogą jest gdzieś hen daleko, a kwatera położona jest przy samym morzu, bez przypadkowych przechodniów.

Nie doczytałaś chyba pytania kolegi. Jedzie początkiem czerwca. Wtedy raczej tłumów nie należy się spodziewać :mrgreen:


Wiem, ale i tak "promenady" za plecami są dla mnie zaprzeczeniem kameralności ;)


To idziesz w stronę Lora Beach Bar. Tam już się promenada skończyła i jest cisza, spokój i co najważniejsze teren żądze wiony z cieniem :D

Dokładnie i dla tego też wybieram apartamenty na samym południu Tucepi :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Ciche, spokojne miejsce w Chorwacji....Cromaniaki pomożecie - strona 1...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone