Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Camperem do Dubrownika Zima

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Lukanio
Autostopowicz
Camperem do Dubrownika Zima

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lukanio » 11.10.2013 11:13

Witam Kolegów i Koleżanki
Chcielibyśmy ze znajomymi wybrać się na Sylwestra do Dubrownika i do tego camperem :)
Czy może ktoś z Was mógłby podzielić się z Nami jakimiś praktycznymi poradami.

Łukasz
samotnik
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) samotnik » 18.10.2013 17:34

Byłem kilka razy tam na sylwestra, ale pływać jachtem. 10 lat temu, może teraz jest trochę inaczej. Mniejsze miasta zabijają się dechami (dosłownie), np. w Primostenie była jedna jedyna knajpa otwarta i jedzenia tam i tak nie było. Temperatury przeróżne - od okolic 0C i śniegu po 20 stopni i chodzenie w t-shircie.Sylwester w Dubrowniku - ekstra, chociaż było to 10 lat temu, czyli jedną epokę komercjalizacji temu. W Splicie też kiedyś tę noc spędzałem, było tak nieco bardziej polsko (tzn. czułem się mniej bezpiecznie na ulicy ;-) ale też fajnie.

Trudno mi wyrokować nt. campingów, ale wg mnie będą raczej pozamykane i zabite dechami. Celowałbym albo w największe kombinaty, albo w małe campingi przydomowe, gdzie można pogadać z właścicielem, żeby odpalił na parę dni interes.
porto
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) porto » 12.10.2014 21:57

Witam. Dzisiaj z żoną wpadliśmy na pomysł spędzenia Sylwestra w CRO. Przeszukałem trochę kwater i znalazłem całoroczną w Brist. Wiem, że jest to mała miejscowość ale takiej właśnie szukałem, bo chcemy jechać z psem. Może ktoś ma jakieś doświadczenia z pobytu zimowego w okolicach Makarskiej. Dla większości na pewno to niezbyt udany pomysł, ale zawsze można zobaczyć jak wygląda CRO w zimie. Nie chciałem tworzyć nowego wątku więc piszę tutaj.
BigDaniel
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) BigDaniel » 13.10.2014 19:38

Moim zdaniem super pomysl :-D Nigdy nie bylem w cro w takim termine (a szkoda), ale mysle ze to by bylo fajne doswiadczenie. :-D Trzymam kciki za udany wyjazd :-D Pozdrawiam :-D

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019