Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brac - kwatery godne polecenia

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
m82m
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 765
Dołączył(a): 15.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) m82m » 17.07.2009 14:48

Poszło!
Areks1977
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Areks1977 » 17.07.2009 18:06

Jak jest możliwość też prosze na meila bo najprawdopodobnie dojdą 3 osoby do naszego wyjazdu.

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
m82m
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 765
Dołączył(a): 15.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) m82m » 17.07.2009 19:05

poszło.
eliza_12
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 177
Dołączył(a): 24.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) eliza_12 » 18.07.2009 22:38

m82m
Proszę o przesłanie namiarów adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
m82m
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 765
Dołączył(a): 15.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) m82m » 19.07.2009 10:45

Proszę bardzo :D
camera
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 26
Dołączył(a): 20.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) camera » 20.07.2009 17:01

m82m napisał(a):Potwierdzam słowa ines Supetar jest SUPER!

Byłem kilka razy .
W tym roku poza Peljesacem odwiedziłem kolejny raz to miejsce i jestem bardzo zadowolony.
Jest tam tyle możliwości różnorodnego plażowania , że nie trzeba jeździć do innych miejscowości.

Mam namiar na fajny , sprawdzony wielokrotnie i niedrogi app. 6 - 11 osób.KLIMA W CENIE!
Jeżeli ktoś szuka takiego lokum to podajcie swój e-mail, lub piszcie do mnie adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

D




Proszę podaj namiar na apm. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
m82m
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 765
Dołączył(a): 15.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) m82m » 20.07.2009 20:30

Proszę bardzo.Poszło. :D
Pozdrav!
Olson
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 10.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Olson » 13.01.2010 11:35

Wielka prośba do Ines, proszę podaj mi dokładny namiar na kwatery w Supetarze na emaila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
wdzięczna będę baaardzo!
szala79
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 10.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) szala79 » 13.01.2010 22:47

ines napisał(a):
meg napisał(a):Ines - tak mnie zdopingowalaś i zachęcilaś, że dzisiaj przejrzałam ofertę zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link i wstępnie zarezerwowałam apartament w Supetarze!
Mam nadzieję, że to solidna firma.... Czy może mnie ktoś uspokoić, że to solidna firma, zanim wysle zaliczkę ?
Ledwie wstalismy od stolu świątecznego, a ja juz się pakuję na wakacje :lol:
i dużo w tym Twojej zasługi :-) Dziekuję :-)


Jak chcesz mogę ci wysłać namiary na apartament w którym bylismy.
Właścicielka ma 3piekne wille obok siebie z dużą ilością nowych apartamentów, bardzo blisko do plaży..do centrum wolnym krokiem ok.10min.
Wydaje mi się, że bez pośredników lepiej rezerwować bo taniej, no i apartamenty są sprawdzone :)

Pozdrawiam

Poszukuje paru apartamentów na lipcowy wyjazd, będę bardzo wdzięczna za namiary. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
ROBKOW
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 01.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ROBKOW » 14.02.2010 20:31

ines napisał(a):
benekt napisał(a):Ines.Jeśli mógłbym to chciałabym prosić o namiary na Twoja kwaterę w Supertarze . Mój mail :benekt1960@op.pl


Poszło na maila..W Supetar szczególnie po sezonie jest bardzo przyjemnie :)

Pozdrawiam


Witam
mam tę samą prośbę do Ines.
Jeżeli jest to możlliwe,proszę podaj namiary na apartamenty , w których przebywałaś w Supetarze oraz w Gradac.
Tak się składa,że na tegoroczne wakacje wybiorę prawdopodobnie te dwa miejsca. O ile znalezienie apartamentu w Supetarze nie jest problemem ( mam na myśli internet) ,to już w Gradacu ofert jakby mało.
Te dwie lokalizacje wybrałem po lekturze Twoich bardzo interesujących relacji.
Pozdrawiam. Mój e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
stary_jac
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 301
Dołączył(a): 16.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) stary_jac » 04.05.2010 22:08

Odstąpię rezerwacje Supetar apartament "Tri Palme"
termin 8-17 VII rezerwacja była robiona dla 2+3 , cena za 5=osób 55Eur/noc
(klima +5Eur jeśli ktoś sobie życzy) opis miejsca w relacji Ines http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=21203&start=0 , mogę również coś podpowiedzieć , byłem tam w ub. roku a i w tym również się wybieram.
Niestety znajomi dla których rezerwowałem nie mogą jechać.
maciej1976
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 165
Dołączył(a): 11.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciej1976 » 05.01.2012 21:11

ines napisał(a):
meg napisał(a):Ines - tak mnie zdopingowalaś i zachęcilaś, że dzisiaj przejrzałam ofertę zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link i wstępnie zarezerwowałam apartament w Supetarze!
Mam nadzieję, że to solidna firma.... Czy może mnie ktoś uspokoić, że to solidna firma, zanim wysle zaliczkę ?
Ledwie wstalismy od stolu świątecznego, a ja juz się pakuję na wakacje :lol:
i dużo w tym Twojej zasługi :-) Dziekuję :-)


Jak chcesz mogę ci wysłać namiary na apartament w którym bylismy.
Właścicielka ma 3piekne wille obok siebie z dużą ilością nowych apartamentów, bardzo blisko do plaży..do centrum wolnym krokiem ok.10min.
Wydaje mi się, że bez pośredników lepiej rezerwować bo taniej, no i apartamenty są sprawdzone :)

Pozdrawiam


Witam! Jeśli to możliwe mogłabyś mi przesłać Ines namiary na te apartamenty? Z góry dziękuję
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
aniasmo
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 30.07.2014
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniasmo » 30.07.2014 13:14

Hej Ines,

moglabym prosic o namiar na zaufane kwatery?


ines napisał(a):
meg napisał(a):Bardzo Ci dziekuję - zaraz wszystko przeczytam i obejrzę :-)

jedynym miejscem, które poznalam, była Baska na Krk - poza zwiedzeniem niemal całej Chorwacji jeszcze przed ichniejszą wojną, ale niewiele z tamtego czasu pamiętam...
Czy ktoś z Was zna i Baskę i Supertar i może porownac te dwie miejscowości ?
Już będąc na Krk pojechaliśmy zwiedzić miejscowość Krk i trochę nas zraziła jej halaśliwość i taki klimat Sopotu.
I czy sa jakies róźnice w kosztach utrzymania - jedzenia itp - pomiędzy różnymi miejscami na Brac ?
dziekuje :lol:


Krk czy Supetar..Supetar zdecydowanie mniej hałaśliwe :)
Ja zawsze jeżdżę we wrześniu więc wszędzie wtedy jest spokojnie :)
Krk na wyspie też nie był we wrześniu już hałaśliwy....
Jednak na wyspę krk jest się łatwiej dostać, pewnie dzięki temu jest częściej odwiedzana.
Nie ma różnicy choć w Bol czy w Milnej było trochę droższej niż w Supetar.

Pozdrawiam
evee
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 25.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) evee » 26.05.2019 01:14

Bardzo proszę o namiary na kwatery godne polecenia na wyspie Brac, wybieramy sie z dzięcmi (4 osoby). Z gory bardzo dziękuję za wszelkie podpowiedzi: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 26.05.2019 07:32

evee napisał(a):Bardzo proszę o namiary na kwatery godne polecenia na wyspie Brac, wybieramy sie z dzięcmi (4 osoby). Z gory bardzo dziękuję za wszelkie podpowiedzi: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Gdzie na Braču? Bo chyba masz jakieś przemyślane, upatrzone miejsca? To jest dość spora wyspa.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Brac - kwatery godne polecenia - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone