Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brac - kwatery godne polecenia

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Florcia
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 23.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Florcia » 12.01.2009 13:11

Ja też porposzę o namiar na apartamenty na Brac - adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Phil
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 23.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Phil » 24.01.2009 20:21

Dzien dobry stalym bywalcom i...
zaczne oryginalnie - jesli mozna to tez poprosze namiary na "palmowy" apartament w Supetarze.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z gory dziekuje.
MWN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1996
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MWN » 29.01.2009 19:32

Ja również , może się przydać w czerwcu. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Lisbethi
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 29.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lisbethi » 30.01.2009 11:38

Witajcie.
Ines bardzo prosze o namiary na apartament w Supertarze :lol: jesli się jeszcze nie wkurzyłaś tymi prośbami :) mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Arti51
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 08.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arti51 » 09.03.2009 00:00

Witam.
W 08.2008 byłem w Postirze .
Polecam zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Jeżeli macie pytania to adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl postaram sie pomóc w miarę możliwości
bartek-ania
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 18.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bartek-ania » 11.04.2009 00:53

Jeśli chodzi o brac , to polecam miejscowość Selca , a dokładnie jej tak jakby część o nazwie puntinak, jest super cichutko , maleńke plaże , urokliwa miejscowość Sumartin - można płynąc promem tez z Makarskiej.
Jeżdżę tam co roku od 10 lat. Na Brac polecem ( Widoki w Widowej Góry, oczywiście dla lubiących zgiełk i ruch BOL, wraz z tamtejszą plażą - dobre miejsce do pływanie ma desce z żaglem, Blaca- klasztor , a dla osób mających mocne nerwy + auto przynajmniej SUV , drogę z BOL przez Murvice do głównej drogi - droga szutrowa, z pięknymi widokami , robi mocne wrażenie , dla osób będących w Sumartinie - plaża bardzo fajna , zaraz za kościołem w lewo , później w prawo , i po jakiś 100-150 metów w lewo. Jest koło cmentarza parking, osoby mające osobowe auta tam je muszą zostawić i 70 metrów iść szutrową drogą, wszyscy z autami wyższymi mogą zjechać do samej wody. Bardzo łądna droga jest do Milnej ( miejscowość z takimi domami na ścianie - po drodze) , dużo też zjeździłem szutrowych dróg
Jeśli chodzi o klimaty to Supetar , Bol są miastami rozrywkowymi , Sumartin jest cichutką osadą :)), zresztą widać to zjeżdżając z promu w Supetarze gdzie 90 % aut skręca później na BOL a tylko 1-2 jadą w stronę Selcy :)) , uhuhu ale się upisałem , pozdrawiam
Bartek
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 11.04.2009 15:28

Mi osobiście Sumartin zupełnie nie przypadł do gustu, jednak Selca była już ciekawsza :)
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 11.04.2009 20:57

... Najlepsza i tak jest Splitska :wink: :D
A oto dowód :
adix06
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 14.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) adix06 » 14.04.2009 18:35

We wrześniu planuje wyjazd do Chorwacji. Wybieramy się w dwie rodziny z dwoma dziećmi lat 4. Proszę o jakieś namiary na kwatery prywatne , apartamenty. Najlepiej w spokojnej okolicy java:emoticon(':)') adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 14.04.2009 20:27

adix06 napisał(a):We wrześniu planuje wyjazd do Chorwacji. Wybieramy się w dwie rodziny z dwoma dziećmi lat 4. Proszę o jakieś namiary na kwatery prywatne , apartamenty. Najlepiej w spokojnej okolicy java:emoticon(':)') adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


We wrześniu spokojnie bez rezerwacji :D Wybór jest pomiędzy Splitską , Bobovisca na moru lub Milną ( płd. zatoki ) :D
LeslawP
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 15.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) LeslawP » 15.04.2009 14:03

Darku skoro jesteś specjalistą w dziedzinie wyjazdów do chorwacji, to chciałem jeszcze potwierdzić, że we wrześniu mozna bez rezewacji jechać grupą 8 osób i spokojnie jakieś fajne kwatery (blisko morze najlepiej z jakims basenikiem) w rozsądnej cenie sie znajdzie?
adix06
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 14.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) adix06 » 15.04.2009 18:53

Dzięki za informacje w takim razie jadę bez rezerwacji 8)
tomekania
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 28.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomekania » 19.05.2009 20:03

Mam krótkie pytanko. Mamy zarezerwowany apartament w Splitskiej.
Czy jest tam jakaś fajna plaża (tzn żwirkowa - najlepsza dla dzieciaków)
Czytałem że sa fajne plaże w Supetar ale o splitskich nie słyszałem.
Na zdjęciach które widziałem w Splitskiej są raczej skały schodzące do morza
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 19.05.2009 22:13

tomekania napisał(a):Mam krótkie pytanko. Mamy zarezerwowany apartament w Splitskiej.
Czy jest tam jakaś fajna plaża (tzn żwirkowa - najlepsza dla dzieciaków)
Czytałem że sa fajne plaże w Supetar ale o splitskich nie słyszałem.
Na zdjęciach które widziałem w Splitskiej są raczej skały schodzące do morza


Możesz być spokojna o plaże w Splitskiej. Wypada tylko się cieszyć z trafnego wyboru :D Oczywiście , że jest żwirkowa ( Zaliv Zastup ) ... ale w Splitskiej dzieci pokochają skały na pewno :D
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 19.05.2009 22:20

Mi zdecydowanie bardziej pasowały plaże w Supetar albo w pobliżu miasteczek :)
W Splitskiej żwirowych jak na lekarstwo :?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Brac - kwatery godne polecenia - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone