Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brac - kwatery godne polecenia

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 11.07.2009 22:05

Supetar to nie jest mieścina, w której chciałbym spędzać wakacje... :lol:
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 12.07.2009 02:55

benekt napisał(a):Ines.Jeśli mógłbym to chciałabym prosić o namiary na Twoja kwaterę w Supertarze . Mój mail :benekt1960@op.pl


Poszło na maila..W Supetar szczególnie po sezonie jest bardzo przyjemnie :)

Pozdrawiam
ewi337
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 13.07.2009
apartamenty w Brac

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewi337 » 13.07.2009 09:49

Witaj Ines. Prosze podaj mi namiar na apartamenty, w których nocowałaś na wyspie Brać w Supetar. Wybieram się w tym roku do Chorwacji i chce pojechać na wyspę Brać. Z wielkim zainteresowaniem przeczytałam Twoją relację z wczasów.
Pozdrawiam :D
ewi337
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 13.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewi337 » 13.07.2009 09:52

Ines,
nie podałam adresu mailowego. Prosdzę podaj namiar na apartamenty w Supetar na wyspie Brać. Mój adres: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam :D
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 13.07.2009 19:26

ewi337 napisał(a):Ines,
nie podałam adresu mailowego. Prosdzę podaj namiar na apartamenty w Supetar na wyspie Brać. Mój adres: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam :D


poszło :)
benekt
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) benekt » 13.07.2009 20:22

Namiary doszły wielkie dzięki i życzę miłego dnia i wieczorka.Pozdrawiam
ewi337
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 13.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewi337 » 14.07.2009 07:18

Ines, serdeczne dzięki. Pozdrawiam :D
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 14.07.2009 21:36

... I tak połowa Supetaru jeżdzi na plaże w kierunku Splitskiej , albo Mirca :wink:
ag_now
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 14.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ag_now » 15.07.2009 07:44

Kilka dni temu rozmawialiśmy ze znajomymi na temat wyjazdu do Chorwacji. Pierwszy raz :D Spodobał nam się pomysł i każde z nas szuka wśród swoich znajomych/znajomych/znajomych ciekawych kwater.
Ja z ciekawości zaczęłam czytać forum. I jestem pod wrażeniem. Musiałam się zalogować żeby to napisać.

Po prostu dziekuję wszystkim którzy stworzyli takie forum, wszystkim forumowiczom że piszą.

ines cudownie opisujesz, wklejasz piękne zdjecia :lol:
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 15.07.2009 18:39

ag_now napisał(a):ines cudownie opisujesz, wklejasz piękne zdjecia :lol:


Bardzo mi miło :)

Pozdrawiam :)
Areks1977
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 15.07.2009
Do Ines

Nieprzeczytany postnapisał(a) Areks1977 » 16.07.2009 08:08

Witam Ines mam prośbe o wysłanie na meila ciekawych kwater w CRo. dzięki pozdro.

P.S. Relacja super ja i moja żona byliśmy zachwyceni jedziemy z naszym małym 8 miesięcznym skarbem OLGA

Mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Z góry dzieki
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005
Re: Do Ines

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 16.07.2009 17:29

Areks1977 napisał(a):Witam Ines mam prośbe o wysłanie na meila ciekawych kwater w CRo. dzięki pozdro.

P.S. Relacja super ja i moja żona byliśmy zachwyceni jedziemy z naszym małym 8 miesięcznym skarbem OLGA

Mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Z góry dzieki


Dziękuje, miło mi :)
co znaczy dla Ciebie ciekawe kwatery ?
hmm, nie jestem bankiem kater i nie mam całego spisu adresów..mam kilka namiarów i tyle..jaki region Cię interesuje ?
Areks1977
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Areks1977 » 16.07.2009 22:52

Wiem ze nie jestes bankiem kwater ale wczesniej napisałaś że masz kilka ciekawych.
Mnie interesują kwatery dla 4 osób dorosłych i 1 dziecko nasza niunia sprawdzone tzn. dobry standard aneks kuchenny salon 2 sypialnie. Ostatnio wyjechaliśmy na mazury pobyt znaleziony w necie tragedia lepiej nie opowiadać. Nie ma jak to z polecenia i doświadczenia zawsze to sprawdzone.
Region wyspa Brać ponoc ma najbardziej piaszczyste plaże a to ważne dla naszej OLGI babki z piasku itp.

Pozdrawiam.
m82m
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 765
Dołączył(a): 15.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) m82m » 17.07.2009 12:56

Potwierdzam słowa ines Supetar jest SUPER!

Byłem kilka razy .
W tym roku poza Peljesacem odwiedziłem kolejny raz to miejsce i jestem bardzo zadowolony.
Jest tam tyle możliwości różnorodnego plażowania , że nie trzeba jeździć do innych miejscowości.

Mam namiar na fajny , sprawdzony wielokrotnie i niedrogi app. 6 - 11 osób.KLIMA W CENIE!
Jeżeli ktoś szuka takiego lokum to podajcie swój e-mail, lub piszcie do mnie adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


POZDRAWIAM :D
Ostatnio edytowano 19.07.2009 10:43 przez m82m, łącznie edytowano 1 raz
ag_now
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 14.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ag_now » 17.07.2009 14:32

m82m napisał(a):Potwierdzam słowa ines Supetar jest SUPER!

Byłem kilka razy .
W tym roku poza Peljesacem odwiedziłem kolejny raz to miejsce i jestem bardzo zadowolony.
Jest tam tyle możliwości różnorodnego plażowania , że nie trzeba jeździć do innych miejscowości.

Mam namiar na fajny , sprawdzony wielokrotnie i niedrogi app. 6 - 11 osób.KLIMA W CENIE!
Jeżeli ktoś szuka takiego lokum to podajcie swój e-mail.

POZDRAWIAM :D


Byłabym bardzo wdzięczna za namiar. Chcemy jechać we dwie rodziny 4 dorosłych i 3 dzieci. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Brac - kwatery godne polecenia - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone