Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

bol na wyspie brac

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
praulinka
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 49
Dołączył(a): 03.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) praulinka » 08.07.2008 01:35

Jadę na Brać trzeci raz i będąc na Makarskiej i jeszcze w kilku miejscach w Cro w zyciu bym Bolu na nie nie zamienił. Jestem miłośnikiem spokoju i urlopu poza tłokiem i tłumem.
Tylko jest jeden szkopuł - jeżdżę na wakacje do Chorwacji .... poza sezonem :)
Bol we wrześniu, to wymarzone miejsce na urlop - spokój, ceny niższe nawet do 30%, już mało turystów, jeszcze wszystko otwarte, generalnie żyć nie umierać :)

Polecam, warto spróbować :)
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 14.07.2009 19:52

Początek lipca - rzeczywiście trochę tłoczno;
ALE 3 lata temu byłem ostatni tydzień września - POTWIERDZAM GORĄCO - było wspaniale :D.
j@renty
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 09.07.2009
apartmani w ciemno w Bolu na Braću

Nieprzeczytany postnapisał(a) j@renty » 15.07.2009 22:18

Myślicie, że uda się znaleźć apartmani dla 4 osób w Bolu w cenie ok. 50-60 euro za dobe, jadac w ciemno juz jutro. Nie musi byc blisko do plazy i centrum. Pomóżcie
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006
Re: apartmani w ciemno w Bolu na Braću

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 15.07.2009 22:51

j@renty napisał(a):Myślicie, że uda się znaleźć apartmani dla 4 osób w Bolu w cenie ok. 50-60 euro za dobe, jadac w ciemno juz jutro. Nie musi byc blisko do plazy i centrum. Pomóżcie


Jeśli mówiąc plaża, masz na myśli Zlatni rat, to albo albo - albo blisko do plaży, albo blisko do centrum.. i jednego i drugiego naraz mieć nie możesz.
j@renty
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 09.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) j@renty » 15.07.2009 23:28

po prostu chodzi mi o to, czy znajde w Bolu lub w okolicy (Zlatni Rat nie jest dla mnie atrakcja) apartament w cenie 50-60 euro dla 4 osob?
r_s_poland
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 118
Dołączył(a): 22.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) r_s_poland » 16.07.2009 08:01

Cięzko będzie ci znaleść taki apartament , myslę że za 60 Euro znajdziesz gdzies w górnej części miasta, jesli chodzi o plaże to polecam zatoki na zachód od Złotego Rogu, 6km i dalej Murvica - dojazd szutrówką od ostrego zakrętu 180 stopni przy parkingu Zlatni Rat. Ta szutrówka jest dobrze utrzymnana i dojazd do Murvicy jest ok , ja tam szedłem na piechotę i bardzo polecam. Odludne miejsca naprawde. drobny żwirek + piasek.

jedna z zatok jakies 300m od Murvicy jest na zdjęciu w tym poście
https://www.cro.pl/forum/viewtopic.php?t=15865&highlight=
tombek
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 22.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) tombek » 13.05.2010 08:45

Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 13.05.2010 10:24

tombek napisał(a):a co sadzicie o takiej ofercie:

http://www.funclub.pl/?name=search&op=o ... me=1377566

Trudno powiedzieć, bo.... po prostu się nie otwiera..
Magda.Mała.Mi
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 1
Dołączył(a): 19.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda.Mała.Mi » 19.05.2010 13:25

a mi się podoba :) 9 noclegów od 649 zł brzmi fajnie za hotel 3*** :) hotel przy plaży blisko Złotego Rogu :) super.
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 19.05.2010 13:58

Magda.Mała.Mi napisał(a):a mi się podoba :) 9 noclegów od 649 zł brzmi fajnie za hotel 3*** :) hotel przy plaży blisko Złotego Rogu :) super.


Zlatni rat....Byłaś kiedyś na tej plaży?
Pozdrawiam
witia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 19.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) witia » 19.05.2010 22:16

Natrafiłem na ofertę tego hotelu w 2004 lub 2005. Jak dla mnie zbyt wiele minusów... (cena w szczycie sezonu już nie taka atrakcyjna, dopłata do klimatyzacji, dopłata do HB, śniadania i obiadokolacje serwowane do stołu - nie w formie bufetu, daleko do plaży).
Wybraliśmy wtedy inny hotel :wink:
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 19.05.2010 22:21

tombek napisał(a):a co sadzicie o takiej ofercie:

http://www.funclub.pl/?name=search&op=o ... me=1377566

Termin i szczegóły mile widziane...
My bylismy w czasie weekendu majowego ze 3 lata temu.
Pogoda nie powaliła, a w zasadzie zniechęciła...
Byliśmy w Boraku. Stołowanie ok., reszta rownież.
Na tydzień pobytu 2 dni opalania, jeden kąpieli...
Złoty Róg nie powala...
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
bol na wyspie brac - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone