Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Biokovo z Makarskiej

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Interseal.
Cromaniak
Re: Piesze wędrówki po górach Biokovo

Nieprzeczytany postnapisał(a) Interseal. » 21.02.2018 21:21

Cześć.

Wchodziłem jakieś osiem lat temu na Sv.Iliję i na ščirovac też przy okazji.
Opisałem to wejście, ale niewiele zostało. Chyba zjadło wszystkie zdjęcia.

biokovo-sv-ilija-1640-m-n-p-m-t29867.html

Może coś uda Ci się z tego wyciągnąć. Uważaj jednak, gdyż wtedy tunel pod Biokovem był w budowie, więc obecnie mój początek i koniec trasy jest po przeciwnych stronach tej ruchliwej drogi.

Poszperam jutro w domowym komputerze, być może zachowały mi się jakieś ściągnięte plany szlaków. Coś miałem.

Pozdrawiam.
Interseal.
Interseal.
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Interseal. » 21.02.2018 23:27

Znalazłem co miałem i skąd:

https://www.summitpost.org/biokovo/151261

https://www.summitpost.org/reworked-roa ... -000/32583

Miletnjak to inaczej Scirovac.
Nie jest prawdą też na tej mapce, że niebieski szlak nie jest oznaczony.... przynajmniej wtedy w 2010 roku był oznaczony w terenie standardowymi znakami.

Obsługa forum połączyła Twój temat z innym wątkiem (nie wiem po co, ale nie mój cyrk). Proponowana powyżej w starych postach papierowa mapa nie obejmuje o dziwo tej części Biokova, choć jest fajna bo chyba na razie jedyna profesjonalna.
Reszta informacji w postach nie dotyczy tematu.

Pozdrawiam.
shr7u
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) shr7u » 22.02.2018 18:55

Wielkie dzięki Interseal. Na pewno zapoznam się z wysłanymi linkami. Pamiętasz może w którym miesiącu zdobywałeś te szczyt?
Interseal.
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Interseal. » 22.02.2018 19:11

shr7u napisał(a):Wielkie dzięki Interseal. Na pewno zapoznam się z wysłanymi linkami. Pamiętasz może w którym miesiącu zdobywałeś te szczyt?

25.08.2010 r.

Pozdrawiam.
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Biokovo z Makarskiej - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019