Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Baska Voda z dziećmi czerwiec -proszę o pomoc

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
atomic77
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) atomic77 » 10.05.2012 09:28

Witam
Wybieramy się z dziećmi do Chorwacji w połowie czerwca. Znalazłem taki apartament: House Lada, widok na morze, blisko plaży, niestety trochę za bardzo w centrum (100 metrów plażą od początku przystani w stronę Breli).

Mapa: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Czy w czerwcu mamy tam w ogóle czego szukać z dziećmi (1 i 2 lat)? Przerażają mnie te tłumy które widzę na forumowych fotkach, tym bardziej że wyprawy na plażę to może raz-dwa razy dziennie na 2 godzinki... poza tym spacery wzdłuż plaży z wózkiem, wyprawy autem.

Druga sprawa - apartament ten nie ma nigdzie żadnych komentarzy, opinii, mają swoją stronkę w necie i są tylko na kilku portalach. 60 euro za dobę, widok na morze, 30% zaliczki i wciąż wolne miejsca. Czy to może być jakaś ściema?
Bardzo zależy mi właśnie na tarasie z widokiem na morze, żeby nie było zbyt daleko i stromo (wózek) . I własnie w rejonie (Makarska, Baska Voda).
Uprzejmie proszę o informacje.... niewiele czasu zostało a boję się w ciemno jechać z takim maluszkiem:)
Jeśli kogo interesują informacje o Rogoznicy sprzed dwóch lat, chętnie się podzielę:)

atomic7777 (małpa) gmail.com
Jareksz
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jareksz » 10.05.2012 16:00

Z wózkiem to nie polecam, bo na plażę to tylko ulicą widoczną na mapce.
Widoczne na zdjęciach murki w kierunku morza to zabytki archeologiczne starej osady a za tymi krzaczkami to tak ze 30 m w pionie dlatego nie widać plaży.
deste77
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) deste77 » 11.05.2012 08:52

atomic77 napisał(a):Czy w czerwcu mamy tam w ogóle czego szukać z dziećmi (1 i 2 lat)? Przerażają mnie te tłumy które widzę na forumowych fotkach

Czerwiec to jeszcze nie dziki sezon a zdjecia przeważnie wykonywane są w lipcu-sierpniu.
atomic77
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) atomic77 » 11.05.2012 09:11

Dziękuję wszystkim za informacje
Przyjrzałem się zdjęciom i rzeczywiście dom jest na skarpie, no ale i tak wyjątkowo blisko jak za tą cenę. Wózek jest lekki i składany więc ze schodami też by nie było problemu.
Co do tłumów -taką właśnie miałem nadzieję, że te zdjęcia to szczyt sezonu, więc może gdzieś się dopchamy na plażę:)
Apartament już zarezerwowany, po powrocie zdam relację.
rbandula
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) rbandula » 12.05.2012 18:19

W Baśka Voda byłam dwukrotnie (2010, 2011). Co prawda nie w czerwcu, tylko w środku sezonu, ale moim zdaniem nie będziesz musiał "dopychać" się na plażę w czerwcu. Na pewno będzie luźniej w porównaniu z lipcem i sierpniem!
Rozumiem Twoje wątpliwości, bo sama wybierałam apartamenty na obrzeżach Baśki, żeby uniknąć tłoku na plaży.
A nawet gdyby przy głównej plaży było tłoczno, to przecież 5-minutowy spacer w stronę Breli (nawet kilka razy dziennie) nie będzie dużym wysiłkiem.
Myślę, że dobrze wybrałeś, bo blisko plaży, sklepów, bankomatu, ale nie przy głównym deptaku, przez który wieczorem w sezonie przechodzą tłumy turystów.
A to, że Twój apartament nie ma żadnych komentarzy, nie oznacza, że to jakaś ściema. Sama wybierałam apartamenty z ofert internetowych, odpowiadające mi pod względem lokalizacji i warunków. Wpłacałam zaliczkę, przyjeżdżaliśmy i żadnej ściemy nie było! Mam nadzieję, że to nie moje szczęście, ale reguła.
W tym roku "zdradzam" Riwierę Makarską z Półwyspem Peljesac (mój apartament też nie ma żadnych komentarzy, ale wcale się tym nie martwię!).
Życzę udanego wypoczynku :D !
atomic77
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) atomic77 » 12.05.2012 18:57

Dzięki, oby jeszcze pogoda była (no, planowaliśmy wczasy w Ustce, więc...)
W każdym razie po dłuższej korespondencji z właścicielem okazało się po prostu, że właściciel chyba trochę nie ogarnia tego "marketingu", a stronkę robi jego syn. Już raczej nie mam wątpliwości.
W sumie 4 razy byłem w Chorwacji i nigdy nie miałem żadnych nieprzyjemności, a już na pewno mniej niż w innych krajach, ale z takim małym dzidziusiem po tak długiej trasie to wolę uniknąć rozczarowania:)
jeszcze raz dziękuję wszystkim Cro-maniakom do których chyba sam się zaliczam:)
deste77
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) deste77 » 13.05.2012 12:35

atomic77 napisał(a):Dzięki, oby jeszcze pogoda była

"Pogoda jest zawsze" :D
Raz lepsza raz gorsza...

A tak poważnie to w czerwcu raczej nie powinno być problemu.
Miłego wypoczynku.
Motoschiza
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Motoschiza » 13.05.2012 21:39

I za daleko tą plażą w stronę Breli nie idź jak namawia koleżanka bo na golasów trafisz hi hi
rbandula
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) rbandula » 14.05.2012 09:31

Motoschiza napisał(a):I za daleko tą plażą w stronę Breli nie idź jak namawia koleżanka bo na golasów trafisz hi hi

Wiedziałam (i widziałam :)) , że mają "swoją" plażyczkę z drugiej strony Baśki czyli w kierunku Promajny, ale o tym drugim miejscu nie. No przecież nie polecałabym na spacery w biały dzień! I to z dziećmi 8O !
jarod
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarod » 21.08.2015 23:04

Odświeżam temat. Autor wątku nie odpisuje na priva, więc pytam tu czy może ktos był w tym House Lada w Baśkiej Vodzie i może się podzielić wrażeniami i dać jakąś opinię. Sprawa pilna bo za parę dni wyjazd. Z góry dzięki.
atomic77
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) atomic77 » 22.08.2015 07:46

Odpisuje odpisuje tylko nie tak szybko jakby pytający chciał:)
Informacje już poszły na maila. Chętnie odpiszę jeśli ktoś jeszcze ma pytania
CzokoMamba
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) CzokoMamba » 31.10.2017 19:20

Chciałabym odświeżyć wątek- czy ktoś może się podzielić wrażeniami po pobycie w House Lada?

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019