Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Baska Voda - potrzebny prostownik do autka

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
woser
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 28.06.2016
Baska Voda - potrzebny prostownik do autka

Nieprzeczytany postnapisał(a) woser » 28.06.2016 13:21

Hej jako że autko wyzioneło ducha może ktoś jest w okolicy i poratuje w potrzebie ?? :mrgreen:
woser
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 28.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) woser » 28.06.2016 19:06

A może ktoś użyczy po prostu prądu, kable znalazłem w bagazniku , stawiam dobre piwko :mrgreen:
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 28.06.2016 19:23

woser napisał(a):A może ktoś użyczy po prostu prądu, kable znalazłem w bagazniku , stawiam dobre piwko :mrgreen:

Czy to musi być polski prąd???
:)
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7937
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 28.06.2016 19:24

A wasz gospodarz nie ma samochodu, żeby wam prądu pożyczyć? Kilka lat temu padł mi aku w Senj, poprosiłem naszych gospodarzy i pożyczyli kable i prąd z auta :wink:
grzesiek-swidnica
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 191
Dołączył(a): 08.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzesiek-swidnica » 29.06.2016 11:01

Ja zawsze zabieram w kanistrze 3 kW prądu , przezorny zawsze ubezpieczony :mrgreen:
Alize 1800
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 252
Dołączył(a): 12.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alize 1800 » 29.06.2016 11:13

grzesiek-swidnica napisał(a):Ja zawsze zabieram w kanistrze 3 kW prądu , przezorny zawsze ubezpieczony :mrgreen:

To podrzuć potrzebującym :oczko_usmiech:
Ja to słyszałem z kawałów, że prąd nosi się w wiadrze - ale co "kraj" to obyczaj.
Ja też zawsze zabieram w kanistrze - ale 5 l ON!
Crocodyl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1015
Dołączył(a): 13.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crocodyl » 29.06.2016 11:32

woser napisał(a):Hej jako że autko wyzioneło ducha może ktoś jest w okolicy i poratuje w potrzebie ?? :mrgreen:

A może Twoje Assistance (jeśli masz) obejmuje taki przypadek? Jeśli nie to ja proponuję posłuchać Kolegę dids 76
dids76 napisał(a):... poprosiłem naszych gospodarzy i pożyczyli kable i prąd z auta :wink:
, ja osobiście tak bym zrobił.
Alize 1800 napisał(a):Ja też zawsze zabieram w kanistrze - ale 5 l ON!

Myślałem, że te czasy dawno minęły 8O Podziwiam - zasadniczo :mrgreen:
Alize 1800
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 252
Dołączył(a): 12.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alize 1800 » 29.06.2016 11:57

Crocodyl napisał(a):
Alize 1800 napisał(a):Ja też zawsze zabieram w kanistrze - ale 5 l ON!

Myślałem, że te czasy dawno minęły 8O Podziwiam - zasadniczo :mrgreen:

Minęły, oj minęły :oops: ale przypadki rzadko ale się zdarzają, nawet komuś kto będzie w potrzebie - może i Tobie :lol:
W ubiegłym roku się nie przydało, uzupełniłem bak w drodze powrotnej.
mbanach76
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 11.04.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) mbanach76 » 29.06.2016 15:34

Cześć,

Jestem z rodziną w Tućepi, co prawda nie mam prostownika ale sprawny akumulator jakbyś chciał pożyczyć prądu.
Wyjezdzamy w piątek rano.

Pozdr.
Mariusz

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Baska Voda - potrzebny prostownik do autka
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone