Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Baska Voda-ktoś może zna ten apt?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
corrina
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 757
Dołączył(a): 09.06.2006
Baska Voda-ktoś może zna ten apt?

Nieprzeczytany postnapisał(a) corrina » 08.01.2013 14:26

No więc jest taka sprawa....Czy może zupełnie przypadkiem ktoś zna namiary na właścicielkę apartamentu, który wynajmowaliśmy w 2006 roku....
Apartament znajduje się na ostatnim piętrze tego zaznaczoneogo w kółku różowego budynku (strzałka na jeden z balkonów, bo miał chyba dwa). Apartament był dość spory, 2 o ile nie 3 sypialnie o wielki salon z kuchnią. No i widok ma morze... np taki :
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
i taki zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Oczywiście gapa posiałam już dawno wizytówkę tej właścicielki.. :( Nam się kiedyś trafił ten apartament jak ślepej kurze ziarno, bo przyjechaliśmy prosto z trasy, po długim szukaniu w końcu ktoś nas tam zawiózł i kobitka nam wynajęła dla 2 osób mieszkanie dla 2 rodzin wtedy w cenie 40 EUR (2006). :)

Ona sama mieszka w drugim zaznaczonym strzałką domu nieco poniżej na zdjęciu. A w tym różowym ma tylko to jedno mieszkanie (chyba jedno). Ewentualnie, może macie namiary na kogokolwiek z innych mieszkań z tego rózowego budynku ?
Jeśli nie można podawać namiarów na forum, to poproszę na prv.
Skoro na fejsie znaleźli właściciela zgubionej obrączki, to wierzę, że dzięki temu forum też odnajdę kontakt :)
Z góry wielkie dzięki !!
Załączniki:
baska voda.jpg
slawek43
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 17.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek43 » 29.01.2013 10:44

Witaj corrina.
Na 100% jest to ulica Zagradina byłem tam cztery razy,jeśli właścicielka mieszka w budynku poniżej to nazywa się
Ljubica Boko.Podaj jakiś telefon lub mail to postaram się wysłać namiary :)
corrina
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 757
Dołączył(a): 09.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) corrina » 29.01.2013 11:58

Wow, super ! A już straciłam nadzieję... Niewykluczone, że to ona :) Ja nie pamiętam zupełnie nawet jak miała na imię, ale mam gdzieś dużo zdjęć obydwu domów, mogę Ci podesłać do potwierdzenia, czy mówimy o tym samym :) a do mnie mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl jakby co :)
pozdrawiam serdecznie
slawek43
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 17.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek43 » 29.01.2013 15:25

Wysyłaj , ale tego domu poniżej.
corrina
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 757
Dołączył(a): 09.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) corrina » 29.01.2013 16:31

Ok, jak tylko znajdę płyty ze zdjeciami bo są one już dość historyczne i przyznam że dawno ich sama nie widzialam :)
slawek43
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 17.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek43 » 29.01.2013 18:52

Ok.Jak sie odnajdziesz w Swoim IPN daj znać :papa:
corrina
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 757
Dołączył(a): 09.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) corrina » 20.02.2013 10:29

slawek43 napisał(a):Ok.Jak sie odnajdziesz w Swoim IPN daj znać :papa:



No więc wreszcie odkopałam z czeluści archiwum zdjęcia i wygląda na to że dom, który wcześniej zaznaczyłam jako dom właścicielki apartamentu w tym różowym, to nie ten.
Aha, i udało mi się też znaleźć w swoich notatkach że kobitka nazywała się Mirjana.

To ten dom, w którym mieszka ona sama (tu też ma kilka apartamentów)
02.jpg
03.JPG
Tu go nie widać, jest schowany za tym domem.
Załączniki:
01.JPG
slawek43
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 17.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek43 » 26.02.2013 10:25

Witam.
Przepraszam,że tak póżno się odzywam.
Niestety nie mogę pomóc jeśli chodzi o namiary,ale z pewnością jest to ulica Zagradina,my sypiamy tam od czterech lat w 6os pod numerem 26. W tym roku dwa ostatnie tygodnie sierpnia już nie mogę się doczekać. :P
corrina
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 757
Dołączył(a): 09.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) corrina » 26.02.2013 11:50

Nie ma problemu :)
Ktoś się do mnie odezwał na prv i podał namiary na właścicielkę.
Wierzyłam w to forum od samego poczatku !! :)
A "wasz" dom nr 26 mam uwieczniony na jednym ze zdjęć robionych z balkonu tego różowego :)
My planujemy ostatni tydzień sierpnia i 2 tygodnie września.
magdaka
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 30.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdaka » 31.12.2016 18:24

Czy ja mogłabym prosić o namiary na ten apartament? na priv?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107564
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 31.12.2016 19:04

magdaka napisał(a):Czy ja mogłabym prosić o namiary na ten apartament? na priv?

Wątek z 2013 roku

corrina od 27 marca 2015, 22:19 nieobecna na forum :roll:
ewa-irena
Croentuzjasta
Posty: 434
Dołączył(a): 29.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa-irena » 01.01.2017 15:56

Polecam apartament przy ulicy Zagradina 28, ten widoczny na przedostatnim zdjęciu (z okrągłym balkonem). Super miejscówka. Wystarczy w wyszukiwarkę wpisać miejscowość i ulicę z numerem domu to namiary na apartamenty Stanicic pojawią na pewno. Byłam tam we wrześniu 2016.
Pozdrawiam, ewa-irena
corrina
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 757
Dołączył(a): 09.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) corrina » 29.05.2018 11:54

Kochani, bardzo byliście pomocni jakiś czas temu, bo udało mi się zidentyfikować właścicielkę apartamentu, o który pytałam. Udało mi się nawet z nią w tym roku skontaktować :) Niestety, w terminie, który mnie interesuje, apartament jest już zajęty.
Dlatego może ktoś akurat przypadkiem zna jeszcze jakiegoś innego właściciela innego apartamentu w tym różowym budynku?
Załączam jeszcze raz zdjęcie, bo widzę, że te, które kiedyś zamieszczałam, już nie są widoczne.

Obrazek

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Baska Voda-ktoś może zna ten apt?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone