Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Baska Voda-ktoś może zna ten apt?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
corrina
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) corrina » 08.01.2013 15:26

No więc jest taka sprawa....Czy może zupełnie przypadkiem ktoś zna namiary na właścicielkę apartamentu, który wynajmowaliśmy w 2006 roku....
Apartament znajduje się na ostatnim piętrze tego zaznaczoneogo w kółku różowego budynku (strzałka na jeden z balkonów, bo miał chyba dwa). Apartament był dość spory, 2 o ile nie 3 sypialnie o wielki salon z kuchnią. No i widok ma morze... np taki :
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
i taki zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Oczywiście gapa posiałam już dawno wizytówkę tej właścicielki.. :( Nam się kiedyś trafił ten apartament jak ślepej kurze ziarno, bo przyjechaliśmy prosto z trasy, po długim szukaniu w końcu ktoś nas tam zawiózł i kobitka nam wynajęła dla 2 osób mieszkanie dla 2 rodzin wtedy w cenie 40 EUR (2006). :)

Ona sama mieszka w drugim zaznaczonym strzałką domu nieco poniżej na zdjęciu. A w tym różowym ma tylko to jedno mieszkanie (chyba jedno). Ewentualnie, może macie namiary na kogokolwiek z innych mieszkań z tego rózowego budynku ?
Jeśli nie można podawać namiarów na forum, to poproszę na prv.
Skoro na fejsie znaleźli właściciela zgubionej obrączki, to wierzę, że dzięki temu forum też odnajdę kontakt :)
Z góry wielkie dzięki !!
Załączniki:
baska voda.jpg
slawek43
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek43 » 29.01.2013 11:44

Witaj corrina.
Na 100% jest to ulica Zagradina byłem tam cztery razy,jeśli właścicielka mieszka w budynku poniżej to nazywa się
Ljubica Boko.Podaj jakiś telefon lub mail to postaram się wysłać namiary :)
corrina
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) corrina » 29.01.2013 12:58

Wow, super ! A już straciłam nadzieję... Niewykluczone, że to ona :) Ja nie pamiętam zupełnie nawet jak miała na imię, ale mam gdzieś dużo zdjęć obydwu domów, mogę Ci podesłać do potwierdzenia, czy mówimy o tym samym :) a do mnie mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl jakby co :)
pozdrawiam serdecznie
slawek43
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek43 » 29.01.2013 16:25

Wysyłaj , ale tego domu poniżej.
corrina
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) corrina » 29.01.2013 17:31

Ok, jak tylko znajdę płyty ze zdjeciami bo są one już dość historyczne i przyznam że dawno ich sama nie widzialam :)
slawek43
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek43 » 29.01.2013 19:52

Ok.Jak sie odnajdziesz w Swoim IPN daj znać :papa:
corrina
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) corrina » 20.02.2013 11:29

slawek43 napisał(a):Ok.Jak sie odnajdziesz w Swoim IPN daj znać :papa:

No więc wreszcie odkopałam z czeluści archiwum zdjęcia i wygląda na to że dom, który wcześniej zaznaczyłam jako dom właścicielki apartamentu w tym różowym, to nie ten.
Aha, i udało mi się też znaleźć w swoich notatkach że kobitka nazywała się Mirjana.

To ten dom, w którym mieszka ona sama (tu też ma kilka apartamentów)
02.jpg
03.JPG
Tu go nie widać, jest schowany za tym domem.
Załączniki:
01.JPG
slawek43
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek43 » 26.02.2013 11:25

Witam.
Przepraszam,że tak póżno się odzywam.
Niestety nie mogę pomóc jeśli chodzi o namiary,ale z pewnością jest to ulica Zagradina,my sypiamy tam od czterech lat w 6os pod numerem 26. W tym roku dwa ostatnie tygodnie sierpnia już nie mogę się doczekać. :P
corrina
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) corrina » 26.02.2013 12:50

Nie ma problemu :)
Ktoś się do mnie odezwał na prv i podał namiary na właścicielkę.
Wierzyłam w to forum od samego poczatku !! :)
A "wasz" dom nr 26 mam uwieczniony na jednym ze zdjęć robionych z balkonu tego różowego :)
My planujemy ostatni tydzień sierpnia i 2 tygodnie września.
magdaka
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdaka » 31.12.2016 19:24

Czy ja mogłabym prosić o namiary na ten apartament? na priv?
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 31.12.2016 20:04

magdaka napisał(a):Czy ja mogłabym prosić o namiary na ten apartament? na priv?

Wątek z 2013 roku

corrina od 27 marca 2015, 22:19 nieobecna na forum :roll:
ewa-irena
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa-irena » 01.01.2017 16:56

Polecam apartament przy ulicy Zagradina 28, ten widoczny na przedostatnim zdjęciu (z okrągłym balkonem). Super miejscówka. Wystarczy w wyszukiwarkę wpisać miejscowość i ulicę z numerem domu to namiary na apartamenty Stanicic pojawią na pewno. Byłam tam we wrześniu 2016.
Pozdrawiam, ewa-irena
corrina
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) corrina » 29.05.2018 12:54

Kochani, bardzo byliście pomocni jakiś czas temu, bo udało mi się zidentyfikować właścicielkę apartamentu, o który pytałam. Udało mi się nawet z nią w tym roku skontaktować :) Niestety, w terminie, który mnie interesuje, apartament jest już zajęty.
Dlatego może ktoś akurat przypadkiem zna jeszcze jakiegoś innego właściciela innego apartamentu w tym różowym budynku?
Załączam jeszcze raz zdjęcie, bo widzę, że te, które kiedyś zamieszczałam, już nie są widoczne.

Obrazek

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019