Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Baska Voda gdzie na spokojna plaze ?

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
szalonaona77
Odkrywca
Posty: 105
Dołączył(a): 30.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) szalonaona77 » 03.08.2016 09:22

podbijam temat:)
prosze o namiary na spokojne plaze w kiernuku Breli lub Promajny?
ta głowna w Baska mnie przeraza;)
czaczapel
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 06.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) czaczapel » 27.06.2017 12:24

Witam Wszystkich,

naprawdę nie ma nikogo kto może coś powiedzieć o plażach w Baska Voda od przedostatniego postu z 2014 roku ?
Wybieramy się tam z żoną we wrześniu i też będziemy poszukiwać miejsca na miły odpoczynek na plaży.

Z góry dziękuje za wszystkie podpowiedzi.

Pozdrawiam,
Kamil
aliali22b
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 24.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) aliali22b » 27.06.2017 12:40

Cześć Kamil,

Razem z mężem byliśmy w Baśce w 2016 (czerwiec) i 2015 (lipiec) roku. Wtedy plaże, takie zwykłe, były oblegane dosłownie wszędzie (masa dorosłych, masa dzieci, masa zabawek w wodzie :D ) Trochę luźniej było na plażach w kierunku baru Oseka. Za Oseką, w kierunku Promajna są już plaże typowo dla naturystów.

Teraz jedziemy we wrześniu i spodziewamy się 1/3 tego co jest w typowe wakacje (po rozmowach z "lokalsami").
Myślę, że bez problemu znajdziecie z żoną miły skrawek dla siebie, gdzie odpoczniecie :)

Pozdrawiam serdecznie,
Alicja


czaczapel napisał(a):Witam Wszystkich,

naprawdę nie ma nikogo kto może coś powiedzieć o plażach w Baska Voda od przedostatniego postu z 2014 roku ?
Wybieramy się tam z żoną we wrześniu i też będziemy poszukiwać miejsca na miły odpoczynek na plaży.

Z góry dziękuje za wszystkie podpowiedzi.

Pozdrawiam,
Kamil
czaczapel
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 06.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) czaczapel » 27.06.2017 14:51

aliali22b napisał(a):Cześć Kamil,

Razem z mężem byliśmy w Baśce w 2016 (czerwiec) i 2015 (lipiec) roku. Wtedy plaże, takie zwykłe, były oblegane dosłownie wszędzie (masa dorosłych, masa dzieci, masa zabawek w wodzie :D ) Trochę luźniej było na plażach w kierunku baru Oseka. Za Oseką, w kierunku Promajna są już plaże typowo dla naturystów.

Teraz jedziemy we wrześniu i spodziewamy się 1/3 tego co jest w typowe wakacje (po rozmowach z "lokalsami").
Myślę, że bez problemu znajdziecie z żoną miły skrawek dla siebie, gdzie odpoczniecie :)

Pozdrawiam serdecznie,
Alicja


czaczapel napisał(a):Witam Wszystkich,

naprawdę nie ma nikogo kto może coś powiedzieć o plażach w Baska Voda od przedostatniego postu z 2014 roku ?
Wybieramy się tam z żoną we wrześniu i też będziemy poszukiwać miejsca na miły odpoczynek na plaży.

Z góry dziękuje za wszystkie podpowiedzi.

Pozdrawiam,
Kamil


Dziękuje Alicjo za informacje, mam nadzieję, że Twoje przewidywania co do ścisku na plaży we wrześniu się sprawdzą i będzie całkiem przyjemnie. Czego życzę Tobie i sobie.

Pozdrawiam,
Kamil
ronnie1404
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 8
Dołączył(a): 05.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) ronnie1404 » 23.01.2018 14:30

Planuję wyjazd do Baska Voda w tym roku, czytam różne opinie nt. tłumów ludzi w tej miejscowości.
Chciałbym się dopytać czy faktycznie ten tłum jest tak uciążliwy, że nie ma jak przejść?
A co do plaż to przeglądam Street View i czy możecie mnie upewnić w przekonaniu, że w strone Promajny plaże są większe i mniej oblegane? :)
visgoth
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 09.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) visgoth » 09.02.2018 20:32

BV to takie chorwackie Mielno, więc jeżeli jedziesz w sezonie licz się z dzikimi tłumami, jeżeli po za sezonem czeka Cię "tylko" tłum. Im dalej od plaży miejskiej (w kierunku Breli jak i Promajny) luzu więcej, lecz to nadal nie są puste plaże. BV to chyba drugi po Makarskiej największy kombinat turystyczny na Riwierze Makarskiej z wszystkimi tego plusami i minusami .
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 09.02.2018 23:17

Byłem w BV 4 razy i zawsze w sezonie i chociaż faktycznie ludzi jest sporo to zawsze udało się miejsce na plaży znaleźć. Potwierdzam,że plaża w kierunku Promajny jest o wiele bardziej szersza niż ta w centrum-koło baru Oseka jest na tyle szeroka ,że było tam nawet boisko do siatkówki.
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 10.02.2018 21:06

kibic hr napisał(a):Byłem w BV 4 razy i zawsze w sezonie i chociaż faktycznie ludzi jest sporo to zawsze udało się miejsce na plaży znaleźć. Potwierdzam,że plaża w kierunku Promajny jest o wiele bardziej szersza niż ta w centrum-koło baru Oseka jest na tyle szeroka ,że było tam nawet boisko do siatkówki.

Mylisz miejsce na plaży ze spokojną plażą.
marcel232
Croentuzjasta
Posty: 263
Dołączył(a): 20.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcel232 » 11.02.2018 13:34

Jedyna spokojna plaża w BV to ta FKK za barem Oseka. Tylko te kobiety polerujące poręcz na promenadzie powyżej.. :)
babciaolkairysia
Globtroter
Posty: 54
Dołączył(a): 01.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) babciaolkairysia » 07.10.2018 22:54

Witam
Kilka razy byłam już w Chorwacji ,teraz wybieram się w okolice Baski Voda .
Interesują mnie plaże płytkie głęboko w może , takie dla dzieci .
Będę wdzięczna za wszelkie informacje .
Poprzednia strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
Baska Voda gdzie na spokojna plaze ? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone