Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

BAŁKANY 2007 & 2008 & 2019 & 2020 & 2021 & 2022 ...

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1372
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 21.02.2008 22:22

Piotrek_B napisał(a): A nie przepraszam, mam jedno pytanie - kiedy będzie ciąg dalszy :?: :lol:


Piotrze,

Wkrótce ... :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

PAP
AnetaA
Cromaniak
Posty: 881
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnetaA » 21.02.2008 23:18

No to czekamy :D przerwy w "podrózy" też mile widziane, byle nie za długie
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.02.2008 00:05

meeg napisał(a):Natomiast jeśli chodzi o te kropki to jak najbardziej należy uzupełnić je samymi plusami, bo ta relacja jest, powtórzę raz jeszcze za..biaszcza :hearts: :hearts: :hearts: (mam nadzieję, że Janusz nie będzie mi wypominał kaleczenia naszej mowy :wink: )


Spoko "meeg" :lol: - nic nie będę wypominał i nic nie będę wykropkowywał :wink:

Relacja jest mniamniuśna :!: :wink: :lol: :papa:
meeg
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1225
Dołączył(a): 17.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) meeg » 22.02.2008 00:20

No ładnie :!: :wink:

Nazwałeś męsko sprawę po imieniu. Ja z racji że kobietą jestem, to tak delikatniej i nieśmiało z kropeczkami :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.02.2008 00:51

meeg napisał(a):No ładnie :!: :wink:

Nazwałeś męsko sprawę po imieniu. Ja z racji że kobietą jestem, to tak delikatniej i nieśmiało z kropeczkami :wink:


:wink: :wink: Widocznie meeg jesteś delikatną i nieśmiała kobietą :lol:
Ja czasem muszę "zamykać uszy" jak słyszę kobietę/kobiety :wink: :lol:
Korneliusz
Odkrywca
Posty: 70
Dołączył(a): 12.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Korneliusz » 22.02.2008 23:16

PAP napisał(a):
kulka53 napisał(a):
PAP napisał(a): :D. Tak na prawdę, to chęć mamy tam pojechać już w tym roku, ale przyjęta kolejność wynika z tego, że planujemy przejść z modelu rodziny 2+2 na 2+3, więc ....
PAP



Witam Was serdecznie.Oczywiście dalej śledzę Waszą przygodę!!Jeżeli mogę Wam coś podpowiedziedzieć to proponuję zmianę auta (wcale nie duże koszta) na VW SHARAN!!! :idea:
Ps.Ja tak planuję bo uważam,że to jest dobry pomysł (a jestem w podobnej sytuacjni jak Wy)!!
Dzięki za podanie cen w Albani!!
Pozdrawiam!!
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1372
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 23.02.2008 00:26

Korneliusz napisał(a):
PAP napisał(a):
kulka53 napisał(a):
PAP napisał(a): :D. Tak na prawdę, to chęć mamy tam pojechać już w tym roku, ale przyjęta kolejność wynika z tego, że planujemy przejść z modelu rodziny 2+2 na 2+3, więc ....
PAP



Witam Was serdecznie.Oczywiście dalej śledzę Waszą przygodę!!Jeżeli mogę Wam coś podpowiedziedzieć to proponuję zmianę auta (wcale nie duże koszta) na VW SHARAN!!! :idea:
Ps.Ja tak planuję bo uważam,że to jest dobry pomysł (a jestem w podobnej sytuacjni jak Wy)!!
Dzięki za podanie cen w Albani!!
Pozdrawiam!!


Korneliuszu,

Dzięki za sugestię :D ... plan na wymianę jest, ale nie ma jeszcze decyzji na co, tak więc twoja rada zasili nasz bank pomysłów :D :D ...

Pozdrawiam,

PAP
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 23.02.2008 00:47

A ja dodaję do banku pomysłów na zmianę auta Logan MCV

Wprawdzie Sharan to VV a Logan to Dacia - ale Logan dwukrotnie tańszy :lol:
witki
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1231
Dołączył(a): 27.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) witki » 23.02.2008 01:05

Nie ma to jednak jak duuuży samochód.... :wink:
My myślimy nad takim cackiem: Fiacik na długie podróże
plavac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4893
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) plavac » 23.02.2008 01:42

A ja na bałkańskie bezdroża radziłbym coś takiego :D

Obrazek

Przemierzałem tym cackiem w ostatni weekend pół Polski. 22 lata, silnik diesel, 8 foteli, bagażnik taki, że pół domu wchodzi , nikt nie ukradnie - taki brzydal :) Napęd na 4 koła, bieg terenowy, a jaki bezpieczny - tylko 90 km/h. VW Caravelle ... Tylko jedno go dyskwalifikuje - za chwilę nie będzie już bałkańskich bezdroży , wszędzie kładą asfalt :( :wink:
Korneliusz
Odkrywca
Posty: 70
Dołączył(a): 12.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Korneliusz » 23.02.2008 12:17

Janusz Bajcer napisał(a):A ja dodaję do banku pomysłów na zmianę auta Logan MCV

Wprawdzie Sharan to VV a Logan to Dacia - ale Logan dwukrotnie tańszy :lol:



Szanowny Panie Januszu.Z całym szacunkiem dla Pana ale nie sądzę,ażeby LOGAN był dużo większy do SKODY!!!Nie jechałem LOGANEM ale myślę,że nie ma co porównywać SHARANA z LOGANEM!!Co do ceny to ja osobiście wolałbym paroletniego SHARANA od nowego LOGANA :!:
To jest tylko moja opinia i rozumię,że ktoś ma na ten temat inne zdanie!!
Serdecznie pozdrawiam!!
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 23.02.2008 15:12

Obrazek

Obrazek

Obrazek

i jeszcze raz Logan MCV

Obrazek[/img]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.02.2008 15:24

Tylko czekać jak wpadnie tu PAP i zrobi wam zje...ke za śmiecenie w wątku :wink:
Proponuje przejść z tymi samochodzikami TU a nie śmiecić PAP-owi w jego relacji
:papa:
niezawodny
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2307
Dołączył(a): 12.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) niezawodny » 23.02.2008 16:08

PAP napisał(a):Dzięki za sugestię :D ... plan na wymianę jest, ale nie ma jeszcze decyzji na co, tak więc twoja rada zasili nasz bank pomysłów :D :D ...
PAP

A nad jaką klasą sprzętową się zastanawiasz? Duże kombi, VAN, terenówka, SUV a może kamper? Każde rozwiązanie ma swoje plusy i minusy. Niewątpliwie najlepszy stosunek ceny do jakości uzyskasz przy dużym kombi, z kolei najbardziej uniwersalny będzie średniej wielkości SUV. Na dalekie wyprawy idealny jest VAN a na bezdroża terenówka. Z kolei przy kamperze odpada problem szukania i planowania noclegu - idealny na tzw. objazdówki. Zatem ciężki wybór. 2 lata temu sam go przerabiałem przesiadając się z kombiaka (opel omega) bo nie wszędzie mogłem nim dojechać tam gdzie chciałem.
Renatka66
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 306
Dołączył(a): 04.11.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Renatka66 » 23.02.2008 22:54

Ujawniam się, PAP- ie. Czytam wszystko od początku, jak tylko pojawiłeś się.
Jestem zaciekawiona i zachwycona Twoją relacją :)
Podziwia Twoją wytrwałość i pasję podróżowania, zwłaszcza z tak "małą gromadką" ( moje dzieci w tym wieku przejeżdżały co najwyżej 50 km i już chciały wysiadać).
Mam małą propozycję,czy mógłbyś na koniec relacji umieścić zdjęcie zakupionych pamiątek? ( o ile nie zostały już wypite, zjedzone lub zniszczone) :lol: :D :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
BAŁKANY 2007 & 2008 & 2019 & 2020 & 2021 & 2022 .....
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone