Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Autokarem do Baśka Voda

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
aliali22b
Globtroter
Autokarem do Baśka Voda

Nieprzeczytany postnapisał(a) aliali22b » 23.06.2016 11:38

Cześć,

Chyba potrzebuję Waszej pomocy :(
Razem z mężem mieliśmy jechać od 30.06 do 14.07 do Baśka Voda własnym samochodem. Wszystko załatwione etc. etc. - ale samochód trafił ostatnio do serwisu i raczej szybko stamtąd nie wyjedzie.

W związku z tym na szybko rozglądamy się za alternatywnym dojazdem. Wybór padł na autokar. Sprawdziałam Gandalf. Retmanm, Fun Club. Przeszperałam forum. Jednak wszystkie te firmy albo nie jadą w tygodniu (tylko piątki) albo nie dojeżdżają do Baśki.

I tu pytanie do Was, drodzy Forumowicze - czy macie jakiś pomysł? Jak możemy dojechać do Baśka Voda i stamtąd wrócić w terminie naszych urlopów?

Pozdrawiam serdecznie,
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 23.06.2016 11:48

Poszło PW
aliali22b
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) aliali22b » 23.06.2016 11:55

Dzięki wielkie za wiadomość! Ich też podglądałam. Niestety nie mają wolnych miejsc.

Mikromir napisał(a):Poszło PW
Asiaa90
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asiaa90 » 23.06.2016 11:59

Biuro podróży Oskar ?
wysłałam również e-maila z innym linkiem,
autokarowe-rozklady-jazdy-do-cro-t6267-210.html tutaj też warto zaglądnąć :)
aliali22b
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) aliali22b » 23.06.2016 18:15

Dzięki za odpowiedź. Oczywiście czytałam cały ten wątek i sprawdziłam wszystkich wspomnianych przewoźników.

Asiaa90 napisał(a):Biuro podróży Oskar ?
wysłałam również e-maila z innym linkiem,
autokarowe-rozklady-jazdy-do-cro-t6267-210.html tutaj też warto zaglądnąć :)

Na chwilę obecną chyba udało nam się znaleźć połączenie Elabusem (dopiero po rozmowie telefonicznej okazało się, że mieli jakąś blokadę na wyszukiwarce i wcześniej nie było widać połączeń).
Wyjazd o 6. rano 30 czerwca, nie z Warszawy ale z Katowic i na miejscu 24 godziny później. Trasa przez Czarnogórę...
Chyba czas poszukać informacji czy jest potrzebny paszport ;)
Dzięki wielkie za pomoc!
JedrzeJ
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) JedrzeJ » 27.06.2016 12:53

Ja 2gi raz w tym roku jadę z ElaBus. Poszukaj u nich :(

UPDATE:
Nie widziałem twojego postu że już sobie poradziłaś.

Dziwny ten kurs 24 godzinny... weź pod uwagę to że na miejscu możesz być 3-6 godzin wcześniej.

Gdzieś w połowie drogi jest przesiadka, niektórzy jadą do Rumunii, Bułgarii a reszta do Albanii, Czarnogóry, Chorwacji.

Słyszeliśmy że niektórzy na przesiadkę czekali 6 godzin.

My mieliśmy przyjechać o 4 rano do splitu a przyjechaliśmy o 23...
Ale ogólnie podróż bez problemów, na miejscu pilot wycieczki i dwóch kierowców.
Autobusy mega wygodne (mam 190cm wzrostu) trochę za zimno w nich bo klima ostro daje :)

Powrót do Alternatywne środki lokomocji

Autokarem do Baśka Voda
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019