Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty Rozika - Baška Voda

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
canooe
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 181
Dołączył(a): 02.06.2008
Apartamenty Rozika - Baška Voda

Nieprzeczytany postnapisał(a) canooe » 20.02.2012 20:54

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Apartamenty Rozika - Baška Voda Obala sv. Nikole 77

Zastanawiam się nad tym apartamentem i jego położeniem może ktoś w nim był i się podzieli swoimi spostrzeżeniami.

Jestem już na etapie negocjacji.
Termin pobytu od 30-07-2012 do 08-08-2012.

Już po negocjacjach - zaliczka wysłana Pocztą Polską - przelew międzynarodowy koszt tylko 13 zł :lol:.

Teraz tylko czekać do 29 lipca i w drogę 8)
rbandula
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 320
Dołączył(a): 17.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rbandula » 14.04.2012 20:38

Z tego co widzę z mapki, Twój apartament położony jest przy głównym deptaku w Baska Voda, a więc musisz być przygotowany na tłumy spacerowiczów przemieszczających się w tych okolicach w godzinach wieczornych. Sama plaża (tuż przed apartamentem) też zapewne będzie niemiłosiernie zatłoczona. Polecam kilkuminutowy spacerek w lewo (w stronę Promajny), będzie trochę luźniej.
Baska Voda-super miejscowość :D ! Byłam dwa razy i polecam!
Waldii77
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 10.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Waldii77 » 14.04.2012 20:59

Rzeczywiście ścisłe centrum, wieczorkiem pewnie będzie wesoło i gwarnie, muzyczka, atmosfera iście gorąca...:) Ale każdy ma swoje upodobania. Na pewno miejscowość godna polecenia-gdybym mógł to już bym się spakował i w drogę...:)
canooe
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 181
Dołączył(a): 02.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) canooe » 10.08.2012 12:58

Widok z Naszego Apartamentu
Załączniki:
DSC03817.JPG
DSC03859.JPG
DSC03844.JPG
DSC04630.jpg
Villa Rozika Apartament na 3 piętrze
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 11.01.2019 14:19

Wiem, że wątek juz był dawno założony ale może ktoś był niedawno w tych apartamentach? Nie pytam o położenie, bo jakie jest każdy widzi, ale o same apartamenty. Jak jest z czystością w apartamentach? Nie ma jakiegoś grzyba w klimie albo czegoś podobnego? I jak wygląda kwestia parkingu? Jest on kolo domu czy gdzies dalej?
canooe
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 181
Dołączył(a): 02.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) canooe » 11.01.2019 20:28

to było parę lat temu, ogólnie okolica piękna ale łazienki w willa rozika wtedy były maleńkie i nie funkcjonalne, ładne pokoje z aneksem kuchennym , czysto, parking maleńki, chyba na dwa samochody, drugi około 100m dalej , rano strasznie głośno /dostawy do sklepu na dole/ ale pobyt ogólnie bardzo udany, super lokalizacja , wszędzie blisko.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.01.2019 20:48

Trzy lata temu było dokładnie tak samo natomiast jeśli chodzi o czystość to bez zastrzeżeń tylko rano nie dało się spokojnie pospać ogólnie 5- bym ocenił :)
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 15.01.2019 09:57

Dzięki za odpowiedzi. Canoe, możesz napisać, czy Wasze apartamenty na 3 piętrze to były 2+2? Bo zaproponowano mi 2 apartamenty 2+2 dla nas i dla znajomych, tylko właśnie nie wiem na którym piętrze się znajdują, bo mają jakiś problem ze stroną internetową, ani tak do końca nie wiem które zdjęcia przedstawiają dokładnie te nasze apartamenty.
No i jak z tą plażą? Domyślam się, że jest pewnie ładnie doładowana, ale mam nadzieję, że na przełomie czerwca i lipca nie będzie jeszcze aż tak źle.
I jeszcze jednym pytaniem Was pomęczę: Czy wieczorkiem można liczyć na jakieś noce rybackie w okolicy, czy inne podobne wydarzenia? Bo próbowałam jakieś informacje na ten temat znaleźć, ale nic mi konkretnego nie wpadło w oczy.
Koenig
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 879
Dołączył(a): 03.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Koenig » 15.01.2019 12:17

W BV też są noce rybackie, ale trzeba wstrzelić się w termin. Nie pamiętam czy są organizowane co tydzień czy co dwa. Przed tym apartamentem lub oobok jest tablica ogłoszeń na balustradzie, tam będą ogłoszenia.
Nie wiem czy byłaś już w BV, ale trzeba się liczyć z tym, że dobre miejsca są wcześnie rano zajęte. Także przez płatne leżaki.
Polecam miejscówkę w okolicy baru Borik, to niedaleko Twojego apartamentu.
canooe
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 181
Dołączył(a): 02.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) canooe » 15.01.2019 14:51

Na plaże chodziliśmy deptakiem w lewo ok. 10 minut w rejonie baru Santiago caffe bar / 5 element( zobacz na mapach google), tam plaża była mniej zaludniona i ładniejsza. Polecamy fajny rejs statkiem BIBA (ten co na zdjęciu) w kierunku na HVAR i potem na plażę Złoty Róg na wyspie Brac. Nasz apartament był 2+2 a co do pozostałych to nie wiem, ale pewnie też był co najmniej 2+2.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 17.01.2019 22:59

Ostatecznie zrezygnowaliśmy z Villi Rozika na rzecz Tucepi i apartamentow przy ulicy Kamena 6. Tutaj zdecydowanie będzie bardziej spokojnie bo nie jest to ścisle centrum. Plaże mamy tuż za oknem, parking pod domem, do sklepów i restauracji "rzut beretem" wiec nie ma co się zastanawiac :D

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartamenty Rozika - Baška Voda
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone