Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty Katić Slatine - Čiovo

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
zabekrafal
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 175
Dołączył(a): 03.01.2017
Apartamenty Katić Slatine - Čiovo

Nieprzeczytany postnapisał(a) zabekrafal » 28.03.2017 13:12

Witam, mam pytanie o apartamenów Katić w Slatine. Czy ktoś był w tych apartamentach. Jeśli tak to prosiłbym o opinie.

Link : zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
pyton
Cromaniak
Posty: 1539
Dołączył(a): 09.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pyton » 10.04.2017 17:47

Moja siostra była tam w AP1 i była zadowolona. Ale ona jest zawsze zadowolona :wink: .
Generalnie wszystko wygląda tak, jak na zdjęciach na Crodea.
Łazienka bardzo malutka.
Właściciele mieszkają na dole, ale jakby ich nie było. Można się z nimi porozumiewać chyba tylko po chorwacku, po angielsku z ich synem, który mieszka gdzieś indziej.
Udanych wakacji życzę :hut:
zabekrafal
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 175
Dołączył(a): 03.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) zabekrafal » 13.04.2017 09:05

Witaj.Dzięki bardzo za odpowiedź. Co do łazienki to dla mnie nie musi mieć 20m2 :wink: . Wystarczy ,że jest, i jest czysta. My mamy wynajęte oba apartamenty, czyli wychodzi na to , że będziemy tam sami oprócz właścicieli.
Jakby siostrze przypomniało się coś ciekawego z pobytu w tym apartamencie czy jakieś cenne wskazówki to będę wdzięczny za informację.
Dziękuję i pozdrawiam
zabekrafal
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 175
Dołączył(a): 03.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) zabekrafal » 06.09.2017 20:45

Byłem, przeżyłem i polecam. My mieliśmy wynajęte oba apartamenty , więc byliśmy praktycznie sami. Na dole mieszkają tylko rodzice od właściciela apartamentów (właściciel mieszka w splicie). Bardzo sympatyczni i pomocni, jedyne co, to nic nie mówią po angielsku (rozmowa poprzez googole translator, ubaw po pachy :lol: ) Apartamenty zgodny z opisem i zdjęciami. Czyste (żona i tak objechała rejony, ale nie dlatego żeby było brudno, po prostu tak ma, bo nie zaśnie :roll: ) , łazienki trochę małe, ale nie żeby, nie dało się funkcjonować. Do plaży 150m (2min) , plaża fajna, żwirowa, szeroka na jakieś 7-8 m. Co najważniejsze , są na niej krzewy robiące trochę cienia, wiec nie trzeba parasola. Generalnie polecam, najlepiej dla dwóch rodzin tak jak my byliśmy. Każda osobny apartament , a wieczorem razem na wspólnym tarasie. A widok z tarasu mniej więcej taki
Załączniki:
20170814_142443 (Copy).jpg
sylvestris
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 21.02.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) sylvestris » 21.02.2021 12:37

Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie wejść do apartamentów. Czy aby wejść do tego większego mieszkania trzeba przejść przez taras? Czy jest osobna klatka schodowa?
zabekrafal
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 175
Dołączył(a): 03.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) zabekrafal » 22.02.2021 17:52

Witam
Oba apartamenty są połączone tarasem. Schody są zewnętrzne. My mieliśmy wynajęte oba, co było super rozwiązaniem, bo każdy miał swój apartament , a wieczorem wspólne biesiadowanie na tarasie 8) . Czerwoną strzałką zaznaczyłem wejście do tego większego.
Załączniki:
slatine.jpg
sylvestris
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 21.02.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) sylvestris » 22.02.2021 18:30

Rozumiem, bardzo dziękuję za odpowiedź.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartamenty Katić Slatine - Čiovo
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone