Ciovo - moja subiektywna opinia
napisał(a) KrisM » 28.01.2011 12:08
Apartamentów niestety nie znam;-) ale CIOVO.....
w zeszłym roku dużo się tutaj naczytałem o Ciovo. jest wielu entuzjastów i równie wielu przeciwników (może i jest ich więcej

). tym drugim nie bardzo chciało mi się wierzyć, bo czy w Chorwacji może być aż tak źle?:) - i w zeszłym roku pojechaliśmy na Ciovo;-)))
plażę - i owszem znaleźliśmy fajną i przyjazną dla małych dzieci - reszta to porażka. 1. pełno komarów - moja 1.5 roczna córeczka po pierwszej nocy na Ciovo wyglądała jakby miała wysypkę. obudziła się cała pokąsana przez komarzyce
2. brak chodników - spacer to koszmar. wąskie uliczki pozwalające z trudem minąć się 2 autom, i do tego ludzie poruszający się tą drogą (z powodu braku chodników) pomiędzy samochodami . jeśli masz małe dziecko, potrzebujesz wózka i lubisz gdy skacze Ci adrenalina - to polecam CIOVO.
ogólnie to brudno i betonowo.
byłem na Ciovo 2 razy - pierwszy i ostatni
