Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Aktualna temperatura wody w Adriatyku

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
marekb
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 12.06.2011 09:02

Z napisał(a):Od przyszłego tygodnia zapowiadają w Czarnogórze 32stopnie-pięknie.
temperaturę wody...?? :roll:
PakoG
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) PakoG » 30.06.2011 09:13

5 dni temu temperatura wody w okolicach Splitu miała 24 stopnie. Dziś ma całe 20 stopni. Czy jest to spowodowane jakimiś zimnymi prądami ?

Jeszcze parę stopni w dół i przed wejściem do morza będę musiał się posmarować maścią rozgrzewającą tu i tam ... :lol:
Katarzyna Głydziak Bojić
Rezydent

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 30.06.2011 11:48

Dwa dni pod rząd wiała bura....
Raul73
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 30.06.2011 14:01

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):Dwa dni pod rząd wiała bura....

"Wiała" - znaczy już nie wieje? :D
djflix
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) djflix » 30.06.2011 14:10

dziś nad ranem wróciłem z 10 dniowego pobytu w okolicach Primosten, woda 19 czerwca miała 22-23, potem na kilka dni bujneła się do 25 stopni :) na weekend spadła do 20 bo wiała bura i nawiało chłodnych pradów, a pod koniec pobytu miała 22, za to temperatura powietrza cały pobyt słońce i w okolicach 30-35 stopni :))) ogólnie jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z pogody i wody, choć nie powiem zabezpieczylismy się i na wyjazd kupiliśmy pianki do pływania, wiec nie straszne nam były spadki temp wody...
Katarzyna Głydziak Bojić
Rezydent

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 30.06.2011 14:28

Raul73 napisał(a):
Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):Dwa dni pod rząd wiała bura....

"Wiała" - znaczy już nie wieje? :D

Nie, nie wieje.. ale to zawsze ochłodzi wodę i potrzeba 2, 3 dni, by się nagrzała..
Raul73
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 30.06.2011 14:38

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):Nie, nie wieje.. ale to zawsze ochłodzi wodę i potrzeba 2, 3 dni, by się nagrzała..

To dla mnie doskonała informacja, bo właśnie za 4 dni będę na miejscu. :lol: :lol:
Wielkie dzięki za info.
telepol
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) telepol » 30.06.2011 14:43

do stałych śledzących pogodę: czy w Chorwackich mediach jest coś takiego jak w Polsce podaję stronę www.tvnmeteo.pl
tomaszg6
Podróżnik
pag

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomaszg6 » 04.08.2011 17:22

oby tylko była ładna pogoda na Pagu ostatni tydzień sierpnia :D
marccc
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) marccc » 08.08.2011 18:24

telepol napisał(a):do stałych śledzących pogodę: czy w Chorwackich mediach jest coś takiego jak w Polsce podaję stronę www.tvnmeteo.pl

ja zaglądam tutaj po długoterminową:

http://www.pogodana16dni.com/pogoda_w_k ... orwacja/34

a tutaj na krócej, ale więcej miejscowości:

http://www.zoover.pl/chorwacja/dalmacja ... oda/pogoda
wikusia
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikusia » 08.08.2011 19:56

oby tylko była ładna pogoda na Pagu ostatni tydzień sierpnia

Będzie śliczna przez DWA ostatnie tygodnie sierpnia! :P
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.08.2011 20:22

marccc napisał(a):
telepol napisał(a):do stałych śledzących pogodę: czy w Chorwackich mediach jest coś takiego jak w Polsce podaję stronę www.tvnmeteo.pl

ja zaglądam tutaj po długoterminową:

http://www.pogodana16dni.com/pogoda_w_k ... orwacja/34

a tutaj na krócej, ale więcej miejscowości:

http://www.zoover.pl/chorwacja/dalmacja ... oda/pogoda

A horoskopy Marccc czytasz :?: - podobnie jest z długoterminową prognozą pogody :wink: :lol:
Zauważcie, że mając narzędzia - tysiące pomiarowych stacji (ciśnienie, temp. kier. wiatru, różnice ciśnień)....nie można dokładnie określić pogody na powiedzmy 48 h :!: Ile razy zmieniają się teksty o pogodzie w ciągu JEDNEGO weekendu :?: :roll: ...czasami 2 - 3 razy.... czyli codziennie :lol:

Zatem prognoza tzw.długoterminowa, to prawie fikcja...no a tak dokładniej statystyka (czyli niezbyt precyzyjna część matematyki :wink: )...porównanie np. drugich połówek sierpnia przez ostatnie 50 lat....

Nie stresujcie się, bo wyjdzie i tak jak z prognozy góralskiej....."bydzie piknie...no chyba zeby loło" :lool: :lool:
bananboy
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) bananboy » 09.08.2011 17:28

Dzisiaj w nocy w Biogradzie chyba padało.Nie jestem pewien bo spalem jak suseł ale ciuchy na podwórku były mokre.Rano było pieruńsko zimno zero słonca tylko chmury i wiatr.Po południu normalka czyli upał słonce i ciepła woda. :)
waldi-ia
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldi-ia » 09.08.2011 23:09

Witam .
W sobotę mam zamiar zawitac nad Jadran . Przeraża mnie prognoza pogody na najbliższe dni , czy ktoś może napisac jakie panują temp. w okolicy Śibenika , oraz jaka jest temp. wody w Adriatyku ? :evil:
Katarzyna Głydziak Bojić
Rezydent

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 09.08.2011 23:20

waldi-ia napisał(a):Witam .
W sobotę mam zamiar zawitac nad Jadran . Przeraża mnie prognoza pogody na najbliższe dni , czy ktoś może napisac jakie panują temp. w okolicy Śibenika , oraz jaka jest temp. wody w Adriatyku ? :evil:

Nie wiem, który to już raz .. ale podaję
http://meteo.hr/
strona hr krajowego zakładu meteorologii..
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat

Aktualna temperatura wody w Adriatyku - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019