Witamy wszystkich podróżników na platformie cro.pl© Chorwacja online™ – Witamy wszystkich podróżników na słonecznej stronie Chorwacji

Ultra Europe 2019

05.06.2019
Jak co roku, do Splitu i okolic tłumnie przybędą miłośnicy elektronicznych brzmień. Tegoroczna edycja Ultra Europe, oprócz trwającej trzy dni głównej imprezy na stadionie Poljud w Splicie, obejmie również opening party, które odbędzie się dzień wcześniej, a także - na deser - cztery imprezy na okolicznych wyspach.
Łącznie cała zabawa będzie trwała 7 dni, od czwartku do środy. Opening party odbędzie się 11 lipca w splitskim barze Hemingway, następnie uczestnicy przeniosą się na 3 dni (12, 13, 14 lipca) na stadion Poljud na główną część festiwalu. 15 lipca wyspa Brač gościć będzie Regatta Party, natomiast następnego dnia uczestnicy przeprawią się na wyspę Hvar, gdzie czekać na nich będzie impreza pod nazwą Ultra Beach oraz wieczorne Resistance Hvar. Na zakończenie rytmy techno usłyszeć będzie można 17 lipca na wyspie Vis.

A tak bawiono się na Ultra Europe w zeszłym roku:Szczegóły imprezy na oficjalnej stronie: https://ultraeurope.com/

Starsze aktualności:
cron
Ultra Europe 2019
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone