Witamy wszystkich podróżników na platformie cro.pl© Chorwacja online™ – Witamy wszystkich podróżników na słonecznej stronie Chorwacji

Festiwal Ultra Europe 2018

01.07.2018
Jak co roku, na miłośników nowoczesnych brzmień, czeka w lipcu kilkudniowa zabawa z gwiazdami muzyki elektronicznej w Splicie oraz imprezy towarzyszące na okolicznych wyspach.
Tegoroczny Festiwal Ultra Europe rozpocznie się opening party w splitskim klubie Hemingway 5 lipca, natomiast właściwa impreza odbędzie się 6, 7 i 8 lipca na stadionie Poljud w Splicie. Tradycyjnie głównym wydarzeniom w Splicie będą towarzyszyły imprezy odbywające się na pobliskich wyspach: 9 lipca na plaży Zlatni Rat na wyspie Brač, 10 lipca na wyspie Hvar w kompleksie hotelowym Amfora Hvar Grand Beach Resort oraz Carpe Diem Beach Club, a na zakończenie 11 lipca impreza w fascynującym obiekcie Fort George na wyspie Vis.

Więcej informacji na oficjalnej stronie Ultra Europe: https://ultraeurope.com

Ultra Europe

Starsze aktualności:
cron
Ultra Europe 2018
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone