Chorwacja Online – witaj na słonecznej stronie Chorwacji

Festiwal Ultra Europe 2018

01.07.2018
Jak co roku, na miłośników nowoczesnych brzmień, czeka w lipcu kilkudniowa zabawa z gwiazdami muzyki elektronicznej w Splicie oraz imprezy towarzyszące na okolicznych wyspach.
Tegoroczny Festiwal Ultra Europe rozpocznie się opening party w splitskim klubie Hemingway 5 lipca, natomiast właściwa impreza odbędzie się 6, 7 i 8 lipca na stadionie Poljud w Splicie. Tradycyjnie głównym wydarzeniom w Splicie będą towarzyszyły imprezy odbywające się na pobliskich wyspach: 9 lipca na plaży Zlatni Rat na wyspie Brač, 10 lipca na wyspie Hvar w kompleksie hotelowym Amfora Hvar Grand Beach Resort oraz Carpe Diem Beach Club, a na zakończenie 11 lipca impreza w fascynującym obiekcie Fort George na wyspie Vis.

Więcej informacji na oficjalnej stronie Ultra Europe: https://ultraeurope.com

Ultra Europe

Starsze aktualności:
cron
Ultra Europe 2018
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2022