Witamy wszystkich podróżników na platformie cro.pl© Chorwacja online™ – Witamy wszystkich podróżników na słonecznej stronie Chorwacji

Festiwal Ultra Europe 2017

24.05.2017
W lipcu po raz kolejny Split i okolice przeżyją oblężenie przez fanów muzyki oraz dobrej zabawy. Miłośnicy dalmatyńskich klap będą jednak nieco zawiedzeni, gdyż tym razem nie chodzi o tradycyjną muzykę chorwacką.
Festiwal Ultra Europe przyciąga wielbicieli elektronicznych brzmień, a impreza odbywa się w przeważającej cześci na świeżym powietrzu. Zgodnie z tradycją, oprócz głównej sceny na stadionie Poljud w Splicie (w dniach 14, 15 i 16 lipca), odbędzie się kilka imprez towarzyszących. 13 lipca w Giraffe Palm Beach House w Splicie zabawa rozpocznie się na Opening Party, natomiast 17 lipca słynna plaża Zlatni Rat na wyspie Brač będzie czekała na uczestników Regatta Party. Dzień później plażowa impreza przeniesie się na wyspę Hvar do Hotelu Amfora Grand Beach Resort, a cały festiwal zakończy party na wyspie Vis.

Miłośnicy tego rodzaju zabawy więcej informacji znajdą na oficjalnej stronie https://ultraeurope.com/ .

Ultra Europe 2017Starsze aktualności:
cron
Festiwal Ultra Europe 2017
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone