Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

19.08.2013 Szczecin - Makarska

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty
19.08.2013 Szczecin - Makarska

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.08.2013 20:43

Witam uprzejmie.
19-go w poniedziałek rano, kolo 8.00 wyjezdzamy z malzonka gdzies w okolice Makarskiej. Nie mamy blizej sprecyzowanego miejsca docelowego, wiec jedziemy gdzie nas oczy poniosa. Audi A4, predkosc jazdy obojetnie, przystanek na noc planujemy na wysokosci Graz, moze blizej, moze dalej, na pewno nie dojedziemy za jednym zamachem, bo i po co.
Planujemy zostac w Chorwacji do 30.08 wlacznie, powrot rano 31.08.
Jesli jedzie ktokolwiek w tym kierunku i chce sie dolaczyc swoim samochodem, coby pojechac w kupie, jestesmy chetni.
Pozdrawiam :)

Powrót do Chorwackie ABC19.08.2013 Szczecin - Makarska
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2018