Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Żuljana/ Trstenik szukam dwóch kwater 2+2

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 28.12.2011 16:08

Trochę mylne to 2+2 i 2+1... Powinno raczej być 4 (4+1) i 3+1. Liczba po plusie to zazwyczaj dzieciaki...
B_Magdalenka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 285
Dołączył(a): 14.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) B_Magdalenka » 28.12.2011 16:18

Bocian napisał(a):Trochę mylne to 2+2 i 2+1... Powinno raczej być 4 (4+1) i 3+1. Liczba po plusie to zazwyczaj dzieciaki...


a ja właśnie się spotykam z takim określeniem. 4+1 to dla mnie już dwie odrębne sypialnie + jakieś spanie właśnie salonie przy kuchni :lol: a to dla mnie za dużo.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 28.12.2011 17:40

Czyli chcesz aby w sypialni spały dwie dorosłe, w salonie dwie dorosłe i dziecko?
aga2
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1022
Dołączył(a): 10.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga2 » 28.12.2011 17:57

Bocian, wg. mnie Magda szuka klasycznego 2+2 i 2+1, sypialnia i pokoj dzienny z dostawka, z tym ze dostawki na dorosłych :) Cos podobnego jak jest w Tri Palme, sypialnia i sofa.
Magda, zerknij do maila :)
B_Magdalenka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 285
Dołączył(a): 14.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) B_Magdalenka » 28.12.2011 18:03

aga2 napisał(a):Bocian, wg. mnie Magda szuka klasycznego 2+2 i 2+1, sypialnia i pokoj dzienny z dostawka, z tym ze dostawki na dorosłych :) Cos podobnego jak jest w Tri Palme, sypialnia i sofa.
Magda, zerknij do maila :)


tak. czegoś takiego szukam:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
tu dla przykładu Ivana i Marina - sypialnia dla mnie i męża. rozkładane łóżkow w dziennym dla moich rodziców. łóżeczko turystyczne dla dziecka wcisnę do swojej sypialni.

Aga dzięki, z domu wieczorem napiszę parę pytań :lol:
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 28.12.2011 21:14

Moja dzisiejsza rada jest taka ... cierpliwie czekając na odpowiedż od Danijeli , napisz do Sarki ( możesz po polsku ) i zapytaj, czy ma jeszcze wolną dla Ciebie Haniję w Boraku lub Palmę w Podobuce . Nie można przecież tylko narzekać ... a jak się Peljesac nie podoba , to czeka Cię przymusowa zsyłka na Brac ... podzielisz los myszy :wink:
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 28.12.2011 21:39

mkm napisał(a):Moja dzisiejsza rada jest taka ... cierpliwie czekając na odpowiedż od Danijeli , napisz do Sarki ( możesz po polsku ) i zapytaj, czy ma jeszcze wolną dla Ciebie Haniję w Boraku lub Palmę w Podobuce . Nie można przecież tylko narzekać ... a jak się Peljesac nie podoba , to czeka Cię przymusowa zsyłka na Brac ... podzielisz los myszy :wink:



No tak, ale może jakoś przeżyję tą zsyłkę :wink:




Ubierz się jakoś wyróżniająco w piątek na ten mecz, to może Cię zobaczę i ocenię czy ostro kibicujesz tym swoim koksownikom :wink:
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 28.12.2011 22:15

mysza73 napisał(a):

No tak, ale może jakoś przeżyję tą zsyłkę :wink:




Ubierz się jakoś wyróżniająco w piątek na ten mecz, to może Cię zobaczę i ocenię czy ostro kibicujesz tym swoim koksownikom :wink:


Jestem pewien , ze nie tylko przeżyjesz , ale jeszcze polubisz te przymusowe zsyłki :D

Marne szanse ... kamerzyści stawiają na młodość i atrakcyjność :wink:
No to na dobranoc 8) ...
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 28.12.2011 22:30

mkm napisał(a):
Jestem pewien , ze nie tylko przeżyjesz , ale jeszcze polubisz te przymusowe zsyłki :D


Też tak myślę :P
Mam już nawet dokładnie zaplanowany prawie każdy dzień tej zsyłki, a nawet mi kilku dni brakuje :?

A tu jeszcze 200 ddw :cry:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 29.12.2011 01:14

aga2 napisał(a):Bocian, wg. mnie Magda szuka klasycznego 2+2 i 2+1, sypialnia i pokoj dzienny z dostawka, z tym ze dostawki na dorosłych :) Cos podobnego jak jest w Tri Palme, sypialnia i sofa.
Magda, zerknij do maila :)

Ruda, wiem, że o coś takiego mniej więcej chodzi jak mieliśmy w Tri Palme ale sama przyznasz, ze na tej dostawce to dorośli nie za teges :) Nie wszyscy są tacy "dorośli" jak Ty :lol: Ja bym chyba bardziej szukał dwóch sypialni i pokoju dziennego, przynajmniej w przypadku tych czterech dorosłych osób.
aga2
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1022
Dołączył(a): 10.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga2 » 29.12.2011 09:18

oj tam, oj tam ;) czepiesz się kolego Bocianie :) jak sofa porządna to i dwie osoby prawdziwie dorosłe zmieszczą się :)
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 29.12.2011 09:31

aga2 napisał(a):oj tam, oj tam ;) czepiesz się kolego Bocianie :) jak sofa porządna to i dwie osoby prawdziwie dorosłe zmieszczą się :)

Oczywista oczywistość 8)




Widziałem, że pijemy Graševine z Iloku? :mrgreen: :smo:
aga2
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1022
Dołączył(a): 10.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga2 » 29.12.2011 12:04

Bocian napisał(a):Widziałem, że pijemy Graševine z Iloku? :mrgreen: :smo:

si :) osiem, pięknych flaszeczek :wink: :twisted:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 29.12.2011 14:01

aga2 napisał(a):si :) osiem, pięknych flaszeczek :wink: :twisted:

Laska, a to dla siebie nie kupiłaś? :lool: :smo:



Przetłumacz Magdalence, że w Borku jest ok 8)
B_Magdalenka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 285
Dołączył(a): 14.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) B_Magdalenka » 29.12.2011 15:02

no focha mam :lool: że ja niby tylko narzekam. ja tu próbuję pogodzić oczekiwania dwóch obcych sobie rodzin :P

ja jestem Bliźniak, najmniej narzekająca dama na świecie, zwłaszcza w podróżach :hut:

czekam na ost. odpowiedzi (woooooooooolno odpisują) i mam nadzieję zamknąć temat przed nowym rokiem.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Żuljana/ Trstenik szukam dwóch kwater 2+2 - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone