Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Żuljana/ Trstenik szukam dwóch kwater 2+2

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
m@rek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 884
Dołączył(a): 15.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) m@rek » 28.12.2011 13:21

Witam szanownych forumowiczów :)

B_Magdalenka muszę Ci podziękować za ten wątek.
Obserwuję go od pewnego czasu i muszę przyznać że dostarczył mi wielu cennych informacji.
Nic w tym dziwnego za doradców masz uznane (nie tylko prze zemnie) autorytety :D
Ja już wiem że jedyny rozsądny wybór to Peljesac.
Niestety to plany dopiero na 2013 :cry:
Jeszce raz dzięki za wątek, Peljesac gorąco polecam a co do miejscowości i kwatery ... doradzą Ci inni bardziej biegli 8)

Pozdrawiam

Ps. Pozwolę sobie tutaj zajrzeć od czasu do czasu, może jakiś weteran uchyli rąbka tajemnicy i "sprzeda" interesujący adres :wink:
B_Magdalenka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 285
Dołączył(a): 14.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) B_Magdalenka » 28.12.2011 14:24

m@rek napisał(a):Ps. Pozwolę sobie tutaj zajrzeć od czasu do czasu, może jakiś weteran uchyli rąbka tajemnicy i "sprzeda" interesujący adres :wink:


8smą stronę na to czekam i co ? i nico 8)
tylko namawiają i namawiają :lol:

app. w Brist, który czoraj wrzuciłam jest git,bo mam fotki..ale niestety "located along the main road" :?

czekam na konkrety od Danijeli Trstenika :roll: to na razie mój jedyny punkt zaczepienia :(
B_Magdalenka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 285
Dołączył(a): 14.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) B_Magdalenka » 28.12.2011 14:27

może ktoś się zlituje i podrzuci coś w Podobuce, Kuciste.. bo wyląduję w płaskim Sreserze :!:
m@rek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 884
Dołączył(a): 15.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) m@rek » 28.12.2011 14:38

B_Magdalenka napisał(a):
..... tylko namawiają i namawiają :lol:

hmmmm .... facetów nie znasz :wink:

taka mała prowokacja 8)
B_Magdalenka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 285
Dołączył(a): 14.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) B_Magdalenka » 28.12.2011 15:02

m@rek napisał(a):hmmmm .... facetów nie znasz :wink:



:D
dobrze chociaż, że do dobrego namawiają 8)
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 28.12.2011 15:04

B_Magdalenka napisał(a):
m@rek napisał(a):hmmmm .... facetów nie znasz :wink:



:D
dobrze chociaż, że do dobrego namawiają 8)

A w necie nic nie ma?
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 28.12.2011 15:14

B_Magdalenka napisał(a):może ktoś się zlituje i podrzuci coś w Podobuce, Kuciste.. bo wyląduję w płaskim Sreserze :!:


Baaaaaaardzo bym Ci chciała pomóc, ale ja 4 razy do tych samych gospodarzy w Orebiću jeździłam, a Ty szukasz czegoś spokojniejszego.

Ale szukaj kochana, szukaj, bo Peljesac jest cudny :hearts:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 28.12.2011 15:23

Ja to bym się nie przejmował tak bardzo tymi zejściami do wody, czy jest żwirek czy nie ma, czy jest gdzie pochodzić i takie tam... Zawsze się okazuje, że jest ok, czy są skałki czy co innego. Znajdź apartman z odpowiednia ilością miejsc i finito :) Jak przywiozłem znajomych z Ivan Dolac do Borka to od kumpeli dostałem takie joby jak zobaczyła plażę, że aż miło. W 2012 jada z nami tam 3 raz i zakochani w tym miejscu :)
B_Magdalenka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 285
Dołączył(a): 14.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) B_Magdalenka » 28.12.2011 15:24

Bocian napisał(a):A w necie nic nie ma?


są, są. sporo maili wysłałam. ale odpowiedziało 10%, z tego część za droga, inna nie pasi i tak szukam wciąż :)
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 28.12.2011 15:26

B_Magdalenka napisał(a):
Bocian napisał(a):A w necie nic nie ma?


są, są. sporo maili wysłałam. ale odpowiedziało 10%, z tego część za droga, inna nie pasi i tak szukam wciąż :)

Napisz dokładnie tutaj, co ci pasi. 8)
B_Magdalenka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 285
Dołączył(a): 14.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) B_Magdalenka » 28.12.2011 15:41

Bocian napisał(a):Napisz dokładnie tutaj, co ci pasi. 8)


mówisz i masz.

- dwie kwatery: 2+2, 2+1 LUB jedna większa (7osób dorosłych + 2dzieci. generalnie potrzebne 3 sypialnie i sofa. łóżka dla dzieci mamy swoje)
-fajnie jakby więcej kwater w domu nie było ;)
- parter/piętro nie ma znaczenia ale morze chcę widzieć wieczorem, przy kieliszku czerwonego :wink:
- cena MAKS 120eur za wszystko. ale lepiej ciut mniej ;)
- jakakolwiek plaża dla dzieci musi być. skałki mi niepotrzebne, samo wejście do wody płaskie.
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 28.12.2011 15:42

Jeśli idzie o Borak to największą ofertą dysponuje pani Sarka
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

dodatkowo w necie jest parę innych villi łatwo znaleźć tylko troszkę wytrwałości :D
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 28.12.2011 15:45

To 2+2 i 2+1 to są dorośli? Oprócz tego dzieci?
B_Magdalenka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 285
Dołączył(a): 14.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) B_Magdalenka » 28.12.2011 15:56

Bocian napisał(a):To 2+2 i 2+1 to są dorośli? Oprócz tego dzieci?


- 2+2 dla 4 dorosłych i dziecka (jedna sypialnia + dzienny z rozkładanym łóżkiem. mam dla dziecka swoje turystyczne łóżko, nie potrzebuję nic dla niego) i
- 2+1 lub 2+2 dla 3 dorosłych + dziecko. syt. jak wyżej właściwie bo osobna sypialnia potrzebna.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 28.12.2011 16:06

Jest jeszcze kwestia czy będą chcieli przyjąć 5 osób w app. 4ro osobowym. Spanie przez dwójkę dorosłych na tapczaniku który jest zazwyczaj w dnevnim boravku, to może być słaby pomysł. W Anadingac , tam gdzie jeżdżę byłoby gites, dwoje dorosłych w jednym, dwoje dorosłych z bejbi w drugim i troje dorosłych z bejbi w trzecim wiekszym. Z tym, że tam już chyba krucho z terminami, plaża to skałki i dom ma jeszcze inne apartmany...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Żuljana/ Trstenik szukam dwóch kwater 2+2 - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone