Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

wyspa Pag Lipiec 2012.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gaviscon
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 18.04.2012
wyspa Pag Lipiec 2012.

Nieprzeczytany postnapisał(a) gaviscon » 18.04.2012 23:52

Szukam apartamentu na wyspie Pag w mieścinie PAG w okresie pomiędzy 5 lipca a 30 lipca na 7 dni dla 4 osób. Jeśli ktoś ma kwatery do polecenia proszę o namiary. Ewentualnie podpowiedzi, których kwater się wystrzegać.
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 19.04.2012 00:31

gaviscon napisał(a):Szukam apartamentu na wyspie Pag w mieścinie PAG w okresie pomiędzy 5 lipca a 30 lipca na 7 dni dla 4 osób.


Nie napisałeś czy chodzi o apartament typu 4+0 czy 2+2 ale
podsyłam 2 warianty na zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
gaviscon
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 18.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) gaviscon » 19.04.2012 00:50

Chodzi mi o 2 + 2 chętnie z widokiem na morze, nie koniecznie daleko centrum, żeby wieczorem można było śmiało na piechotę wybrać się do knajpki, itp.
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 19.04.2012 00:59

gaviscon napisał(a):Chodzi mi o 2 + 2 chętnie z widokiem na morze, nie koniecznie daleko centrum, żeby wieczorem można było śmiało na piechotę wybrać się do knajpki, itp.


No to pkt 1 spełniony na max- widok powalający,
a pkt 2.... cóż, spacer do Bośany a tam jedna knajpka....
matej.
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 79
Dołączył(a): 02.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) matej. » 05.05.2012 16:11

Podłacze sie pod pytanie
Interesuje mnie nocleg 8-20 lipiec dwie rodziny 2+3 I 2+2. Najlepiej jeden apartament na wyspie Pag miejscowosc dowolna.
ryan_ab
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 02.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ryan_ab » 05.05.2012 21:29

Bylem w zeszlym roku i polecam wam Novalje - absolutnie odradzam miasteczko Pag!
W novaliji mieszkalismy w apartamentach z oferty z grupera - okazalo sie ze na miejscu mielibysmy je taniej, ale co tam :D i tak bylo fajnie. Nie podam Ci kontaktu niestety.
Natomiast bylismy samochodem na Pagu, zwiedzilismy cala wyspe i to miasteczko Pag (przynajmniej we wrzesniu) to dziura zabita dechami, brudne i naprawde nieatrakcyjne. Warto tam pojechac i zobaczyc, szczegolnie widok z drogi na panorame tego miasteczka, ale z bliska czar pryska.

Pozdrawiam!
maciej1976
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 165
Dołączył(a): 11.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciej1976 » 06.05.2012 10:18

A dlaczego odradzasz m. Pag? Tu znajdziesz i fajne plażyczki, ładną starówkę, jest gdzie wyjść wieczorem. Byłem w Pagu i byłem bardzo zadowolony.
Co do apartamentów. Przejrzyj sobie zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Właścicielką biura jest Polka, napewno coś znajdzie interesującego dla Ciebie. Pozdrawiam
maciej1976
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 165
Dołączył(a): 11.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciej1976 » 06.05.2012 10:21

ryan_ab napisał(a):Bylem w zeszlym roku i polecam wam Novalje - absolutnie odradzam miasteczko Pag!
W novaliji mieszkalismy w apartamentach z oferty z grupera - okazalo sie ze na miejscu mielibysmy je taniej, ale co tam :D i tak bylo fajnie. Nie podam Ci kontaktu niestety.
Natomiast bylismy samochodem na Pagu, zwiedzilismy cala wyspe i to miasteczko Pag (przynajmniej we wrzesniu) to dziura zabita dechami, brudne i naprawde nieatrakcyjne. Warto tam pojechac i zobaczyc, szczegolnie widok z drogi na panorame tego miasteczka, ale z bliska czar pryska.

Pozdrawiam!


Brudne???? 8O . Chyba chodziliśmy innymi ścieżkami. Nieatrakcyjne? A cóż atrakcyjnego było w Novalji?
ryan_ab
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 02.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ryan_ab » 06.05.2012 12:30

Niewiem, to taka subiektywna ocena moja i moich znajomych - miasto bylo puste, brudne i nie chcielibysmy sie tam zatrzymac. Oczywiscie kazdy moze miec swoje zdanie, ja poprostu odradzam, za to Novalja zrobila na nas lepsze wrazenie:)
Aha i te wysypisko smieci obog Pag tez nie robi za dobrego wrazenia...
kamil1929
Cromaniak
Posty: 826
Dołączył(a): 27.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamil1929 » 06.05.2012 13:48

ryan_ab napisał(a):Bylem w zeszlym roku i polecam wam Novalje - absolutnie odradzam miasteczko Pag!
W novaliji mieszkalismy w apartamentach z oferty z grupera - okazalo sie ze na miejscu mielibysmy je taniej, ale co tam :D i tak bylo fajnie. Nie podam Ci kontaktu niestety.
Natomiast bylismy samochodem na Pagu, zwiedzilismy cala wyspe i to miasteczko Pag (przynajmniej we wrzesniu) to dziura zabita dechami, brudne i naprawde nieatrakcyjne. Warto tam pojechac i zobaczyc, szczegolnie widok z drogi na panorame tego miasteczka, ale z bliska czar pryska.

Pozdrawiam!

Bylem dwa razy na Pagu i jestem zdziwiony takimi opiniami,ale moze ja czegos nie widzialem :cry: generalnie,trzeci raz tez bym tam pojechal :wink: polecam PAG :!:
Amikol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 447
Dołączył(a): 18.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Amikol » 06.05.2012 21:50

Pag a Nowalija.....................
-małe, zabytkowe ,z "klimatem " , z widokami
-"turystyczny moloch" , jesli nie masz apart. przy morzu to wszędzie daleko( m in słynna "dyskotekowa" plaża Żrce -gdzie cisza i spokój chyba ża ktoś woli inaczej )
...co lepsze ?
...każdy ma prawo wyboru
ryan_ab
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 02.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ryan_ab » 07.05.2012 17:06

Tak dla jasności - wyspa Pag to piekne miejsce i tez chetnie pojechal bym kolejny raz, ale miasteczko Pag - tam bym sie nie wybrał. Za to Novalja byla spoko, chyba bardziej pod turystów nastawiona.
Co do plaz, to nikt nie kaze jezdzic na plaze Zrce (z końcem sierpnia zresztą pustej jak wszystkie inne na Pagu), a do wyboru jest kilka innych, równie malowniczych i ciekawych plaz. Fajna jest Caska, fajna jest w Starej Novalji, zreszta to na mapie mozna zobaczyc i w kazdy dzien odwiedzic inna:)

Pozdrawiam!
Amikol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 447
Dołączył(a): 18.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Amikol » 08.05.2012 00:46

fajnie jest że każdy ma trochę inne zdanie , co dla jednego jest super dla drugiego już niekoniecznie ale jak dla mnie codzienne dojeżdżanie na plażę odpada , lubię zwiedzać ( i zawsze to robię ) , nie tylko plaże
Lusi1
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 43
Dołączył(a): 16.05.2009
PAG apartament

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lusi1 » 08.05.2012 21:41

w 2009 roku mieszkaliśmy w apartamencie adriapag.com Apartament A1 na parterze, 2 sypialnie z 2 łózkami, pokój z rozkładanym narożnikiem tv, dvd klima, kuchnia oddzielnie (trzeba przejść przez taras) w pełni wyposażona brak chyba tylko zmywarki ;), w łazience prysznic z hydromasażem, pralka żelazko. Miejsce parkingowe, grill , blisko na maleńką uroczą plażę, do plaży miejskiej kawałek ale na spacer z dziećmi nie za daleko Polecam - myśmy byli zadowoleni!!!
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 08.05.2012 21:56

maciej1976 napisał(a):A dlaczego odradzasz m. Pag? Tu znajdziesz ładną starówkę....



8O 8O 8O
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
wyspa Pag Lipiec 2012.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone