Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspa KRK na początek.. co ? gdzie? i jak?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
malinka82
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 02.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) malinka82 » 08.02.2017 19:10

My w tym roku do Starej Baski
malinka82
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 02.02.2017
Stara Baska

Nieprzeczytany postnapisał(a) malinka82 » 08.02.2017 19:16

Mało jest informacji na temat tej miejscowości . i niezbyt aktualne.
Słyszałamm że są tam tylko cztery restauracje. Więc nie wiem czy nie będzie problemu ze stolikiem i że jest tylko jeden sklep. Czy to prawda? Czy jest w starej basce możliwość wynajęcia jakieś motorówki bądź rejsu statkiem itp?
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 08.02.2017 19:44

malinka82 napisał(a):My w tym roku do Starej Baski


No i pięknie. Ładna wioseczka z pięknym widokiem z plaży i urokliwym dojazdem. Byliśmy tam raz na kolacji w jakiejś knajpeczce
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107705
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Stara Baska

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.02.2017 00:19

malinka82 napisał(a):Mało jest informacji na temat tej miejscowości . i niezbyt aktualne.
Słyszałamm że są tam tylko cztery restauracje. Więc nie wiem czy nie będzie problemu ze stolikiem i że jest tylko jeden sklep. Czy to prawda? Czy jest w starej basce możliwość wynajęcia jakieś motorówki bądź rejsu statkiem itp?

stara-baska-krk-komentarze-do-stronki-t25864.html
Sogobi
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 12.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sogobi » 12.02.2017 22:31

malinka82 napisał(a):Mało jest informacji na temat tej miejscowości . i niezbyt aktualne.
Słyszałamm że są tam tylko cztery restauracje. Więc nie wiem czy nie będzie problemu ze stolikiem i że jest tylko jeden sklep. Czy to prawda? Czy jest w starej basce możliwość wynajęcia jakieś motorówki bądź rejsu statkiem itp?


Ja mam jedno, ale bardzo ważne dla mojego dziecka pytanie - czy w Starej Baśce można kupić lody? :-)
Bardzo proszę o potwierdzenie od kogoś kto juz tam był...
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 12.02.2017 23:48

Sogobi napisał(a):Ja mam jedno, ale bardzo ważne dla mojego dziecka pytanie - czy w Starej Baśce można kupić lody? :-)
Bardzo proszę o potwierdzenie od kogoś kto juz tam był...


Déjà vu?...
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107705
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.02.2017 00:06

Nowi czasem tak mają :wink:
że w kilku miejscach pytają :roll:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 13.02.2017 11:20

Sogobi napisał(a): ...
Ja mam jedno, ale bardzo ważne dla mojego dziecka pytanie - czy w Starej Baśce można kupić lody? :-)
Bardzo proszę o potwierdzenie od kogoś kto juz tam był...


Lody w znanej, turystycznej, nadmorskiej miejscowości i na dodatek latem?

Nie, no co Ty, nie wymagaj zbyt wiele ;)

To pytanie to tak na serio było?
tomsit
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 05.09.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomsit » 14.02.2017 20:25

Witam. Czy wyjazd w ciemno do Baski w lipcu (grupa 6 osobowa) to dobry pomysł. Byłem już parę razy w Chorwacji zawsze w ciemno i nie miałem problemów, ale na wyspie jeszcze ani razu.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 14.02.2017 20:31

tomsit napisał(a):Witam. Czy wyjazd w ciemno do Baski w lipcu (grupa 6 osobowa) to dobry pomysł. Byłem już parę razy w Chorwacji zawsze w ciemno i nie miałem problemów, ale na wyspie jeszcze ani razu.

To jest Krk. Sprawdź kiedy Włosi i Niemcy mają letnie wakacje i wtedy nie jedź tam w ciemno.
wyjazd-w-ciemno-czy-to-mozliwe-t17807.html
tomsit
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 05.09.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomsit » 14.02.2017 20:48

Połowa landów ma wakacje na przełomie lipca-sierpnia, a Włosi to generalnie też sierpień. Ale zdaję sobie sprawę, że na wyspie będzie ciężej znaleźć coś bez rezerwacji. Ale pytam, bo szukanie apartamentu przez net to też nic fajnego.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 17.02.2017 09:54

tomsit napisał(a):Połowa landów ma wakacje na przełomie lipca-sierpnia, a Włosi to generalnie też sierpień. Ale zdaję sobie sprawę, że na wyspie będzie ciężej znaleźć coś bez rezerwacji. Ale pytam, bo szukanie apartamentu przez net to też nic fajnego.


To leniuszek z Ciebie a na to tu już nikt z nas nic nie poradzi :)

Krk to ogromna wyspa, jak się trochę wysilisz to z pewnością coś znajdziesz

Nam nie chce się szukać przez net ani na miejscu - właśnie dlatego spędzamy wakacje pod namiotem :)
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 17.02.2017 10:58

piotrulex napisał(a):
tomsit napisał(a):Połowa landów ma wakacje na przełomie lipca-sierpnia, a Włosi to generalnie też sierpień. Ale zdaję sobie sprawę, że na wyspie będzie ciężej znaleźć coś bez rezerwacji. Ale pytam, bo szukanie apartamentu przez net to też nic fajnego.

... Krk to ogromna wyspa...
Największa w Cro jakby nie było ;)
Baska jest bardzo popularna o czym świadczy zagęszczenie na plaży już na początku lipca - nie liczyłabym tam na znalezienie w ścisłym sezonie apartamentu ot tak z marszu.
tomsit
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 05.09.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomsit » 17.02.2017 14:09

piotrulex napisał(a):
tomsit napisał(a):Połowa landów ma wakacje na przełomie lipca-sierpnia, a Włosi to generalnie też sierpień. Ale zdaję sobie sprawę, że na wyspie będzie ciężej znaleźć coś bez rezerwacji. Ale pytam, bo szukanie apartamentu przez net to też nic fajnego.


To leniuszek z Ciebie a na to tu już nikt z nas nic nie poradzi :)

Krk to ogromna wyspa, jak się trochę wysilisz to z pewnością coś znajdziesz

Nam nie chce się szukać przez net ani na miejscu - właśnie dlatego spędzamy wakacje pod namiotem :)


A tam leniuszek... :D
A namiot to fajna sprawa, ale część mojej rodziny nie bardzo by to zaakceptowała :smo:

gusia-s napisał(a):
piotrulex napisał(a):
tomsit napisał(a):Połowa landów ma wakacje na przełomie lipca-sierpnia, a Włosi to generalnie też sierpień. Ale zdaję sobie sprawę, że na wyspie będzie ciężej znaleźć coś bez rezerwacji. Ale pytam, bo szukanie apartamentu przez net to też nic fajnego.

... Krk to ogromna wyspa...
Największa w Cro jakby nie było ;)
Baska jest bardzo popularna o czym świadczy zagęszczenie na plaży już na początku lipca - nie liczyłabym tam na znalezienie w ścisłym sezonie apartamentu ot tak z marszu.


Na łatwiznę nie liczę i decyzja już raczej podjęta. Zaryzykuję parogodzinne szukanie :D
W moich trzech wcześniejszych podróżach do cro (fakt, że na lądzie, ale np zatłoczone Tucepi i Porec w lipcu) zawsze udawało mi się znaleźć fajny apartament w pół godz. Mam nadzieję, że szczęście mnie tym razem nie opuści :papa:
malinka82
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 02.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) malinka82 » 17.02.2017 17:55

tomsit napisał(a):
piotrulex napisał(a):
tomsit napisał(a):Połowa landów ma wakacje na przełomie lipca-sierpnia, a Włosi to generalnie też sierpień. Ale zdaję sobie sprawę, że na wyspie będzie ciężej znaleźć coś bez rezerwacji. Ale pytam, bo szukanie apartamentu przez net to też nic fajnego.


To leniuszek z Ciebie a na to tu już nikt z nas nic nie poradzi :)

Krk to ogromna wyspa, jak się trochę wysilisz to z pewnością coś znajdziesz

Nam nie chce się szukać przez net ani na miejscu - właśnie dlatego spędzamy wakacje pod namiotem :)


A tam leniuszek... :D
A namiot to fajna sprawa, ale część mojej rodziny nie bardzo by to zaakceptowała :smo:

gusia-s napisał(a):
piotrulex napisał(a):
tomsit napisał(a):Połowa landów ma wakacje na przełomie lipca-sierpnia, a Włosi to generalnie też sierpień. Ale zdaję sobie sprawę, że na wyspie będzie ciężej znaleźć coś bez rezerwacji. Ale pytam, bo szukanie apartamentu przez net to też nic fajnego.

... Krk to ogromna wyspa...
Największa w Cro jakby nie było ;)
Baska jest bardzo popularna o czym świadczy zagęszczenie na plaży już na początku lipca - nie liczyłabym tam na znalezienie w ścisłym sezonie apartamentu ot tak z marszu.


Na łatwiznę nie liczę i decyzja już raczej podjęta. Zaryzykuję parogodzinne szukanie :D
W moich trzech wcześniejszych podróżach do cro (fakt, że na lądzie, ale np zatłoczone Tucepi i Porec w lipcu) zawsze udawało mi się znaleźć fajny apartament w pół godz. Mam nadzieję, że szczęście mnie tym razem nie opuści :papa:

Szukaj tutaj na forum poleconych kwater lub na fb
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Wyspa KRK na początek.. co ? gdzie? i jak? - strona 27
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone