Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspa KRK na początek.. co ? gdzie? i jak?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.02.2017 10:02

gusia-s napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):... Ja tam byłem początkiem lipca w 2004 roku.
Na plaży pustki, temperatura 16 stopni :idea: :wink:
Miałeś wyjątkowego pecha, teraz wiem dlaczego ten Krk tobie tak podpadł.

Tak trafiliśmy na anomalię pogodową, pięć dni zimna, prognozy nie zapowiadały poprawy pogody.
W nocy było w namiocie tylko 12 stopni, żona zmarzluch zabrała mi wszystkie ciuchy :wink:

Krk 2004.jpg


Uciekliśmy ok 200 km dalej, na stały ląd w okolice Zadaru, i tam było ok 30 stopni.
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 22.02.2017 10:17

gusia-s napisał(a):
noemi_s napisał(a): Baska, dokładnie dwa lata wcześniej :) - 08.07.2014...
Może to jakiś specjalny dzień :D

Szczególny 8O , 4 grudnia -Barbórka :mrgreen:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 22.02.2017 11:18

gusia-s napisał(a):

8.07.2016 - kto i co pięknego w niej widzi? ...


Właśnie dlatego ludziska co nie lubia tłumów a maja parę groszy pływają taksówkami na wschodnie zatoczki za Bunculuką

Właśnie tam gdzie plażujemy :)
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 22.02.2017 17:10

piotrulex napisał(a):
gusia-s napisał(a):

8.07.2016 - kto i co pięknego w niej widzi? ...


Właśnie dlatego ludziska co nie lubia tłumów a maja parę groszy pływają taksówkami na wschodnie zatoczki za Bunculuką

Właśnie tam gdzie plażujemy :)

albo chodzą z buta ;)
Casian
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 04.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Casian » 23.02.2017 06:39

Jakoś przeboleje te tłumy:) Ale mam pytanie dobra konoba w Basce? Może nie najdroższa ale żeby było dobre jedzenie. Ktoś coś poleci ?
arek_sosnowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 523
Dołączył(a): 08.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) arek_sosnowiec » 23.02.2017 08:53

piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 24.02.2017 15:32

gusia-s napisał(a):albo chodzą z buta ;)


Tak, my też zabieramy porządne buty z zakrytymi czubkami :)


Knajp w Basce jest sporo, każdy cos dla siebie znajdzie
Lydian
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 19.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lydian » 04.03.2017 17:02

Witam. Rozważamy się wybrać 1 czerwca na wyspę Krk. Wcześniej byliśmy tylko 3 razy w rejonach Makarski. Czy ktoś może powiedzieć z własnego doświadczenia jak jest z pogodą na Krk na początku czerwca? Czy klimat różni się od tego w środkowej Dalmacji? Wujek google pokazuje temperaturę o 1 stopień niższą (wody i powietrza), jednak wolimy się upewnić jak to wygląda w praktyce.
monka812
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 23.06.2015
Którą wyspę polecacie?

Nieprzeczytany postnapisał(a) monka812 » 04.03.2017 23:30

Witam, w tym roku po raz 4ty do Cro.Niestety nie mogę nic zarezerwować,bo czekam na egzamin....wybieramy się we trójkę.Chciałabym na jakąś wyspę...żeby było spokojnie,nie tłoczno no i mozliwość znalezienia czegośna miejscu,najlpeiej blisko morza :) Czy to możliwe? Czy szukac na lądzie? Myślałam o wyspie KRK i Stara Baśka,ale niekoniecznie.Pomożecie?
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Którą wyspę polecacie?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 04.03.2017 23:52

monka812 napisał(a): Myślałam o wyspie KRK i Stara Baśka

Cóż, to byłaby jedna z ostatnich wysp i jedno z ostatnich miejsc na niej, gdzie szukałabym apartamentu w ciemno. Mówię oczywiście o sezonie.
Prędzej gdzieś na Braču lub Hvarze, oczywiście nie w samym szczycie sezonu czyli w pierwszej połowie sierpnia - po 15. większa szansa.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Którą wyspę polecacie?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.03.2017 23:54

monka812 napisał(a): Myślałam o wyspie KRK i Stara Baśka,ale niekoniecznie.Pomożecie?

Na forum są 4 Kluby:
Klub miłośników wyspy Pag
Klub miłośników wyspy Brač
Klub miłośników wyspy Hvar
Klub miłośników wyspy Korčula
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Którą wyspę polecacie?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 04.03.2017 23:58

monka812 napisał(a): Myślałam o wyspie KRK i Stara Baśka

P.S. Jak już będziesz znać termin, możesz napisać do agencji Zala w Starej Bašce - oni tam mają monopol na lokalnym rynku kwater :wink: i może coś Ci znajdą. Miejsce fajne. :-)
Użytkownik usunięty
Re: Którą wyspę polecacie?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.03.2017 00:04

monka812 napisał(a):Witam, w tym roku po raz 4ty do Cro.Niestety nie mogę nic zarezerwować,bo czekam na egzamin....wybieramy się we trójkę.Chciałabym na jakąś wyspę...żeby było spokojnie,nie tłoczno no i mozliwość znalezienia czegośna miejscu,najlpeiej blisko morza :) Czy to możliwe? Czy szukac na lądzie? Myślałam o wyspie KRK i Stara Baśka,ale niekoniecznie.Pomożecie?


W Starej Bašce będzie mniej tłumów jak w Krku i Bašce... 8) w zeszłym roku w Krku, Njicivach i Poracie było trochę wolnych miejsc (przełom lipca i sierpnia). W Bašce i Starej Bašce - zapomnij o wolnych miejscach. Co do pozostałych miejscowości na wyspie Krk - mało prawdopodobne, że to będą kwatery blisko morza - chociaż... bez przesady, że 800-1000 metrów to za dużo :mrgreen:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004
Re: Którą wyspę polecacie?

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 08.03.2017 21:23

Pääkäyttäjä napisał(a):
monka812 napisał(a):Witam, w tym roku po raz 4ty do Cro.Niestety nie mogę nic zarezerwować,bo czekam na egzamin....wybieramy się we trójkę.Chciałabym na jakąś wyspę...żeby było spokojnie,nie tłoczno no i mozliwość znalezienia czegośna miejscu,najlpeiej blisko morza :) Czy to możliwe? Czy szukac na lądzie? Myślałam o wyspie KRK i Stara Baśka,ale niekoniecznie.Pomożecie?


W Starej Bašce będzie mniej tłumów jak w Krku i Bašce... 8) w zeszłym roku w Krku, Njicivach i Poracie było trochę wolnych miejsc (przełom lipca i sierpnia). W Bašce i Starej Bašce - zapomnij o wolnych miejscach. Co do pozostałych miejscowości na wyspie Krk - mało prawdopodobne, że to będą kwatery blisko morza - chociaż... bez przesady, że 800-1000 metrów to za dużo :mrgreen:


Szczerze to w popularnym, turystycznym miasteczku mieszkać w odległości "blisko morza" to mógłbym chyba jedynie za karę ;)

Ten wieczorno-nocny knajpiany harmider, muza, krzyki, dzwonek jakiejś ciufci na deptaku, no nie, to nie dla mnie :(
Użytkownik usunięty
Re: Którą wyspę polecacie?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.03.2017 22:43

piotrulex napisał(a):Szczerze to w popularnym, turystycznym miasteczku mieszkać w odległości "blisko morza" to mógłbym chyba jedynie za karę ;)

Ten wieczorno-nocny knajpiany harmider, muza, krzyki, dzwonek jakiejś ciufci na deptaku, no nie, to nie dla mnie :(


Dokładnie tak :mrgreen:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Wyspa KRK na początek.. co ? gdzie? i jak? - strona 29
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone