Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspa KRK na początek.. co ? gdzie? i jak?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 07.07.2016 20:03

albin napisał(a):Witam
Wybieramy sie w 4 osoby na KRK do PINEZICI
Czy możecie podpowiedzieć jakieś namiary na apartamenty ,
szukam tez jakiejś relacji z pinezici ale nic niema???
Jedziemy 11.07.2016
Pozdrawiam Karol


W Pinezici chyba nikt z forum jeszcze nie był.
Ty będziesz pierwszy :)
No chyba, że Woka na wycieczce.
Czekamy w takim razie na relację 8)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107650
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.07.2016 20:51

albin
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 13.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) albin » 08.07.2016 13:47

dzięki
jak wrócę to może coś skrobnę.
suprnowa
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 03.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) suprnowa » 21.07.2016 10:01

Powiedzcie mi gdzie najlepiej wybrać się w okolice KrK aby znaleźć mały apartament dla 2 osób z dzieckiem w połowie sierpnia?
Jest szansa znaleźć coś poniżej 50 euro za nasza trójkę?
Wyjazd na 7 dni
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 21.07.2016 12:31

suprnowa napisał(a):Powiedzcie mi gdzie najlepiej wybrać się w okolice KrK aby znaleźć mały apartament dla 2 osób z dzieckiem w połowie sierpnia?
Jest szansa znaleźć coś poniżej 50 euro za nasza trójkę?
Wyjazd na 7 dni


Ja bym w sierpniu na Krk w ciemno nie jechał, może być ciężko z apartamentami.

Poniżej 50 euro może być ciężko, no chyba że wioski typu Kornić.
ani5500
Odkrywca
Posty: 63
Dołączył(a): 24.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ani5500 » 22.07.2016 09:37

suprnowa napisał(a):Powiedzcie mi gdzie najlepiej wybrać się w okolice KrK aby znaleźć mały apartament dla 2 osób z dzieckiem w połowie sierpnia?
Jest szansa znaleźć coś poniżej 50 euro za nasza trójkę?
Wyjazd na 7 dni


My byliśmy w ciemno w Baśce w 2giej połowie czerwca - ceny apartamentów oglądanych przez nas na miejscu były wtedy rzędu 45 -60 euro, niezależnie od liczby osób, tzn, szukaliśmy apartamentu dla 3 osób, a jedna Pani pokazała nam taki z chyba z czterema pokojami, dwoma łazienkami, kuchnią, tarasem i chciała 55 euro.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.07.2016 10:05

ani5500 napisał(a):
suprnowa napisał(a):Powiedzcie mi gdzie najlepiej wybrać się w okolice KrK aby znaleźć mały apartament dla 2 osób z dzieckiem w połowie sierpnia?
Jest szansa znaleźć coś poniżej 50 euro za nasza trójkę?
Wyjazd na 7 dni


My byliśmy w ciemno w Baśce w 2giej połowie czerwca - ceny apartamentów oglądanych przez nas na miejscu były wtedy rzędu 45 -60 euro, niezależnie od liczby osób, tzn, szukaliśmy apartamentu dla 3 osób, a jedna Pani pokazała nam taki z chyba z czterema pokojami, dwoma łazienkami, kuchnią, tarasem i chciała 55 euro.


No ale to czerwiec był, nie sierpień... w sierpniu będzie maksymalny opór. Kolega ode mnie z pracy szuka czegoś na Krku i mówi, że jest ciężko.
21monika
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2918
Dołączył(a): 25.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) 21monika » 25.07.2016 08:01

A co myślicie o przełomie sierpnia i września (27.08-03.09.) będzie luźniej. :?:
Myślimy o mieście Krk i grupa 9 osób.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.07.2016 17:59

21monika napisał(a):A co myślicie o przełomie sierpnia i września (27.08-03.09.) będzie luźniej. :?:
Myślimy o mieście Krk i grupa 9 osób.


Na pewno nie bedzie juz Niemcow, Holendrow, Madziarow i Czechow. W Krku na Krku, auta rodakow na palcach obu rak naliczylem :mrgreen:
21monika
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2918
Dołączył(a): 25.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) 21monika » 27.07.2016 07:18

Pääkäyttäjä napisał(a):
21monika napisał(a):A co myślicie o przełomie sierpnia i września (27.08-03.09.) będzie luźniej. :?:
Myślimy o mieście Krk i grupa 9 osób.


Na pewno nie bedzie juz Niemcow, Holendrow, Madziarow i Czechow. W Krku na Krku, auta rodakow na palcach obu rak naliczylem :mrgreen:


A samo miejsce na wyspie Krk chyba OK.

Mamy holować pierwszaków i nie bardzo chcą tak daleko na pierwszy raz śmigać :D
Myślałam o Poreć, ale tam byliśmy i coś nowego wymyśliłam dla nich i dla nas 8)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.07.2016 09:09

21monika napisał(a):
A samo miejsce na wyspie Krk chyba OK.

Mamy holować pierwszaków i nie bardzo chcą tak daleko na pierwszy raz śmigać :D
Myślałam o Poreć, ale tam byliśmy i coś nowego wymyśliłam dla nich i dla nas 8)


Miasto Krk jest OK, dla dziecek tez sie cos znajdzie... jestesmy tu drugi raz i nie narzekamy :mrgreen:
21monika
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2918
Dołączył(a): 25.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) 21monika » 27.07.2016 18:43

Pääkäyttäjä napisał(a):
21monika napisał(a):
A samo miejsce na wyspie Krk chyba OK.

Mamy holować pierwszaków i nie bardzo chcą tak daleko na pierwszy raz śmigać :D
Myślałam o Poreć, ale tam byliśmy i coś nowego wymyśliłam dla nich i dla nas 8)


Miasto Krk jest OK, dla dziecek tez sie cos znajdzie... jestesmy tu drugi raz i nie narzekamy :mrgreen:


Pisząc pierwszaków miałam na myśli rodzinkę co pierwszy raz w tak daleką trasę i pierwszy raz w Cro.
Grupa wszystkich razem 9 osób w tym 6-io i 11-sto latki :D
Casian
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 04.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Casian » 15.01.2017 10:02

Witam
W tym roku chciałem jechać na wyspe Krk. Niestety nie znam tych okolic więc ciężko wybrać gdzie pojechać. Jedziemy z żoną i dwójką dzieciaków, może ktos polecić gdzie jechać? A może ktos ma namiar na fajny apartament? Ważne żeby był z klimą i w miare blisko do plaży gdyz jadę z 6 i 3 latkiem więc bagażów bede miał co nosić :) Okres? tylko lipiec, więc kupe ludzi wszedzie :( Dzięki z góry za wszelką pomoc.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 16.01.2017 14:17

Casian napisał(a):Witam
...Niestety nie znam tych okolic więc ciężko wybrać gdzie pojechać. Jedziemy z żoną i dwójką dzieciaków, może ktos polecić gdzie jechać? ...


Przecież wszystko masz w tym temacie napisane :)

Casian napisał(a):... Dzięki z góry za wszelką pomoc.


Nie ma za co :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.01.2017 17:27

Casian napisał(a):Witam
W tym roku chciałem jechać na wyspe Krk. Niestety nie znam tych okolic więc ciężko wybrać gdzie pojechać. Jedziemy z żoną i dwójką dzieciaków, może ktos polecić gdzie jechać? A może ktos ma namiar na fajny apartament? Ważne żeby był z klimą i w miare blisko do plaży gdyz jadę z 6 i 3 latkiem więc bagażów bede miał co nosić :) Okres? tylko lipiec, więc kupe ludzi wszedzie :( Dzięki z góry za wszelką pomoc.


Nic niestety Ci nie polecę - byłem w Krku na Krku i nam się podobało. W tym roku spróbujemy Baški ;)
Wiele rzeczy mas opisane w tym wątku oraz jemu podobnych (jak zjedziesz na dół tej strony, masz odnośniki do podobnych tematów dot. Krku).
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Wyspa KRK na początek.. co ? gdzie? i jak? - strona 26
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone