Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Stara Baška, Krk -komentarze do stronki?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mikjarek
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) mikjarek » 09.09.2009 22:26

Zapraszam do odwiedzenia i proszę o opinie:)
www.starabaska.pl
Adam.B
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 09.09.2009 23:22

Bardzo ładna :) strona :) , Pozdrav
Adam.B
Cromaniak
Re: Srata Baska, Krk -komentarze do stronki?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 09.09.2009 23:22

mikjarek napisał(a):Zapraszam do odwiedzenia i proszę o opinie:)
www.starabaska.pl

czy w starej Basce są palmy?
mikjarek
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) mikjarek » 10.09.2009 00:18

Adam.B napisał(a):
www.starabaska.pl

czy w starej Basce są palmy?

Palmy szczególnie w północnej Chorwacji, to wedle moich obserwacji element dekoracji turystycznych miejscowości -sadzone są sztucznie. W Starej Basce jest jedno miesce w którym rosnie kilka sztuk: w kolejnej zatoce za mariną (na zdjęciach w zakładce "plaże") nznajduje się willa dużego chorwackiego "misia" (szefa firmy handlującej bronią). Tam spotkałem palmy:). Pozdrawiam!
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.09.2009 01:12

Opinia:
Stronka ładna, tylko czemu w tytule postu "Srata Baska" :wink: :?:

Ostrzezenie:
Przestań zakładać kolejne tematy o tej stronce, bo pachnie to reklamą. :!: :!: :!:
mikjarek
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) mikjarek » 10.09.2009 10:12

Dziękuję za uwagi,

Ad1. W tytule Stara Baska, bo strona jest o Starej Basce. Rozumiem, że wątpliwości budzi informacja o noclegach zawarta na stronie. Może w dzisiejszych czasach to brzmi absurdalnie ale nie czerpię profitów z ich polecania, a polecam je bo sam tam jeżdżę -nie narzekam na zarobki i niemam potrzeby dorabiać:). Jeśli zechcesz przeczytać treść strony -zauważysz, że strona zawiera autorski materiał o miejscowości -stąd tytuł. Powstanie stronki wynika z fascynacją a) miejscem, b) ludźmi -stąd dwa aspekty strony.

Ad2. Tematy w trzech działach: Dojazd-noclegi, Regiony i noclegi-apartamenty bo takie informacje zawiera strona -funkcjonuje od kilku dni i zalezy mi na opiniach w tych kwestiach bo to dopiero wersja "wstępna".

pozdrawiam!
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.09.2009 10:15

mikjarek napisał(a):.... W tytule Stara Baska, bo strona jest o Starej Basce. ....

Jesteś pewien, że w tytule jest "STARA" ? ;-)
Sprawdź jeszcze raz ;-)

A co do ad 2) to Janusz ma niestety rację ;-)
Dla przypomnienia pkt 3 regulaminu:
"Nigdy nie zakładaj wielu identycznych wątków w różnych działach forum. Dublujące się tematy będą usuwane, nawet jeśli już ktoś odpowiedział"
Ostatnio edytowano 10.09.2009 10:17 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
mikjarek
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) mikjarek » 10.09.2009 10:16

Dopiero teraz widzę:):) srata :):) srata tata -no tak jest kiedy palce na klawiaturze wyprzedzają impulsy z mózgu:)
dasuch
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) dasuch » 10.09.2009 10:25

Dwie takie reklamy już zostały zamknięte Tu i i Tu
F-uncia
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) F-uncia » 10.09.2009 10:53

tam jest o apartamentach więc to raczej jest reklama...
dasuch
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) dasuch » 10.09.2009 10:58

F-uncia napisał(a):tam jest o apartamentach więc to raczej jest reklama...

A tutaj w pierwszym poście jest to samo co tam
www.starabaska.pl
mikjarek
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) mikjarek » 10.09.2009 13:00

Widzę że dyskusja toczy się wokół intencji autora strony a nie treći i opinii o Starej Basce -może i na to przyjdzie czas:)

Odpowiadam dasuchowi i F-unci:
Tezę, że jeśli jest tam o apartamentach to jest to reklama mogę przyjąć bo to kwestia nazewnictwa. Z drobnym wyjaśnieniem:
Tak oceniając cały dział "Apartamenty, hotele, pokoje" jest reklamą pytanie tylko czy KOMERCYJNĄ czyli czy autorzy takich postów biorą za to pieniądze -odpowiedź brzmi NIE. Jeśli ludzie polecają innym miejsca w których sami byli to oczywiście, że robią tym miejscom reklamę, z tym tylko że ja wykonałem o tym miejscu stronę i zamiast wklejać tekst i zdjęcia do forum poukładałem to w działy, narysowałem mapki, wyedytowałem tak aby w miarę przejrzyście można to było ogarnąć i podałem jako propozycję do poczytania i skomentowania.

Przed pierwszym swoim wyjazdem do Starej Baski przejrzałem dokładnie forum na cro.pl i znalazłem kilka ciekawych ale mało szczegółowych relacji ze Starej Baski i niewiele grafiki (z całym szacunkiem dla tych postów, bo jednak na tyle miejcse mnie zaciekawiło że się tam wybrałem:). Ostatnio postanowiłem zebrać conieco "do kupy" i podzialić się z Wami i wszystkimi których może to zainteresować. Starałem się wykonać tą stronę w formie praktycznego przewodnika po Starej Basce -strona jest jeszcze uboga ale jak znajdę czas i dowiem się że to kogoś ciekawi to poztaram się ją wzbogacić.

Z właścicielami apartamentów zaprzyjaźniliśmy się podczas kilku pobytów w Starej Basce -to wspaniali ludzie i nie widze powodu dla którego polecenie ich miałoby być tak kontrowersyjne -Wielu z Was ma na swoim koncie takie posty tyle że nie robi o tym strony tylko podaje na forum linki do stron miejsc godnych polecenia -to miejsce nie miało jeszcze takiej strony więc ją wykonałem.

Co do działów: zamieściłem linki w 3 działach: Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi; Regiony i miejscowości turystyczne i Apartamenty, hotele, pokoje. Nie wiem jak Wy ale ja nie czytam całego forum od deski do deski tylko wątki, które mnie interesują. Uważałem że informacje zawarte na mojej stronie mogą zainteresować osoby w takich zakresach tematycznych i na ich opiniach mi zależało. 2 z postów zostały usunięte czyli ktoś uznał że nie wato ich publikować -miał prawo, skasował i tyle. Regulamin mówi o WIELU wątkach identycznych -te trzy wątki były celowo umieczczone w 3 działach których dotyczą i nie miały charakteru spamu -administrator uznał inaczej i miał takie prawo.

Mam nadzieję że przynajmniej częściowo udało mi się odpowiedzieć na uwagi:) Służę dalszymi wyjaśnieniami:) Pozdrawiam.
dasuch
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) dasuch » 10.09.2009 13:29

Dziękuję bardzo za wyjaśnienie. Ale jak ma się umieszczony na Twojej stronie tekst w zakładce autorzy do regulaminu forum? Tylko to już nie moja sprawa ale Opiekuna Działu. Pozdrawiam
cytat napisał(a):Niniejsza strona jest wynikiem przyjacielskich relacji autorów z właścicielami apartamentów, a jej utrzymywanie jest finansowane przez firmę ProLog ponieważ serwis jest jednocześnie formą promocji firmy i jedną z metod dotarcia do potencjalnych klientów.

Niniejsza strona ma charakter informacyjny, jej autorzy nie uczestniczą w procesie rezerwacji noclegów i nie czerpią żadnych finansowych korzyści wynikających z przebywania polskich turystów w Starej Bašce. Wszelką korespondencję związaną z organizacją własnego wypoczynku należy prowadzić bezpośrednio z właścicielami apartamentów lub agencją turystyczną "Zala", link: rezerwacje.

W korespondencji z agencją turystyczną "Zala" lub w trakcie bezpośrednich rozmów z właścicielami apartamentów np. już pobytu w Starej Bašce warto jednak powołać się na polski serwis www.starabaska.pl -pomoże to nam zweryfikować skuteczność prowadzonej witryny i sens podjętego projektu.
Dziadek Maciek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 10.09.2009 13:40

Mnie takie działanie autorów podoba się bardzo, nawet jeśli jest to jakaś forma reklamy. Wierzę autorom w zapewnienia, że nie mają żadnych korzyści finansowych z promowania Starej Baśki.
Nie przeszkadzałoby mi, gdyby podobnych stron powstało więcej o kolejnych ciekawych miejscach.

Jak już znalazłeś błąd w tytule to go popraw :!: :D
Ostatnio edytowano 10.09.2009 15:08 przez Dziadek Maciek, łącznie edytowano 1 raz
dasuch
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) dasuch » 10.09.2009 13:47

maciek1956 napisał(a):Mnie takie działanie autorów podoba się bardzo, nawet jeśli jest to jakaś forma reklamy. Wierzę autorom w zapewnienia, że nie mają żadnych korzyści finansowych z promowania Starej Baśki.
Nie przeszkadzałoby mi, gdyby podobnych stron powstało więcej o kolejnych ciekawych miejscach.

Może i masz rację.
Przepraszam mikjarek - czepiam się.
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019